Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szzsofi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pasztel színű, illatos vitaminos körömlakkok

• erősít
  • gyümölcsös illat

7 féle színben kapható

tfaannii

2014. április 16.

Én a 02-es always in my mint fantázianevű árnyaltot választottam,kicsit zöldesebbnek hittem viszont a körmömön inkább vajszínűbb.De nagyon tetszik mert szép semleges árnyalat.egyenletesen fed.Én 2 réteget raktam fel.4 napja van fennt a és még mindig tart.Én általában egy hajmosással tesztelem a körömlakkokat mert ha azt kibírják akkor valószínűleg tartós lesz.Az illata finom gyümölcsös nem olyan durva acetonos mint általában.szerintem az ára is megfelelő hiszem 6 az 1-ben.Gondolkozom más szín beszerzésén is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 16.

livia1979

2014. április 14.

Ma végre megnéztem ezeket a lakkokat. Az a baj vele, hogy annyira pasztell, és annyira semmilyen fedése van, hogy inkább a polcon "felejtettem". Pedig nagyon szerettem volna egy "szagos" körömlakkot magamnak....

Udpate1: mégis megvettem :) a barack és a mentazöld jött velem haza. Muszáj volt egy szagos lakkot vennem. Tény és való, hogy fedése alig van, inkább körömerősítős jelleggel bír, nagyon halvány pasztell barack és zöld szín apró pici ezüstös csillámokkal. Amúgy nekem tetszik, bár én fedő színt szerettem volna, de ennek is tükörfényes felülete van, tényleg kiegyenlíti a körmöt, nekem hamar megszáradt a három réteg és illata is van. A barackot kentem fel, nekem az illata kicsit gyümölcsös teára emlékeztet. Kíváncsi leszek mennyire lesz tartós mind a lakk mind az illat tekintetében. Eddigi pont: 3.
Update2: eltelt 1 nap, néhol már a vége lepattogzott a lakknak, a körmömön még mindig lehet érezni a teás illatot, de feleannyira mint este a felkenésnél. Viszont, ma sokan megcsodálták a körmöm, és kérdezték, hogy zselés-e.... igen, kissé zselés műköröm hatása van, szépen kiemeli a körmöm formáját és egészségesebb színt adott neki, a fényéből mit sem vesztett. Kezdem megszeretni ezt a lakkot! Ha valaki kíváncsi a fedésre, feltöltöttem képet róla, megnézhetitek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

melike_0817

2014. április 14.

03-as barackos árnyalatot vettem meg. Enyhén lehet érezni az illatát, a fedése szép. Könnyű felkenni, nem csíkozódik. Nem erős szín, sőt, inkább csak fénye van. De nekem pont elég, erre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

rrita9612

2014. április 11.

Már régóta szemeztem ezekkel a lakokkal, végül a 03-as peachy keen árnyalatra esett a választásom. Hát nem mondhatnám, hogy nem voltam csalódott mikor felkentem, azt hittem, hogy kapok egy szép halvány pasztell árnyalatot, de ez szinte teljesen átlátszó. Az ápoló-erősítő hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni. Az illata viszonyt tényleg jó, kíváncsi vagyok, meddig fog tartani. Egyelőre 2 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 11.

Kiscsillag5

2014. április 3.

Nagyon divatosak most ezek a színek, gondoltam beszerzek egyet. A halvány zöldet vettem meg. Egy körmömön rögtön utána ki is próbáltam és láttam, hogy ez nekem nem kell. Két rétegben sem fedett rendesen, ráadásul hosszú idő után is nyomot hagyott benne az ujjam, színe meg alig van. Rögtön visszavittem és kicserélték egy másik lakkra, nem ebből a szériából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

candus

2014. március 28.

Hatalmas csalódás ez a körömlakk. A Peachy keen árnyalatot vettem meg. Nyúlós, ragadós, borzasztóan lassan szárad. Két rétegben alig fed, ebben az árkategóriában már akkor inkább a NYC 60 másodperc alatt száradó lakkját veszem meg legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

kbeata87

2014. március 18.

Nem tudom, hogy hova tűnt az előző értékelés... Szóval ez egy haszontalan darab. Egy rétegben nem fed, kettőben már csak-csak, három rétegben meg ronda (04). Ragadós, nyúlós, mintha egy ezer éves lakk lenne. Az illata műanyag, engem pl zavar. Buborékosodik is. Nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Ophelia

2014. március 17.

A lilás-mályvacukros árnyalatút vettem meg, de mint előttem is írták, túl nagy jelentősége nincs, mert a színek elég sápadtak. Nekem így is nagyon tetszik, 2 rétegben azért látszik a pasztelles derengés, napsütésben néhány nagyon apró csillám is. Összességében nagyon ápolt hatást kelt a körmökön, egységes színt és felületet ad. A második réteg nekem kicsit lassan száradt, de nem történt baj. 3 nap után kezdett lepattogni a széleinél. A gyümölcsillat pedig plusz izgalom, olyan, mint alsóban az illatos radír vagy a füzet, nem számítana rá a kutya se, és tényleg működik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

SayenAllwright

2014. március 12.

Ma szereztem be ezeket az édes kis Essence Nail Candy körömlakkokat. Jelenleg 3 szín van a birtokomban a 7-ből. Ugyan a halvány pastel szín miatt többször át kellett kennem őket. Hamar szárad, és mindamellett hogy a 6 az 1ben kifejezés a benne lévő vitaminokra utal, legnagyobb meglepetésemre száradás után eltűnik a kellemetlen körömlakk szag, és édes(cukorka? Gyümölcs?) illatúak a körmeim!(Egyéni vélemény lehet h csak engem emlékeztet erre) Engem megfogtak, ajánlani tudom ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Lilla91

2014. március 11.

Igazi BB krém a körmömnek :) szép ápolt hatást kelt és eltünteti a sárgaságot amit más sötét lakkok okoznak. elég tartós is, a körömerősítő hatásról még nem tudok írni, de használom és jövök updatelni :) Eddig max csillag.
Még hozzátenném, hogy igaz nem atomfedésű lakk, de nekem pont azért tetszik. Felismerhető a körömfehér még 2 réteg után is és ebből adódóan bármilyen alkalomnál viselhető lakk, mivel nem kirívó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Hidratálók: Dimethiconol

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.