Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,13 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   1,13 g

A metál hatású szemceruzák egyedülállóan selymes formulájának köszönhetően igazán egyedi smink készíthető, mely tartósságának köszönhetően egész nap tart majd.

gabbancs

2011. december 23.

A fehéret vettem meg, a vízvonalamra szántam én is, de eleve nem látszik belőle semmit, így értelmetlen tartósságról beszélni. Jobb híján szemzugba használom, ha csak pár óráig kell viselnem, mert nem tartós egyáltalán. Használat közben kellemes, jól kenhető, és szép a fénye, de mivel nem használhatom arra, amiért megvettem, és amúgy sem tartós, nem venném újra, és nem is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

anita

2011. december 19.

Az arany színűt kaptam ajándékba. Egyrészt nem sok mindenre használható, másrészt pl. szempillatőbe "tusvonalként" még kb elmegy, de csak ideig-óráig, egyáltalán nem tartós. Vízvonalon nem fog. Pigmentált, de nagyon körülményes bármire is használni. Magamtól biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

pitypango

2011. december 6.

A fehéret vettem meg belőle. Vízvonal kiemelésére szántam, de arra sajnos használhatatlan. Emiatt nekem nem ért még ennyit sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

radioaktiva

2011. november 5.

Szeretem a fényét, a színét ( nekem kék van) és hogy puha. Kicsit könnyen maszatolódik, ezért -1, de amúgy megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

mse.t

2011. augusztus 31.

Nekem a kék volt meg ebből, szép színű, jól használható volt, viszont szobahőmérsékleten hamar megromlott, kellemetlen szagú lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

csakjulcsi

2011. augusztus 14.

Nekem van fekete, arany, kék és lila. Puha, tényleg jól pigmentált és nevetségesen olcsó, viszont elég gyorsan lefolyik a szemem alá, ezért kap csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 14.

mikoto.nina

2011. július 6.

Nekem is a fehér van meg, szemzugba használom, jó krémes, pigmentált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

Nekem is a fehér van meg, szemzugba használom, jó krémes, pigmentált!

agi.greendaygirl

2011. július 1.

nekem zöldben van meg, kicsit többet vártam tőle.. nem olyan precíz és kicsit túl krémes, de a színe szép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Vick

2011. július 1.

Nekem a lila van meg, és nagyon imádom! Szépen pigmentált, gyönyörű szín. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

Nekem a lila van meg, és nagyon imádom! Szépen pigmentált, gyönyörű szín. :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.