Essence

Ár:   859 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abreka, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Rendkívül könnyű krém, hosszan tartó mattító hatással, amely kifejezetten a vegyes arcbőr igényeire lett kifejlesztve. Értékes, aktív összetevői, mint a licsi és a kékszőlő, intenzíven hidratálják és természetesen simává varázsolják az arcbőrt. Mattító hatása akás 12 órán keresztül tart. Véd az UVA/UVB sugarak ellen is.

Dytta

2013. augusztus 21.

Nekem bevált. Tényleg kellemes az illata, és nekem egész napra mattít (persze amikor le nem izzadom nyáron, mint ahogy azt az előttem szóló is említette). Sminkelni nem próbáltam rá (ezek után nem is nagyon fogok azt hiszem) viszont alapban nem volt vele berepedezős vagy bőrhúzódós probléma. Nekem a mattításon kívül bejött, hogy rendesen hidratált és mintha a pattanásos után maradt foltok is gyorsabban halványodtak volna (de lehet, azt már csak beképzeltem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Narancsos

2013. július 2.

Nagyon jó krém! Finom illata van,ahogy kell,mattít is,nekem bejön!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.

Nagyon jó krém! Finom illata van,ahogy kell,mattít is,nekem bejön!

vedina007

2013. június 16.

Én nagyon szerem. Jó az illata és és jól mattít. (Nyáron kevésbé, de akkor úgyis leizzadom, szóval emiatt nem vonok le pontot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Hime

2013. június 15.

Nekem nem vált be. A T-zónában eléggé zsíros a bőröm és a krém mattító hatása által is csak 1 órán át volt tűrhető, emellett nekem is húzódott a bőröm felkenés után. A második, póruseltömítő összetevőnek se örülök. Majd valahogy elhasználom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Ppanka

2013. május 3.

Olvasgattam a véleményeket és meglepett ez a berepedezéses sztori. Nekem már ez a 2.üvegem belőle,sokáig elég,nem kell belőle sokat használni,de én néha többet szoktam mert isteni frissítő hatása van,de olyankor is hamar beszívódik.Éjszakai krémnek használom,arra pont jó.Nagyon tetszik a csomagolása,hogy jár hozzá doboz,mint a drágább termékeknél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 3.

Black Fairy

2013. április 23.

Kellemes illat, jól mattít, tartós...Sminkelni lehetetlen rá, lejön róla még a színezett hidratáló is (ilyen kis darabokban lemállik), sőt idővel maga a krém is elkezd lemállani, és úgy néz ki, mintha hámlana az arcom...fuuj..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 23.

Viki

2013. április 23.

Most szeretném majd kipróbálni, csak azt nem tudom hol vegyem meg:)
Müller nincs a közelünkben, Rossmannba lehet esetleg kapni? Köszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Most szeretném majd kipróbálni, csak azt nem tudom hol vegyem meg:)
Müller nincs a közelünkben, Rossmannba lehet esetleg kapni? Köszi.

_-Mia-_

2013. április 12.

Isteni illata és kellemes állaga van, és egész jól mattít. Amiért nem 5 csillag: nem szívódott be rendesen, hanem mosolygás,beszéd közben berepedezett... utána pedig darabokban jött le, mintha hámlanék. Azért a lábszáramra még elhasználgattam testápoló helyett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

dyta_93

2013. február 28.

Nekem bevált, reggel is és este is használom (tisztítás és tonizálás után). Az állaga kissé zselés nem használok túl sokat, bemasszírozom és gyorsan be is szívódik :) közvetlen használata után még nem sminkeltem (csak kb fél órával utána) de talán alapozótól függ, hogy megmarad e rajta vagy nem, (az én alapozóm pl. olajmentes) egész nap matt marad az arcom és az árát is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

_zsulu_

2013. február 15.

Érdekes krém. Reggel, sminkelés előtt jól teljesít, valóban mattít egy picit, egységes felületet ad az alapozónak. Viszont éjszakai krémként nekem nem vált be, valahogy akkor húzódik tőle a bőröm, egyáltalán nem érzem, hogy hidratálna. Vészhelyzet krémnek használom, ha a jobbak elfogynak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.