Essence

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2012. július 3.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Csodáltos műszempillák, melyekkel hihetetlen benyomást kelthetsz.  Egyszerű használat - sokkoló eredmény. A készlet a hozzá való ragasztót  is trartalmazza. Könnyen eltávolítható.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jadegirl

2015. augusztus 21.

1000 forint ezért ...?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

1000 forint ezért ...?

Femi

2015. június 14.

A ragasztója tökéletes volt, bár nem vártam csodát, mégis azt tett. A pillával nagyon brutális hatást lehet elérni. Ha drámai megjelenés kell, akkor mindenféleképpen használnám újra. Biztosan újra veszem. Eddigi legjobb műszempillám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

peach

2015. június 5.

nagyon gáz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

nagyon gáz

papucsallatka

2015. június 5.

ezer forinért nagyon nem éri meg. elég mű hatása van, még sem annyira "hűha". olyan műanyagból készül, ami fényes. kb 3-4 használat után használhatatlan. nehéz eligazgatni. a ragasztó meg nem a legjobb, ami hozzá van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Lilluli

2015. május 11.

Én nem rémülök meg a mű hatástól, így miután vágtam hosszúságra és szélességre is belőle, teljesen megfelelő volt egy erősebb tusvonallal. Kétszer tudtam használni. A ragasztó nálam érdekes módon bejött, könnyű volt a felvitele, gyorsan száradt és nem is engedte el 1 nap után magától. Vannak azért jobbak, sokkal jobbak... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

szazsani

2014. november 27.

Ez volt az első műszempillám, de valami borzasztó volt :D Ugyanúgy jártam mint az előttem szóló, hogy alig bírtam felrakni azzal a nyomi ragasztóval, mikor meg végre sikerült felimádkozni úgy néztem ki mint VV Szandika :P aztán egyből leszedtem, vágogattam mint a bolond, visszaraktam és mint vmi idióta úgy néztem ki. Kuka volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

rosa.love

2014. szeptember 22.

Jaj de befürödtem ezzel egyszer randi előtt. Gondoltam (eleve hatalmas ötlet volt), randi előtt veszek egy ilyet a westendben, a mosdóban feldobom, és tádáá, olyan csábító leszek,hogy nem lehet fokozni. Na most ebből az lett,hogy egyrészt kínszenvedés volt kivenni a dobozból. A pillasor megtört, hajlott össze-vissza,gyűrődött és hozzátapadt saját magához mint vmi matrica...fujj. Emlékszem valahogy sikerült ráimádkozni a ragasztót. Ekkor hozzáillesztettem a saját pillámhoz, és nem túlzok,olyan hosszú volt, hogy a szemöldökömet söpörte! Undorító látvány volt. Nem baj, leszedtem, előkaptam a kisollómat, és megpróbáltam lenyesni belőle. Visszaraktam, és úgy is pocsék volt. Mintha valami sörte nőtt volna ki a szememből. Leszedtem, de amúgy is lejött volna mert a ragasztó konkrétan víz állagú volt, semmit nem tartott. Szóval azóta nagy ívben kerülöm az essence pillákat, találtam szebbet-jobbat (nem volt nehéz).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Oraculum

2014. február 10.

Pénzkidobás, borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Pénzkidobás, borzalmas.

bogcsilike

2013. december 27.

Egyszer vettem, gusztustalan, vastag, hosszú. Csúnya! Artdeco ragasztót vettem mellé, de arról is ugyanez a véleményem. Pénzkidobás, ráadásul még drága is volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Madi

2013. november 28.

Nekem bevált, többször is tudtam használni, ruhalmas, selymes pillák, nem olyan merev műanyag sz*r. A ragasztója is szuper, gyorsan szárad, tart, utána meg könnyen le tudtam szedni. Nem túl mű hatású, épp csak feltűnő. Hétköznapra is simán hordható. Árban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.