Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szzsofi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pasztel színű, illatos vitaminos körömlakkok

• erősít
  • gyümölcsös illat

7 féle színben kapható

stefi90

2014. július 9.

Nekem a 03-as árnyalat van meg. Sokkal halványabb a színe, mint ahogy az üvegben látszik. De ha valaki halvány, nude színre vágyik annak tökéletesen megfelel. A gyümölcsös illatban eleinte kételkedtem, de ahogy elkezdett száradni, úgy már lehetett érezni, de azért éreztem mellette azt a lakkos szagot. Száradni gyorsan száradt. A tartósságát majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

hanami21

2014. június 17.

Kritikán aluli ez a lakk. Mivel a színskála ki volt téve, így nem lepődtem meg rajta, hogy milyen halvány (03-as árnyalat). Nem tudtam, hogy illatos, de nekem nem tetszik.
A színével meg vagyok elégedve, és igazából tegnap még 4 csillagot adtam volna rá.
Viszont nem szárad rendesen. Délután 5kor kentem fel, összesen 3 rétegben, napközben bármit csináltam, nem látszódott meg a lakkozáson, tehát elvileg megszáradt. Hajnali 1kor feküdtem le, akkor még gyönyörű fényes, egyenletes lakkozással. Ennek ellenére ma reggelre "mintás" lett, mintha a párnám lenyomata lenne rajta. Olyan, mint amikor még száradás előtt lefekszik az ember, és csúnya lesz a lakkja tőle. Ennyi idő alatt meg kellett volna száradnia rendesen! Csak alapot használtam hozzá, fedőlakkot nem kentem rá...
Tegnap még úgy gondoltam, hogy más árnyalatot is beszerzek belőle, de így már biztosan nem. Ez is a barátnőmnél fog landolni. Még egy esélyt fogok adni Essence lakknak, mert az új trendkiadásban van olyan szín, ami nagyon tetszik, de ha az sem fog beválni, akkor maradok inkább a drágább (3-4ezer forintos) és jobb minőségű lakkoknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Mese87

2014. június 7.

A színe kicsit csalóka. Sokkal erősebbnek tűnik az üvegen keresztül. Igazából a színe miatt vettem meg, de sokkal átlátszóbb. Az always in my mint van meg. Illata is van, de nem tetszik, hogy annyira átlátszó. Szépnek szép, csak azért vettem meg, mert a színe nagyon bejött, de nem igazán azt kaptam, amit vártam. Kíváncsi vagyok, hogy meddig bírja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 7.

gombolyag

2014. május 26.

Tény, hogy eredetileg a színe miatt vettem meg (02 always in my mint), nem is figyeltem rajta azt a "6in1" feliratot. Elég rendesen csalódtam amikor az első ujjamra felkentem. Amikor viszont megszáradt és megéreztem az illatát, enyhült egy kicsit a csalódottság, mert sosem volt még illatos körömlakkom. :) Egy réteg után a körmöm gyönyörűnek és egészségesnek látszik, két réteg után kap egy nagyon enyhe világosabb színt, és lényegében úgy néz ki, mint egy francia manikűr.
Összességében ha valaki a színe miatt akarja megvenni, ne tegye, mert nem olyan lesz mint amire elsőnek számítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 26.

janka.toronyi

2014. május 25.

Én nagyon szeretem az ilyen opálos, kicsit rózsaszínes nude színeket, mert ápolt, visszafogott körmöket eredményeznek. Évek óta veszem ezeket az árnyalatokat, volt már essence, rimmel, általában körömfehérítő vagy franciamanikűr színként futottak.

Az előző Rimmel-t ki kellett már dobnom, mert nagyon régi volt. Mikor megláttam ennek az Essence Nail Candies-nek a gyönyörű pasztell árnyalatait, rögtön megvettem az Oh Lolly Lollipop színben. Egy rétegben tényleg nem fed, kell legalább kettő, de szerintem ilyen halvány színnél ezt nem is lehet elvárni, pláne, hogy szerintem nem nagyon van olyan lakk, ami egy rétegben tökéletesen fedne.
Én három réteget kenek belőle, plusz egy átlátszó fedőlakkot. Nekem nagyon tetszik a végeredmény, pont amit szeretek. Viszonylag hamar meg is száradt, napok óta fent van a körmömön, és semmi baja, sehol sem pattant le, és nem is repedt meg, pedig úgy használtam a körmeimet mint rendesen. Ez a kis gyümölcsillat ad neki egy pluszt.

Nekem 600 forintért megérte megvenni, elégedett vagyok vele.

update: Egy hete van a körmömön, egyáltalán nem kíméltem, de semmi baja nincs, sehol sem pattogott le, kopott meg vagy repedt be. Nagyon örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 25.

Nekem 600 forintért megérte megvenni, elégedett vagyok vele.

sieszter

2014. május 23.

Ez tök átlátszó, szóval nem tudom, minek belőle 7 szín. Két rétegben is alig látszik. A lollipop rózsaszínt vettem meg, kár volt. Azt sem gondolom, h a barázdákat jobban kitöltené, mint bármelyik másik átlátszó lakk. Felesleges termék szerintem.

UD.: Adok még neki csillagot, mert bár miután kipróbáltam, nagyot csalódtam a nulla fedése miatt, de kézen szerintem nagyon szép és sokáig tartja magát. 2 rétegben nem pattogzik le, alig kopik, nem úgy, mint a colour&go.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

ST-ke

2014. május 19.

egyből kinéztem magamnak vagy 4 árnyalatot, amint megláttam a promóképeket, de hatalmas önuralmat gyakoroltam és megvártam a véleményeket. jól tettem, mert ha nincs színe egy rétegben akkor elég csak egy színt vennem, vagy kettőt, ha mindegyik más illatú. jelentem, megvettem a 01-es "oh lolly lollypop" árnyalatot, mi több, ma ki is próbáltam. enyhe, kellemes illata van, színe, fedése szinte semmi. lámpafényben, közelről valamiféle mikrocsillámokat láttam benne, illetve meglehetősen szép fénye van. a körömerősítő hatásában nem igazán hiszek, de kentem alá egy réteg körömerősítő lakkot, szóval ez nem is olyan fontos. tesztelve lesz a tartóssága is, a teljes száradás után elmegyek hajat mosni. eddig viszont nem tűnik kidobott pénznek.

Update: az essence francia manikűr tollát tettem alá, tesztelendő hogy a vége mennyire kopik. Még 3 nap, egy hajmosás, nem kevés házimunka és egy soklépéses házi arcwellness után kezd csak kopni a vége. Ahhoz képest hogy egyedül azonnal lekopik, ez hatalmas eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 19.

lilu97

2014. május 9.

A 03-as árnyalatott vettem meg.Arra számítottam hogy ez egy rendes fedésű lakk.De felkenve ehelyett inkább egy körömápolónak mondható átlátszósabb színű eredményt kaptam.De be kell hogy valljam ez a szín így jobban tetszett mint amit vártam.Igazi nude hatást keltett.Ugyhogy 5 csillagot adnék.De sajnos már a 3. nap után elkezdett kopni .Így csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

eo

2014. április 17.

Eléggé bajban vagyok most az értékeléssel. Impulzusvásárlás eredménye volt a 02 always in my mint megvétele, mert volt egy hasonló színű H&M mini lakkocskám, ami tényleg annyira mini volt, hogy nagyjából 3 használatig bírta nálam. Annál jöttem rá, hogy ez a szinte fehér-nagyon enyhén zöldes-mentás színben játszó dolog nagyon bejön nekem. Aztán szembesültem vele, hogy a fedése..hmm, enyhén szólva is igen gyér. Már majdnem lemostam inkább az egészet a 2. réteg után, de végül felkentem inkább egy harmadikat is. Akkor is jócskán átlátszottak a körömvégek, viszont egész kellemes eredményt kaptam. Nagyon visszafogott, de ápolt hatást keltett. Az illata pedig tényleg finom. És rajtam tartós is, még 2-3 nap után is éreztem. Nem száradt kifejezetten lassan, de mivel 3 vastagabb réteget vittem fel, azért nem volt egy álom, még fedőlakkal sem.
Én csak azoknak ajánlanám, akik kifejezetten ilyen nagyon diszkrét, minimálisan fedő-áttetszős dolgot keresnek, megtévesztő lehet elsőre. Vacillálok, mert sokáig tart felvinni a 3 réteget és folyik jobbra-balra, továbbá elég sokat kell belőle használni egy lakkozáskor. Viszont mégis tetszik az eredmény, ha megszenvedünk vele és meglehetősen tartósnak bizonyult. Egyefene, legyen négyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Scva

2014. április 16.

Emiatt a lakk miatt regisztráltam :-) Kíváncsi voltam rá, azután jöttek a vélemények és nem mertem megvenni. És végül, mégis rászántam magam.
Tény és való: finoman szólva is pasztell. De én ilyet kerestem, mert a nude színek eltűntek az essence-ből.
A 01-est vettem, hosszas hezitálás után, mert túl nagy a választék, miközben valószínűleg soha nem tűnne fel a színek különbsége (mármint felkenve). Tényleg lassan szárad, az illata pedig mintha már eltűnt volna. Mégis: 5 csillag. Mert azt a nude-hoz hasonló, kellemesen pasztell világot kaptam, amit vártam. Nem kopik, nem reped, pedig egész nap verem a klaviatúrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 16.

Hidratálók: Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.