Essence

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2012. július 3.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Csodáltos műszempillák, melyekkel hihetetlen benyomást kelthetsz.  Egyszerű használat - sokkoló eredmény. A készlet a hozzá való ragasztót  is trartalmazza. Könnyen eltávolítható.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Naoto

2013. január 27.

Ez abszolút pénzkidobás volt. A dobozban sajnos nem tűnt fel, de amikor magamhoz próbáltam otthon, kiderült, hogy konkrétan a szemöldökömig ér. Értem én, hogy a műszempilla lényege, hogy hosszú meg dús legyen, de ez inkább csak nevetséges volt. Megpróbáltam levágni, hogy ne kelljen kidobni, de aztán meguntam a macerát, azóta is ott áll a fiókomban. A ragasztóról nem is tudok így mit írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Babus92

2012. október 22.

Kb 10x volt már rajtam, és meg vok elégedve, semmi baja, tartós, igaz én vettem hozzá külön ragasztót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

mich

2012. augusztus 26.

Emlékszem, ő volt az első műszempillám egész életemben. 7-800 forint körül volt, és a ragasztó 1x-i felvitelhez volt elég, de a szemzugnál akkor sem ragadt oda. A második próbálkozáskor annyira tönkrement, hogy kidobtam az egészet.Használhatatlan volt, és nagyon mű...nem venném újra, feleennyiért sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Pletyka

2012. július 25.

Megvettem, mondván farsangra jó lesz, hát nem lett jó. Anya próbálta felrakni, de egyszerűen nem ment a pilláim tövébe, a ragasztó sem fogta meg. DE! legalább okozott nekünk egy vidám órát, egy kis sírással fűszerezve a szemembe került ragasztó miatt. Lehet, hogy másnak beválik, de én tuti nem vállalnám be a szememre átlósan felkerült ragasztó levakarását. Egy óra kacagás meg nem ért egy ennyi pénzt.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Molnroxii

2012. július 22.

Hirtelen felindulásból egyszer én is kipróbáltam.Sosem szerettem a műszempillákat,de le volt akciózva gondoltam miért is ne?! Egyszer mindent ki kell próbálni alapon elmentem a Rossmann-ba,és vettem egyet 1000ft.-ért.Nagy reményeket sose fűztem a mű dolgokhoz,és ettől sem vártam semmi extrát.A ragasztója az tűrhető,de az adagolója az szörnyű.Pár óráig fenn tartja,amit kell de se több se kevesebb.Amit én vettem az ritkább volt,de ebből a fajtából is volt még pár darab.Akik vevők rendszeresen az ilyen mű dolgokra ajánlottabb egy minőségi ragasztó megvétele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Alice83

2012. július 9.

Több félében árulják és szerintem nagyon mű és olcsó hatásuk van feltéve...vettem magamnak egyet és ollóval megritkítottam h természetesebbnek hasson, de mivel nem természetes hajból készül igazából sokat nem kell várni tőle...barátnőm is vett egyet az nagyon sűrű és hosszú szálú volt, na az mintha partvist akasztott volna a szemére, komolyan egy vastag fekete csík mely felért a szemöldökéig, borzalom..ráadásul tudni kell h ezt a hatást úgy érte el ezen produktum h a szegény barátnőnek szinte semmi szempillája nincs már , mivel napi szinten használt és használ műszempillát...
a ragasztója szerintem jó csak nehéz vékonyan adagolni, de egynek megteszi...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

a ragasztója szerintem jó csak nehéz vékonyan adagolni, de egynek megteszi...

vira.15

2012. július 8.

Ezzel a szempillával kezdtem a "műszempilla pályafutásom". Kezdőknek pont ideális, mivel nem túl drága, kb 800 Ft-ért vettem anno. A ragasztója nem pont a legjobb, de tartja amit tartania kell, ha jól van felrakva, azonban az adagolója borzalmas volt -.- Nem tudom, mennyit elpazaroltam azzal, hogy nem tudtam, hogy meg kell fordítani a kupakját és így zárja le :DDDD Ez mondjuk saját bénázás :P
A műszempilla annyit ér amennyit kifizetsz. A sűrű az jóval szebb, mint a képen látható tincses. Ez a tincses nagyon természet ellenes hatást kelt és nem lehet az Istenért sem normálisan felrakni, viszont a sűrűt igen és egy bulizáshoz pont jó. Azon is azért észre lehet venni, hogy mű (mint minden műszempillán) de egy bulin nem gázos :) Hétköznapra nem ajánlanám, mert erős ahhoz, valamint elég kényelmetlen minden nap fel- és leszedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.