Essence

Ár:   859 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abreka, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Rendkívül könnyű krém, hosszan tartó mattító hatással, amely kifejezetten a vegyes arcbőr igényeire lett kifejlesztve. Értékes, aktív összetevői, mint a licsi és a kékszőlő, intenzíven hidratálják és természetesen simává varázsolják az arcbőrt. Mattító hatása akás 12 órán keresztül tart. Véd az UVA/UVB sugarak ellen is.

dory008

2012. január 24.

Nekem elég olajos-zsíros a bőröm, de ha reggel bekenem, és délután ha hazajövök a suliból, kevésbé fénylik a bőröm, mint ha semmit sem használnék. Illata jó, könnyen kenhető, könnyű kis krém. Hidratálás terén se várjon csodákat az ember, de végülis elmegy. Azt hiszem, 600 ft körül vettem a Müllerben. Ár-érték arány elmegy, de nem biztos, hogy újravásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 24.

csflori

2012. január 18.

Nem nagyon mattít, de nem is hidratál. Az illata miatt kap 1 csillagot. pénzkidobás volt :( visszagondolva nem is tudom, milyen megfontolásból vettem meg, de a kicsit zsírosabb bőrű barátnőmnek sem jött be :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 18.

Oslacrimale

2012. január 10.

1-2 órára tényleg mattít, de utána olyan, mintha fel sem kentem volna. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

morning_glory

2011. november 22.

Nem mattít annyira, mint vártam, csak 1-2 óráig jó. A végén még igaz lesz az az urban legend, hogy ne vegyünk mattító arckrémet, mert pont az ellenkezője történik. De az ára oké, és a fényvédő miatt valószínűleg elhasználom - nyáron a vállamra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 22.

lucretia

2011. november 22.

Szerintem az árát bőven megéri. Mattításban csodát nem művel, de én közvetlenül használat után azért szoktam érezni, hogy tényleg összehúzza kicsit a pórusaimat. Állagra lehetne talán kicsit sűrűbb... Korrekt krémnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

noavedon

2011. október 24.

Nem szoktam mattító krémeket venni, de nyárra sikerült egy ilyet beszereznem, hogy ne csillogjon annyira a fejem. Hát nem kellett volna, ettől szerintem jobban csillogott, mint amúgy. De megnyugtat, hogy legalább nem volt drága, és van benne UV szűrő. De máskor ilyet tuti nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 24.

fancsol

2011. október 19.

Mattításra tényleg jó, de nekem olyan hatalmas, gennyes kiütéses lett tőle a homlokom már estére, hogy 2 hét alatt még semmi nem hozta rendbe eddig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 19.

paninaro

2011. október 8.

nekem nagyon bejött pedig amúgy rettenetesen kényes vagyok a hidratálókra. ezt használom reggel smink alá és este is. nem zsírosodik tőle a bőröm , finom puha lesz. nagyon olcsó , sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 8.

Panda

2011. szeptember 29.

Nagyon ráizgultam, de csalódtam- félórán belül grízes lett tőle a bőröm és piros foltok jelentek meg tőle..adtam neki még 1 esélyt következő alkalommal, de ugyanez- ha lehet még brutálisabban- talán a hugomnak beválik-még nem nyilatkozott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

javgke

2011. szeptember 29.

éjszakára, ill. ha foltokban kiszárad a bőröm, más hidratálót használok helyette, mert önmagában kevés. télre biztosan lecserélem.
csodát nem kell várni tőle, nagy melegben a mattítás 1-2 óra maximum. viszont eddig ő a legjobb "nyári hidratálóm", nagyon könnyű az állaga, és fényvédős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.