Essence

Ár:   859 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abreka, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Rendkívül könnyű krém, hosszan tartó mattító hatással, amely kifejezetten a vegyes arcbőr igényeire lett kifejlesztve. Értékes, aktív összetevői, mint a licsi és a kékszőlő, intenzíven hidratálják és természetesen simává varázsolják az arcbőrt. Mattító hatása akás 12 órán keresztül tart. Véd az UVA/UVB sugarak ellen is.

Cu2tka-baba

2012. május 29.

Megvettem, leteszteltem. Olyan krémet kerestem, ami mattít, nem túl zsíros és fényvédőt is tartalmaz.Rátaláltam erre így elsőnek. Nem rossz, ha kímélőbb arclemosóval mosom meg reggel az arcom akkor nem húzódik a bőröm tőle, de a hidratálást azért nem viszi túlzásba. A szárazabb foltokon hamar hámló részek láthatóak, de a mattítás nekem egészen sokáig megmaradt a nap folyamán. Az illatát pedig imádom, ahogyan az árát is. Majd kiderül mire elfogy a tégely, hogy tartósan beválik-e.

update: azt hiszem tévedtem, 5 csillagot érdemel:) már jó ideje használom és más drágább " jobb " minőségű krémekkel is simán felveszi a versenyt. Idővel és egy táplálóbb éjszakai krémmel a hámlás is elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

falatka18

2012. május 15.

Nagyon jó kis teremék. 600Ft-ért tökéletes. Imásom..... nagyon sokáig elég már 1hónapja meg van és alig fogyott belőle. Az illata is jó és nem nehezíti el a bőröm. Egyszerűen tökéletes. Ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Kmanci

2012. május 14.

600 ft-ért maga a csoda. Nekem kombinált bőröm van, főleg a T-zónában hajlamos kifényesedni a nap végére (nyáron már délre is). Már a második tégellyel használok el ebből a krémből. Annyira szép lett a bőröm tőle, hogy alapozót vagy színezett hidratálót sem kell használnom, olyan, mintha maga a krém egységesítené. A púdert is nyugodtan elhagyhatom, hisz púderes hatást kelt, teljesen lemattít akár késő estig is. Nagyon szeretem. Ha mégis olyan helyre megyek, ahova sminkelnem kell, akkor sminkalapnak használom, mert nagyon szépen kisimít, szinte érezni, hogy feszül az arcom, és kisebbek lesznek a pórusok is. Amíg kapni lehet, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

susieesonic

2012. május 9.

nekem olyan érzés mintha egy 2.réteg lenne az arcomon :S fújjjjjjjjjjjjjjjjj.................érzem hogy húzódik ahogy beszélek..szerencsére cseréltem, de pénzt nem adnék érte

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Eperfa

2012. május 7.

Az illatát imádom, és a hatása is jó... mondjuk 4-5 óráig.
Aztán én nemtudom mi történik, lefolyik-e rólam, vagy mi, de valami furcsaság lesz belölle, amit eddig még eggyik arckrémnél se tapasztaltam.
De tény hogy 4-5 óráig bírja, és az UV szűrés is egy pozitívum... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 7.

Az illatát imádom, és a hatása is jó... mondjuk 4-5 óráig.
De tény hogy 4-5 óráig bírja, és az UV szűrés is egy pozitívum... :D

flowergirl

2012. május 6.

Végre egy olyan krém, amire tudok sminkelni és nem mászik el rajta az alapozó. Mattít és hidratál is kis mértékben.Állaga pont jó és az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 6.

Ophelia

2012. május 1.

Én kimondottan szeretem azt a krémet, hetek óta használom. Számomra pont optimális mértékben hidratál, mattít, és a fényvédő is megnyugtató a napon. Jó illata van, az állaga nagyon kellemes, gyorsan beszívódik. Sminkelni is nyugodtan tudok rá, abszolút nem zavar be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

panna

2012. április 11.

Az én bőröm vegyes, sajnos elég zsíros, viszont könnyen kiszárad és hámlik. Jó párosítás :)
Ez a krém nem vált be, meglepően jól mattít, viszont a hidratálást én hiányoltam, inkább szárított, mint táplált. Utána mindig újra kellett hidratálnom egy másik krémmel, különben húzódott, később pedig hámlani kezdett a bőröm.
Nagyon zsíros bőrre viszont jó lehet, az illata és az állaga csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Nagyon zsíros bőrre viszont jó lehet, az illata és az állaga csillagos 5!

Széncinke

2012. február 3.

Kevésbé zsírosodik tőle a bőröm, aminek nagyon örültem, de a hidratáló hatásával nem vagyok megelégedve. Miután bekentem, kicsit kellemetlenül húzódik a bőröm, olyan "szúrósan", mint amikor jobban kiszárad a kelleténél, és nem szeretném, hogy visszájára forduljon a hatása. Szerintem nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Vadpulyka

2012. február 1.

Semmit nem csinál, szenvedek az elhasználásával, hogy legalább a tégely legyen meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.