Essence

Ár:   859 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abreka, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Rendkívül könnyű krém, hosszan tartó mattító hatással, amely kifejezetten a vegyes arcbőr igényeire lett kifejlesztve. Értékes, aktív összetevői, mint a licsi és a kékszőlő, intenzíven hidratálják és természetesen simává varázsolják az arcbőrt. Mattító hatása akás 12 órán keresztül tart. Véd az UVA/UVB sugarak ellen is.

kulcsar.vivienke

2012. augusztus 20.

Nekem kellően mattít nem bír ki 12 órát de max 7 nálam kibírt utána már egyes helyeken elkezdett fényleni az arcbőröm,de ebben az ár/érték arányban ez nem is meglepő.Nekem reggelre iskolába menet előtt remek lesz!Jól hidratál és az illata valami mennyei :) Újravásárolását lehet megfontolnám ,de még lehet változhat a véleményem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Epres

2012. augusztus 20.

Nem mattít 12 órát. Maximum azoknak akiknek nem zsíros a bőrük. De ennek ellenére én nagyon szeretem! Mattít ameddig mattít de tökéletes nappali krém, jó illatú és a zselés állaga is jó. A fényvédő miatt pluszpont. Néha nekem is mintha le peregne az arcomról,hát ez valószínűleg azért lehet mert túl sokat kenek rá vagy nem tudom. Mivel most rendesen megnéztem az összetevőket, miért van a második helyen egy pórus eltömítő anyag? Zsíros bőrre készült akkor meg nyílván tág pórusa van a használónak. Ezért le kell vonnom tőle egy csillagot..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

picike

2012. augusztus 17.

Még csak 1 napja használom, de a véleményem máris kialakult, hiszen eddig jól teszi a dolgát. Hidratál és egy icipicit mattít nagyon zsíros az arcom főleg a T- vonalban és mégis látható a hatás ideig- óráig és ebben a nyári melegben felkenve is frissebbnek érzem a bőröm tőle, nem hagy zsíros érzetet maga után, gyorsan beszívódik. Az illata eszméletlen, ahogy sétálok és a szél picit fújja az arcm egyből érzem az illatát, nem győzök betelni vele :) Eddig 5*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Zenzen

2012. augusztus 2.

Hát ez a krém... FAIL. nem az hogy nem mattít, kiszárítja a bőröm és fényesíti! Még jobban diszkógömbhatás lesz... -.-

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 2.

reka196911

2012. július 6.

Nem rossz krém, az illata jó, nem mattít túl sokáig. De nekem mintha egy picit húzná a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

fruzsina.viszkok

2012. július 3.

Kedvenc arckrémem. Csak nyáron használom, mert alapból normál a bőrőm, de a melegtől mindig zsírosodni kezd. Szeretem az illatát, és a felvitel után az érzést a bőrömön. Sok mattító krémmel ellentétben ennél nem érzem, hogy húzódna a bőröm, nekem pont tökéletes. Finom, könnyed állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

turquoise_pianist

2012. július 2.

Egy kis ideig mattít, de sminkelni egyáltalán nem lehet rá, mert morzsolódik, vagy nem is tudom, akármennyit kenek fel. Pár használat után már nem is használ annyira. Jó az illata, tetszik a zselés állaga, hidratál, van benne fényvédő, lehet, hogy csak az én bőrömön reagál kicsit furán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 2.

Perla

2012. június 28.

Nekem nagyon bevált, pedig eléggé zsíros a bőröm a T-vonalban. Mattit, kellemes az illata, persze a mattitás azért 12 órát nem tart, az kicsit tulzás lenne, főleg nyáron, mikor a bőr izzad és jobban zsirosodik, de ennek ellenére nagyon bevált nekem. Az ára is nagyon jo, nálam üti például Vichyitől a Normaderm krémet problémás bőrre. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

dundee91

2012. június 19.

Rendkívül hatásos!Jól mattít pedig nagyon zsíros az arcbőrőm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Rendkívül hatásos!Jól mattít pedig nagyon zsíros az arcbőrőm!

alexa97

2012. június 2.

Nekem nagyon bevált!:) Elég zsíros bőröm van, és az orrom és a homlokom általában nagyon csillog is de ez a krém csodát tesz az arcommal és nagyon szépen lemattítja!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.