Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,13 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   1,13 g

A metál hatású szemceruzák egyedülállóan selymes formulájának köszönhetően igazán egyedi smink készíthető, mely tartósságának köszönhetően egész nap tart majd.

vador

2012. április 17.

Hát a metál hatás az azért enyhe túlzás, maradjunk annyiban, hogy csillámos. Mindenesetre a fekete nagyon megtetszett az ezüst csillámaival, így vettem egyet leárazva. Nem tartós, iszonyú könnyen elkenődik, így aztán nem is tudom, mire fogom elhasználni. Pedig szép.
Szerk.: El kell vennem ebből a két pontból is, ugyanis rendszeresen letörik a hegye, emiatt kb. a felét elhegyeztem már a semmiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

szonja

2012. március 28.

Nekem a fehér meg az arany van meg belőle és nagyon szeretem intenzív színei vannak és az ára sem rossz ! Viszont nem valami tartós !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

Rege

2012. március 20.

Csak a fehéret vettem meg, előtte a kézfejemen kipróbáltam, tetszett a selymessége, gondoltam optikailag szépen felnagyítja és felragyogtatja a szemet. Sajnos nem tudtam eldolgozni a szemzugban pont a "metálfénye" miatt, azzal hogy próbáltam egyenletessé elkenni, teljesen lejött. A szem körül már nem is fehérnek látszik, hanem egy elmaszatolódott szemsmink itt-ott makacsul megtapadt ezüstös csillámainak kontúrvonal nélkül. Maradok a mattfehér ceruzánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

Biu

2012. március 16.

A feketét birtoklom, és nagyon tetszett, hogy csillámos, és puha, könnyen eloszlatható, de hamar elmászkál, nem tartós :\ Pedig nagyon akartam szeretni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

wishes

2012. március 6.

Egészen puha ceruza, közepesen pigmentált, selyemfényű. Nekem a fehér van meg, szemzugba használom. Sajnos nem igazán tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

missmisfit

2012. március 5.

A sárga van meg. Ettől a vacakról iszonyatosan könnyezik a szemem és kétlem, hogy ez az én ügyetlenségemből fakadna, ugyanis más ceruzánál ez nem fordul elő. Vigyázzatok vele! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

natalia.horvath

2012. március 1.

A kék és a lila színű van meg. A színük szép, de a vízvonalra egyátalán nem fognak és a szemhéjra is erőteljesen kell nyomni,hogy valamit elérjünk velük.A tartósságáról csak annyit,hogy néhány óra elteltével nem látszik semmi a vonalból,csak maszat.
Akciós áron vettem meg őket (299 ft/db),de ennyit sem érnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

Akciós áron vettem meg őket (299 ft/db),de ennyit sem érnek.

Lillababa

2012. február 14.

A sötétkék van meg,tele van csillámokkal, nagyon szépen mutat.Könnyű kenni, tartós,minden szempontból jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

bendee91

2012. január 30.

A fekete nagyon jo. En szeretem...csak kar hogy lassan elfogy.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

A fekete nagyon jo. En szeretem...csak kar hogy lassan elfogy.:(

ilovemrgrants

2012. január 29.

nekem is fehér van meg, de inkább ne dobtam volna ki rá 300 Ft-ot, mert annyit sem ér ez a ceruza. nem is látszik a vízvonalon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.