Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szzsofi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pasztel színű, illatos vitaminos körömlakkok

• erősít
  • gyümölcsös illat

7 féle színben kapható

Alizka

2014. szeptember 18.

A 03-as árnyalatot vettem meg, és nagyon örülök neki!Korábban már olvastam az itteni véleményeket, és láttam, hogy többen elégedetlenek a fedésével. Megértem, tényleg nem adja azt a színt, ami az üvegben van, viszont engem ez nem zavar. Két rétegben számomra tökéletes az eredmény, szép ápoltak a körmeim, és ez az, amit elvártam tőle. A barázdákat jól kitölti, persze a hüvelykujjamon lévő brutális árkokkal ez sem tud mit kezdeni. :D
Összességében teljesen elégedett vagyok vele, jó illatú, könnyen használható lakk, ami ápolja a körmöt. Hozza, amit ígér, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 18.

WaterLily

2014. szeptember 2.

Két árnyalatom is van belőle, a 03-mas peach keen és a 06-os soda pop & candy shop. Nagyon szeretem őket :) Ápolt megjelenést kölcsönöznek és persze a lényeg: fincsi illatuk van. Nem bírom megállni, hogy ne a körmeimet szagolgassam ha éppen ezzel vagyok kikenve, rendes elönt valami boldogsághormon-féle :)
A peachy keen tényleg nem annyira pigmentált, de a másik lakk azért hozza azt a színt, ami az üvegben is megjelenik... Na jó, több mint 1 rétegben, de a már fentebb leírtak mindenért kárpótolnak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Colette221

2014. augusztus 30.

Attól függetlenül, hogy egyáltalán nem ad színt nekem bevált. Úgy vettem észre, hogy egy kicsit tényleg segít a körmeim állapotán. Nem 5/5-ös termék, de ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

k.regi.90

2014. augusztus 22.

Háát eléggé csalóka. Azt hittem, hogy erősebb színe lesz, de sajnos csalódtam. :( Az illata ugyan kellemes, és irtó cukik a benne lévő apró csillámok, de hogy vállalható árnyalatot kapjon, 4 réteget kell felkenni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

ponikiralylany

2014. augusztus 19.

Én a 03 peachy keen árnyalatot választottam. Nagyon szép nude színe van pici apró csillámokkal. Az illata száradás után tényleg finom gyümis. Kb. 2 hete van a körmömöm, egyszer mostam le és kentem újra (munkám miatt erőssen igénybe vannak véve a kezeim, szóval elég tartós is), lemosás után írtó fényesek voltak a saját körmeim, szóval tuti van valami igazság az ápoló összetételben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

rb09

2014. augusztus 1.

1 hétig bírja a körmömön, pedig mosogattam, hajat mostam stb.... gyorsan megszárad, 2 rétegben lakkoztam, és kb 20 perc alatt kész is voltam. Végre egy jó lakk az Essence-től :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

lixia168

2014. július 23.

Ma vettem meg a 06-os rozsaszines arnyalatot.Mivel egy kis szint is szerettem volna kenytelen voltam felkenni 3 reteget ami meg 45perc alatt sem szaradt meg.Festes kozben is nyulik.Megkapja a ket csillagot tolem a kinezetre es arra hogy tenyleg van egy kis gyumolcsos illata.

Update: Vissza kell vonnom amit irtam mert mar a masodik uveggel hasznaltam el.Azert nem kap csak 5 csillagot mert egy ido utan tenyleg nyulik viszont egesz gyorsan szarad ha nem rogton 3 reteget kenek fel.Alaplakknak es fedolakknak is szuper,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

blani

2014. július 16.

Teljesen elégedett vagyok vele. És igaz, hogy kicsit csalóka a színe az üvegen át, de mivel inkább körömerősítő jellegű, nem is számítottam másra. Az illatát én nem annyira éreztem, inkább csak felkenéskor, de a lényeg, hogy eddig nagyon tartósnak bizonyult. Nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

rekab818

2014. július 10.

azthittem olyan erős színe lesz mint az üvegben :( viszont nagyon finom illata van és fényes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 10.

lucintaa

2014. július 9.

Csak nem bírtam neki ellenállni... Két árnyalat között vaciláltam, de a végén meglett a győztes: 03 Peachy Keen
Azt kell, hogy mondjam, imádom. Nagyon szolid, de mégis gyönyörűen fényes körmöket varázsol. A színe megtévesztő, egyáltalán nem olyan, mint az üvegen keresztül. De ez szerintem nem akkora hiba. Tartósságával sincs probléma, egyszerűen fantasztikus. És nem utolsósorban - már csak ezért is meg kellett vennem - tényleg illatos! Mikor megszárad, akkor lehet érezni a fincsi, gyümis aromát. :)
Amint tudom, beszerzek még egy-két árnyalatot, 600 forintért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Amint tudom, beszerzek még egy-két árnyalatot, 600 forintért ajándék!

Hidratálók: Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.