Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NBetti2000, Módosítva: 2016. október 7.

Innovatív elasztromer kefével rendelkezik, melynek elliptikus ecset szálai vannak. Ezáltal a szempillaspirál nemcsak tökéletesen kihangsúlyozott, hanem lélegzetelállítóan dús pillákat eredményez.

Szemészetileg tesztelt.

merchajnalka

2014. május 24.

Meglepő, de nekem nagyon bevált. A kedvenc mondjuk a Rimmel Lash Accelator Endless (http://kremmania.hu/kremek/rimmel-lash-accelerator-endless) marad, csak ezért a 4 csillaga. Lehet, hogy kifogtam egy jól működőt? ;) Épp a fura spirálfej fogott meg benne - na vajon ez hogy működhet? alapon. Ahogy forgatom mást és mást művel: dúsít, hosszabbít, dúsít, hosszabbít... Nekem tetszik a festék állaga, sem nem túl folyós, sem nem túl száraz, épp elégségesen krémes, és nagyon szép fekete. Szép fokozatosan viszi fel a pillákra a festéket. Ráadásul azt illata sem irritál. Könnyen le tudom mosni és nem hullanak vele a szempilláim (volt olyan spirálom, amit annyira nehéz volt lemosni, vagy ahogy megszáradt a festék, annyira elnehezültek a pilláim, hogy többet elvesztettem belőlük)! Nekem sajnos se hosszú, se dús pilláim nincsenek, és ezzel elég látványossá sikerül varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

livia1979

2014. április 8.

Update, április 8.: Muszáj lepontozzam, mert abszolút KUKA, épp ma dobtam ki, párszori használat után is egy kínszenvedés, ennél nagyobb csomókat még egy spirálom sem csinált a pilláimra. Ez a termék egyszerűen egy borzadály!!! Meneküljetek előle! (Azért a kefét lemosom és elteszem, egy jó minőségű festékkel is ki akarom majd próbálni mindenképp)

Március 8. Ma végre az enyém lett! Köki terminál - Müller. 1000 Ft volt. Már alig várom, hogy kipróbáljam, de a keféje tényleg szuperül mutat, és ahogy nézem nem is vesz fel sok festéket. Holnap próbálom.
Update: kipróbáltam... Kissé csalódtam benne. A keféje tényleg szuperül működik, ha a lapos felével festek szépen szétválasztja a pillákat, rendezi is, az élével pedig a jobban összetapadt pillákat lehet szépen szétválasztani (egy réteg festésénél). A festékből egyáltalán nem vesz fel sokat, épp annyit, amennyi szükséges, a színe természetes fekete. Egy rétegben szép. De: a második rétegnél sajnos csomósodik, méghozzá úgy, hogy már a szempillák felénél rárakódnak a festék-göböcskék, és a pillák végére is odarak még jó párat. Sajnos a száradás után sem lehet a kefével leszedni őket, csak még több rakódik rá. A kefével jó lehet dolgozni, a festék viszont nagyon rossz minőségű. Kár érte :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

malna222

2014. március 18.

Nem vált be, nem dúsít csak hosszabbít. Festéket alig visz fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Nem vált be, nem dúsít csak hosszabbít. Festéket alig visz fel.

DittyCat

2014. március 12.

Bár ne vettem volna meg! Alig visz fel valami festéket, amit meg igen, az csomós. Nem értem, ezt senki sem próbálta ki, mielőtt kereskedelmi forgalomba került???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate