Essence

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2012. július 3.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Csodáltos műszempillák, melyekkel hihetetlen benyomást kelthetsz.  Egyszerű használat - sokkoló eredmény. A készlet a hozzá való ragasztót  is trartalmazza. Könnyen eltávolítható.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

0tamara0

2017. január 2.

Szerintem elég jó a ragasztója szemöldök csipesszel szoktam felrakni szép nagy természetes. Gyönyörű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

janes933

2016. december 4.

Sajnos ez tényleg borzalmas . Természet ellenes . A ragasztó pedig semmit sem ért

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

barbaracs

2016. augusztus 28.

Még középiskolás koromban egyik osztálytársnőm használt ilyet. Annyira szépen és igényesen fel tudta rakni, hogy nem hittem el.
Kipróbáltam hát én is. Nekem muszáj volt levágnom belőle, mert hosszú volt a szemem ívéhez képest.
A ragasztójával egyáltalán nem voltam megelégedve (bár találkoztam már rosszabb ragasztóval is - tehát inkább olyan középkategóriásnak mondanám).
A mai ízlésemhez már túl mű, inkább visszafogottabbat keresek. De ajánlani tudom egy fiatalos, középsulis bulihoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

balankaa01

2016. július 24.

Kellett egy műszempilla k**vagyorsan, ezért megvettem ezt. Katasztrófa! Feltenni se volt egyszerű, gondolom, az ócska ragasztó miatt, ráadásul nagyon természetellenes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

pradamarfa

2016. július 24.

jáááj! :D Katasztrófa szegény. Életem első műszempillája, de úgy néztem ki vele mint valami felnőtt-film főszereplője... Csak a Red Cherry vagy a Huda Beauty

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

vivi54

2016. június 11.

Sziasztok! :)

5 éve minden nap van fent műszempillám (mielőtt megfordulna a fejetekben, hogy nem e hullottak ki azóta a pilláim gyorsan meg is adom a választ: Nem! :) ), soros szempilla kedvelő vagyok. Ez volt az első pillám amit vettem és engem boldoggá tett akkoriban. Ritka, hogy a szempillákhoz jó ragasztót adnak és ez jó. Az ára kicsit meghökkentő, mivel ma már 10 pár szempillát is lehet kapni ilyen árban és a ragasztót is külön lehet venni ami úgy már kedvezőbben jön ki mintha megvennénk ezt a szettet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Sziasztok! :)

liv17

2016. április 10.

Nagyon gáz, teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Nagyon gáz, teljes pénzkidobás.

hlillus

2015. december 1.

Az Essence termékek eddig nekem vagy nagyon működtek vagy nagyon nem. Ez nagyon nem. Igazi "Isten ments! termék"... Borzalmas. Túl nagy, túl mű... nem csak méreténél fogva, hanem anyagánál is. 1000 Ft-ba kerül, ha teszünk hozzá egy nagyon keveset már lehet kapni Red Cherry műszempillát, amiből sok-sok fajta közül választhat az ember lánya, de mindegyik ízléses és szép, megfelelő óvatossággal sokszor felhasználható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

szandrabanana

2015. december 1.

Első műszempillám, szóval nincs nagyon viszonyítási alapom. Anyukám hozta nekem miután kihullottak a szempilláim és eléggé el voltam keseredve. Kicsit aggódtam hogy a saját ragasztója nem lesz jó vagy leesik az egész bulizás közben, de semmi ilyesmi nem történt. A pillák tetszenek, nagyon szépek voltak felhelyezve is. Még az én gyakorlatlan kezemnek is könnyű volt felrakni. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 1.

Naccsakacsa

2015. október 24.

A csomagolásban szépnek tűnik, de amúgy nagyon sok(k).. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

A csomagolásban szépnek tűnik, de amúgy nagyon sok(k).. :/