Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szzsofi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pasztel színű, illatos vitaminos körömlakkok

• erősít
  • gyümölcsös illat

7 féle színben kapható

tothdetty22

2015. április 19.

A 03 árnyalatot szereztem be. A színe alapján rögtön alaplakknak szántam, aminek nagyon jól bevált. Szépen bírják a lakkok ezzel az alappal, picit meg is nő az élettartamuk. A beszakadt körmeimen is szépen tart. Nem vagyok elájulva tőle, azért kap egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

ancymancy

2015. április 19.

A gyümi illat az enyémből kimaradt. Amúgy visszafogott kis szín, vár nem fel valami borzalmasan. Egy bánatom van, hogy nagyon-nagyon lassan szárad. Lehetne jobb is, a színe miatt nem húzom nagyon le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Roni

2015. április 7.

nekem a már nem kapható barackos árnyalat van meg. nagyon szerettem a pici, visszafogott csillogását, jó alapként szolgált még az erős színű lakkok alá is, de sajnos azzal nem értek egyet, hogy erősítené a körmöket. ennyi pénzért jó kis alaplakk lehet. minden más funkcióját azonban szépen ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

tothblancsi

2015. április 7.

A 06-os arnyalatut vettem meg, nagyon szeretem. Sejtettem, hogy a fedese gyenge lesz (egy nude lakktol ne varjon ilyen teren sokat az ember), igy nem okozott csalodast, mikor meg a harmadik retegnel is latszottak a koromvegeim. Amugy gyorsan szarad, szepen terul. Az illata erdei gyumolcsos, kb egy napig erzodik. Maga a lakk egy hetet szepen kibir a kormomon. Abszolut nem bantam meg, hogy megvettem, nagyon szep hetkoznapi, elegans, vagy francia manikurt lehet kesziteni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 7.

Zatanii

2015. február 17.

A 01-es árnyalatot vettem meg, nem vagyok az a nagy körömlakk fan, de ez akciós volt meg szimpatikus. Egész tartós és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

aranypáva

2015. február 13.

Nem volt rossz, 179ftért vettem, a 07-es árnyalatban.
Egész gyorsan szárad, valóban jó az illata, ahogy előttem is írták.
Ennyi pénzért elmegy, leárazva, de se teljes áron nem venném meg, se újravásárolni nem fogom.
Inkább annak érdemes megvenni, aki körömerősítésre használja ezeket a lakkokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Nem volt rossz, 179ftért vettem, a 07-es árnyalatban.
Egész gyorsan szárad, valóban jó az illata, ahogy előttem is írták.
Inkább annak érdemes megvenni, aki körömerősítésre használja ezeket a lakkokat.

poppy

2014. december 14.

Annyira jó illata van! És most akciós a Rossmannban. Könnyű vele dolgozni és nem bűzlik a ház. Minden fillért megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

Dree

2014. november 26.

Nagyon szeretem az essence termékeket, eddig még nem igazán csalódtam, maximum pozitívan. A boltban nem olvasgattam sokáig a leírását, gondoltam biztos vitaminos, mit nekem az, csak azt a 02-es szép pasztell zöldet hadd vegyem már meg. Miután megvásároltam, otthon csalódottan láttam, hogy az a szín soha nem lesz az enyém. Totális színtelenség... De legalább az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 26.

Kac

2014. november 4.

Nagyon jól bevált nekem is, nagyon szeretem, sokáig bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Nagyon jól bevált nekem is, nagyon szeretem, sokáig bírja.

alexandra001

2014. október 11.

Tartós, olcsó, minden jó. Csak nekem valahogy nem tetszik, hogy két rétegben sem fed annyira szépen, mint szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

Hidratálók: Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.