Essence

Ár:   859 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abreka, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Rendkívül könnyű krém, hosszan tartó mattító hatással, amely kifejezetten a vegyes arcbőr igényeire lett kifejlesztve. Értékes, aktív összetevői, mint a licsi és a kékszőlő, intenzíven hidratálják és természetesen simává varázsolják az arcbőrt. Mattító hatása akás 12 órán keresztül tart. Véd az UVA/UVB sugarak ellen is.

pOja

2013. február 11.

Hát nekem annyira nem jött be.. Alig vártam, hogy elfogyjon, mert úgy éreztem tőle a bőröm, mintha kb. maszk lenne rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

muckó

2013. február 4.

Gyorsan beszívódik és mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

Gyorsan beszívódik és mattít.

nikus23

2013. január 13.

Testveremnek meg volt es elegedet volt vele, nem zsirosodott tole a bore es tenyleg mattitott, az illata nekem is tetszet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

paunemonika

2013. január 1.

Végre egy nappali hidratáló krém amire rá tudok sminkelni és nem fényesedik át!Nagyon szeretem az állagát az illatát az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

annipanni

2012. november 3.

A napokban használtam el egy tégellyel, voltaképpen kellemes az állaga, az illata, de idegesített, hogy nem tudtam rákenni a hamvasító sminkalapot, mert lepergett alóla a krém. Kombinált, nem vészesen problémás bőrre megfelelő, jó, hogy van benne fényvédő, nekem úgy tűnik, egyre kevesebb nappali krémbe tesznek, pedig pár éve még a legtöbb-ben volt. Most biztos, hogy nem vásárolom újra, de ebben az is közrejátszik, hogy nagyon szeretek mindig valami újat kipróbálni, akkor is, ha az előzővel meg voltam elégedve (sajnos :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

reyka013

2012. november 2.

kellemes az illata,ára jó,és a zsíros bőrömre jó hatással volt.mattított egy kicsit,és éreztem hogy összehúzza a pórusaimat,szóval hatásos. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

karolina

2012. szeptember 29.

Tényleg mattít, illata kicsit mű, állaga zselés. Sminkelni nem szerettem rá ,mert hiába vártam a felkenés után fél órákat, mindig lejött az alapozó kis kukackákban. Nyárra elment.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

henny

2012. szeptember 26.

nekem nagyon bevallt ez a krem. azt nem mondom hogy csodasan mattit viszont nem is zsirosodik tole a borom, hamar beszivodik, smink ala is tokeletes. mar elhasznaltam jopar tegellyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Lorelaig

2012. augusztus 24.

Megtaláltam az eddigi legjobb arckrémet a bőrömre:)! Az persze vicc, hogy 12 órán át mattít, de 5-6 órán keresztül biztosan:)! Finom illatú könnyű krém, csak ajánlani tudom :)!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

butterfly

2012. augusztus 23.

Régebben használtam, egészen jól mattít, ám amikor megláttam az összetevőit ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.