Essence

Ár:   859 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abreka, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Rendkívül könnyű krém, hosszan tartó mattító hatással, amely kifejezetten a vegyes arcbőr igényeire lett kifejlesztve. Értékes, aktív összetevői, mint a licsi és a kékszőlő, intenzíven hidratálják és természetesen simává varázsolják az arcbőrt. Mattító hatása akás 12 órán keresztül tart. Véd az UVA/UVB sugarak ellen is.

fancsol

2011. szeptember 27.

Nagyon jó illata van, jól mattít, de valahogy a Garnier PA krémje még mindig jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

szalaijudit92

2011. július 27.

Ha nincs tökéletesen leradírozva a bőröm,nekem is kis kukackákba le lehet szedni,ami azért zavaró. Nekem sajnos a nagyon fényes részeken nem mattit,de mindennapi hidratálásra elegendő,olyan, mint egy átlagos arckrém.

Leérve az aljára kissé meglepődtem a műanyag részeken,szentül azt hittem,hogy mennyi krém van még benne. Hiába 600 Ft csak,ha nem elég 3 hétre,mert ezt a zselés állagot lehet bőven kenni.. Ez kicsit csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

Aquamarine

2011. július 20.

600 forintért vettem a Müllerben, és teljesen megérte: nagyon könnyű, finom illatú krém, nyárra tökéletes, nekem nem sokat mattít, de még így is nagyon elégedett vagyok vele. Ennyi pénzért még fényvédőt is tartalmaz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 20.

kicsiszilvike23

2011. július 15.

Nagyon jó illata van, könnyű kis krém, az ára is teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 15.

Nagyon jó illata van, könnyű kis krém, az ára is teljesen megfelelő.

Luna

2011. június 7.

Nekem alapvetően inkább száraz bőröm van, de az orrom és az állam nagyon be tud zsírosodni. Az eddig használt masszívabb hidratálótól olyan volt a bőröm, mintha szétkentem volna rajta egy kanál zsírt, úgyhogy megvettem ezt a krémet így nyárra. Nekem nagyon bevált, nagyon könnyű, gyorsan felszívódik, és azonnal érezni, hogy lemattítja a bőrt, még az ujjaim is olyanok utána, mintha hintőporba nyúltam volna, az illata is nagyon kellemes, abszolút megéri az árát. Nagyon zsíros bőrűeknek persze lehet, hogy nem elég hatékony, de könnyű, nyári hidratálónak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 7.

stiffi90

2011. április 25.

Nem zsíros, hamar beszívódik és tényleg mattít. Puha, enyhén púderes érzetet hagy a bőrön és teljesen súlytalan. Nem hidratál túlzottan, de zsíros vagy normál bőrre jó választás.
Az ár/érték aránya kimagasló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 25.

Az ár/érték aránya kimagasló.

strawberry92

2011. április 22.

Nem rossz krém, az árát nagyon megéri. Egy gond van vele amiért csak 4 csillagot kap az az, hogy smink alá nem lehet kenni, legalábbis én nem tudtam, mert az alapozó leszedte a bőrömről és ilyen "darabokban" jött le rólam tehát tiszta volt lett az egész arcom és kezdhettem előröl a sminkelést. Estére és nappalra ha nem sminkelsz tökéletes:) Tényleg mattít, nekem eléggé hidratál is és hamar beszívódik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 22.

abreka

2011. április 9.

érzem a mattító hatást, persze nem 12 órán keresztül, és nem hidratál eléggé. de ár/érték arányban kiválló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.