Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,13 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   1,13 g

A metál hatású szemceruzák egyedülállóan selymes formulájának köszönhetően igazán egyedi smink készíthető, mely tartósságának köszönhetően egész nap tart majd.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Beleza

2012. október 6.

Még régebben, akciós őrületben vettem meg, 299 ft-ot gondoltam megér. Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Fehéret vettem, de semmit nem fogott vízvonalon, tulajdonképpen használhatatlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 6.

vandino

2012. szeptember 15.

Az arany színű van meg, nagyon puha, krémes, de alapnak ez pont jó. Lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

kocsis.reka84

2012. szeptember 13.

A zöld van meg.Nem szeretem túl puha és mászkál.Még jó,hogy akciósan vettem így az a 299ft nem fáj annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

petrush

2012. augusztus 27.

fehérem van, viszonylag jól fog, de nem túl tartós, alapnak elmegy. leárazáson jutottam hozzá, szóval nem volt akkora pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

sissy93

2012. július 19.

Kéket vettem egy alkalmi sminkhez, de sajnos nem vállt be. A színe jó volt, de a ceruza nagyon puha, használat közben szétmállott a hegye, és faragni sem lehetett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Roxanne

2012. július 18.

Lila szemceruza! Lila szemceruza!
Nekem márpedig lila szemceruza kell!
300 HUF-ért haha.
Fényes. Ez tetszik.
Elég puha, hogy vízvonalra merjem használni, viszont oda nem fog.
Felülről alap nélkül nyom nélkül felszívódott.
Az alsó pillasoron viszont remekül bírja a kiképzést. 10 óra volt a rekord. Ráadásul kiválóan kiegészíti egy oriflame-es lila szemhéjpúderemet.

A vízvonal, és hogy a macerásabb helyeken nem teljesít, nagyon nagy kár. Igazán szépen mutatna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Lila szemceruza! Lila szemceruza!
Nekem márpedig lila szemceruza kell!
300 HUF-ért haha.
Fényes. Ez tetszik.
Elég puha, hogy vízvonalra merjem használni, viszont oda nem fog.
Felülről alap nélkül nyom nélkül felszívódott.

Seiza

2012. július 14.

Leárazva vettem meg a Müllerben az aranyszínűt. Nagyon puha a hegye, túl puha, sokszor törik, gyakran kell hegyezni. A színe szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

zsoxcore

2012. június 30.

99 Ft-ért vettem egy aranyat, mert még nem volt egy darab színes szemceruzám, csak fekete. Egy próbát megér szerintem, főleg ennyi pénzért.

Még nem próbáltam, egyenlőre a színe miatt kapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

Még nem próbáltam, egyenlőre a színe miatt kapja az 5 csillagot.

Ewyca

2012. május 23.

nem valami nagy szám,nekem a lila van meg,valami szép kiemelő színt szerettem volna.Felkenve nagyon szép volt,szó se róla,de iszonyat hamar lejön,még szemhéjalapozó használata mellett is.És nagyon hamar fogy is,alig használom,de minden alkalommal hegyezni kell.Nem venném újra,de ezt elhasználom,tényleg gyönyörű szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

norci

2012. április 26.

Az arany színűt vettem meg, első használat után egy kicsit irritálta a szemem, de lehet, hogy más okból kifolyólag történt mindez. A lényeg, hogy a szememet finoman keretezi, tetszik a látvány is. A pontlevonás az irritáció miatt jár, mert egyelőre nem tudom másra fogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.