Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szzsofi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pasztel színű, illatos vitaminos körömlakkok

• erősít
  • gyümölcsös illat

7 féle színben kapható

Leona

2015. augusztus 17.

Én a nude köröm trend iránti érdeklődésem miatt vettem. Nagy előnye, hogy a természetes szín mellett tényleg erősít, ezáltal nem kell alá alap lakk. Csak felvittem két rétegben, és olyan színe volt, mint amilyenre számítottam. Finom az illata, szépen fénylik még 4 nap után is, ráadásul nehezen kopik. Nekem már 7. napja kitart a körmeimen, pedig főzök, mosok, takarítok. Most fogyott el, tavaly december óta. Újravevős.
(04-es árnyalat, Sweets for the sweet)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

(04-es árnyalat, Sweets for the sweet)

gendur.berni

2015. augusztus 5.

Abba a hibába estem én is, hogy nem olvastam utána itt, mert elvarázsolt a leárazás tábla. :D A 08-as, rózsaszín árnyalatot vettem. Soha többet nem veszek semmit, aminek nem néztem itt utána. Szinte semmi színe nincs és még illatos is... utálom az illatos lakkokat, bár szerencsére ennek egész elviselhető epres, málnás jellegű illata van. Úgy sikerült csak megközelítenem az üvegben látható színt ha alaplakknak a szintén Essence, pro white rose lakkot használtam, és erre kentem még három réteget ebből. Így is halványabb kicsit, mint amire számítottam, de egész jó. Elhasználom, de örülök, hogy kifutó termék és véletlen se fogok tudni többet venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Laura

2015. augusztus 4.

igazából szerintem semmit sem csinál. a színére én is azt hittem hogy erős, de nekem halványan is tetszik. ezt a lakkot nem mondanám körömerősítőnek inkább ilyen nudeos alaplakknak, arra egyébként teljesen jó. összességében nem rossz. a hármasnál azért szerintem jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

fannix21

2015. július 23.

Én elég tájékozatlan voltam, azt hittem, hogy olyan intenzív lesz, mint az üvegben, és elég lesz belőle 1-2 réteg. Most a leárazáson beszereztem a 08-as like love birds lakkot. Siettem haza, már el is terveztem, hogy a gyűrűsujjam kivételével ilyen lesz az összes (mindig azt díszítem, vagy arra kenek eltérő színt)... Hát.. alaplakk lett nekem is... :( SEMMI sem látszódik belőle... Picit csillog, de semmi... Eléggé elszomorított, bár nem a 350 Ft miatt, hanem hogy én többet vártam - de ez nem a lakk hibája, én nem néztem utána, hogy mi ez. Az illat egyébként megvan, a száradása is gyors... Ezért megérdemli a 3 csillagot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

vikii088

2015. július 8.

Amikor kijött ez a kollekció, nagyon vártam és teljesen oda voltam értük. Viszont sajnos csak részben teljesíti amit ígér. Az illata tényleg csodás, viszont nem erősíti a körmeimet. A színe viszont egyáltalán nem, kb 5 réteg után érem el azt a színt, amit az üvegen keresztül vár az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

loju

2015. május 14.

Fedést senki ne várjon tőle! A körömerősítés terén semmi változást nem tapasztaltam! Nekem felejtős sajna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

AkInImOd

2015. május 12.

április 28.
Tegnap véletlenül szúrtam ki a Müllerben, és belezúgtam a 09-es Hint of mint árnyalatba. Az utolsó volt ebből a színből, úgyhogy elhoztam gyorsan, és hazafele már ki is próbáltam. Azt hittem, hogy intenzívebb színe lesz, mint amilyen az üvegben is van, de ettől függetlenül nagyon szép a fedése, enyhe csillogása már egy rétegben is. A felvitel könnyű volt, kényelmes az ecset használata, és 5 perc alatt gyönyörű kopogósra szilárdult. A problémásabb körmeimen szépen kitöltötte a repedést és egyenletessé tette a felszínt. Visszafogott, ápolt hatást ad, szerintem elég a két réteg is belőle (3-mal már látszik a mentazöld árnyalat, de az számomra már túl rideg a hatása). Azt véletlenül éreztem meg, hogy almás illatú, ez 1-2 óráig érezhető és nagyon kellemes észrevétel volt.
Mivel még csak fél napja vittem fel (és éjszaka sem lett mintás a felszíne), ezért egyelőre 4 csillagot érdemel - ha kiderül, hogy tartós és tényleg jót tesz a körmeimnek, erősíti azokat, akkor megkapja a maximális pontszámot.

május 1.
Ma reggel mostam le: ez a lakk tényleg jót tett a körmeimnek, hosszú ideje most volt az első olyan alkalom, hogy nem húzódik a körömfelszínem a lemosás után! (És nem a lemosót cseréltem le idő közben...) Alapvetően jól bírta a lakk, de a tegnapi földes, koszolós munka után lehetett látni, hogy enyhén repedezve, de kitartóan bírja a gyűrődést, csak az eleve sérült végű körmeim végén pattant le a lakk is (amúgy meg nem hiszem, hogy lepattogott volna, mert tegnapelőtt jól bevertem az egyik ujjamat, és azon a körmömön a lakk nem tört meg, stabil maradt - szóval nagyon stramm és tartós).
Be fogok tárazni más színekből is, és megkapja a maximális értékelést! :)

május 6.
Két napja megszereztem a 01-es "Oh lolli lollipop" rózsaszín árnyalatot is. Ez egy rétegben annyira sem csillog, mint a mentazöld, szóval ez tényleg egy alap nude szín. :) Két rétegben enyhén látszik a színe is (bár nem tolakodó, pont olyan, mintha a saját körmöm lenne), nagyon szép ápolt hatású tőle a kézfejem. Gyorsan szárad, 10 perc múlva garantáltan kopogós. :) Ha egyszer elfogynának/beszáradnának, tuti újravenném mindkettőt!

május 12.
Sajnos annyira mégsem erősít, vagy véd: ez a hatása 3 napig érvényes (addig tényleg szuper), utána a negyedik naptól a nagyon kikezdett, addig bevédett, lemezesen leváló körömvégeknek nemcsak segít a leválásban, hanem nagyobb felületre kiterjeszti a lakkréteg alatt... Visszaveszek egy csillagot, mert a hatása megvan, de nem állandó jelleggel. Elszomorított. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

április 28.

május 1.
Be fogok tárazni más színekből is, és megkapja a maximális értékelést! :)

május 6.

május 12.

wifey

2015. május 11.

Nem rossz, az illata tényleg jó, és hamar meg is szokott száradni. A színeivel nem vagyok kibékülve, szóval csak akkor használom, ha semmi rendes lakkot nincs kedvem feltenni. Amúgy nem sok haszna van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Doria09

2015. május 2.

Imádom ezt a lakkot, két árnyalatban van meg, gyakran használom! Könnyen kenhető, gyorsan szárad, illatát nem nagyon érzem, de nem is hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

nikolett00

2015. május 2.

Tetszik az illata, a színe, de nem bírok vele. Ragadós és csomós az állaga, nem nagyon akar megszáradni. Kidobtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

Hidratálók: Dimethiconol

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.