Essence

Ár:   859 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abreka, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Rendkívül könnyű krém, hosszan tartó mattító hatással, amely kifejezetten a vegyes arcbőr igényeire lett kifejlesztve. Értékes, aktív összetevői, mint a licsi és a kékszőlő, intenzíven hidratálják és természetesen simává varázsolják az arcbőrt. Mattító hatása akás 12 órán keresztül tart. Véd az UVA/UVB sugarak ellen is.

Demonshadow

2014. január 20.

Annyira nem szeretném lepontozni, mert egyszerűen imádom az illatát, de sajnos nem használ. Eleinte nagyon jó volt, egyáltalán nem zsírosodott a bőröm, de aztán egyre és egyre többet kellett felvinnem belőle az arcomra ahhoz, hogy érjen valamit. A végén bármennyit kentem belőle, már csak alig 2-3 óráig ért valamit, utána ugyanúgy kifényesedett a bőröm. Hidratálásra egyáltalán nem alkalmas, nekem sokszor húzódott a bőröm azután is, hogy már felkentem.
Árban verhetetlen, nevetségesen olcsó, a maradékot pedig már csak az illata miatt is el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

AshleeyTayloor

2014. január 2.

Nem egy csoda, kicsit mattít, de a vége felé kellemetlen volt amikor felkentem az arcomra, mert húzódott a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

PPati

2013. december 27.

szépen mattít, hidratál, és az illata is nagyon jó:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 27.

szépen mattít, hidratál, és az illata is nagyon jó:)

Inumyra

2013. december 11.

Nekem bevált a zsíros, örökké csillogó arcomra. Bár nem tart tovább 2-3 óránál a mattsága, de elégedett vagyok vele. A T zónában fényesedek ki leginkább, de ott sem annyira vészes mint a krém nélkül. BB krém alá tökéletes "primer". Felvitel után kicsit feszül az arcom, de egyben puha is. Az illata kifejezetten tetszik! + nagyon praktikus, hogy tégelyes kiszerelés és nem tubusos aminek a negyede a flakon falán maradna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Babyborn

2013. november 14.

Még régebben vettem, az elején még tetszett, hogy mattít, puha meg minden földi jó. DE! Kb. 2 hét után már nem volt ugyanez a jó hatás......olyan maszk szerű érzés volt magamon viselni, az arcom pedig nem puha volt, hanem mint valami mű nem tudom micsoda, de nem természetes volt a tapintása(tudom kissé értelmetlenül lett megfogalmazva) Szóval tőlem nem kap csak egy 2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 14.

Evelyyn

2013. november 6.

Szép lesz tőle a bőröm, jó puha és nem zsírosodik olyan hamar. Nekem működik az alapozómmal is, egyszóval: Tökéletes! Tetszik a csomagolása is, jó az illata és nagyon olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

zsooofizsooofi

2013. október 11.

Az illata jó, az állaga is, és tényleg mattít. Egy csillag mínusz, mert egy kicsit szárít is, de alapvetően meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

justagiirl

2013. szeptember 27.

Én is elcsábultam, de jól tettem! :) Az illata nagyon jó, igaz, hogy egy idő után kicsit mű, de nem zavaró. Remekül mattít, nekem tökéletesen bevált! Egy kicsit maszkhatása van, és néha feszül tőle a bőröm, de ezt elnézem a végeredmény miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

tara95

2013. szeptember 26.

Hát megvettem mert elcsábultam...viszonylag mattít és pozitívum az UV védő. De ha nem kevertem volna bele teafa olajat úgy néztem volna ki tőle mint egy pöttyös labda. Könnyen felszívódik és nekem elég a hidratálása viszont kezdem érezni, hogy irritál az, hogy nem túl természetesek az összetevői. Szóval minden nap használom amíg el nem fogy de utána soha többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

klaere

2013. augusztus 30.

Én csak Müllerben láttam eddig, de nem az állványon, hanem ahol a pattanásos bőrre való termékek vannak. Könnyű, gél állagú krém, nem zsíros. Könnyű eloszlatni, hamar beszívódik és kellemes visszafogott illata van. Nagyon jól mattít és nem pereg le. Szép sima az arcbőröm tőle, és alapozó alá is tökéletes. sztem jobb, mint a Nivea Makeup Starter.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.