Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szzsofi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pasztel színű, illatos vitaminos körömlakkok

• erősít
  • gyümölcsös illat

7 féle színben kapható

Szaszmancs

2014. március 9.

Íjnye, de felcsesztem ezzel az agyam...mert soha sem tanulok és újra meg újra bedőlök az Essencenek. Az Always in my mint olyan gyönyörűségesen kacsintgatott rám, annyira akartam ezt a cukros, pasztelles, selymes pisztáciás-mentás színt a körmeimre, hogy eszembe sem jutott, hogy bosszúságba is torkollhat a dolog. Az első réteg festésénél rájöttem, hogy soha a büdös életben nem fogom azt a színt kapni, ami szeretnék. 3 réteg után adtam fel, de korántsem volt elég. Már nem akadok ki annyira azon ha 3 réteg kell valamiből, sőt hajlandó lennék akár 4-et is kenni, ha kell, de ebből egyszerűen nem lehet. Mondom miért: nyúlós, ragadós állaga van, ami miatt nehéz szépen és vékonyan elteríteni, ezáltal foltos és vastag lesz. A 3. réteg után ordenáré vastag púpos lakkréteg figyelt, ami természetesen nem nagyon akart megszáradni, órákkal később is mintát lehetett bele nyomkodni, pedig a seche vite nem szokott sz*rozni. Úgyhogy most eléggé kezdő szagú a manikűröm, pedig nem ma kezdtem. Annyira szép lehetne.- Sóhaj - De nem az. :( Most már azért sem mosom le, kíváncsi vagyok hány napot bír, de nem fűzök hozzá sok reményt. Egyébként tényleg van valami illata, de ez a legkevésbé sem érdekel. Eddig egy jóindulatú 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Ljudmilla

2014. március 9.

Nekem a 03-as Peachy keen árnyalat van meg. A célomnak tökéletesen megfelel, egy majdnem átlátszó, fényt adó körömlakkot kerestem. Két rétegben szép alapot ad, apró csillámokkal van tele. Homoklakkok mellé szoktam használni, valamiért nem szeretem őket mindegyik körmömre kenni, de ez nagyon szépen kiegészíti őket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

csevelin96

2014. március 8.

Az új szortiment legnagyobb csalódása számomra..3 rétegben épphogy ad egy kis színt. Az erősítő és gyorsan száradó tulajdonságait nem tapasztaltam..sőt szerintem egyáltalán nem szárad gyorsan, átlagos..minél több réteg, annál lassabb száradás. Az illata miatt 2 *!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

strawberry92

2014. március 6.

Peachy keen 03-as árnyalatot vettem meg, mert elég élénk pasztellesnek tűnt üvegben, de mikor kipróbáltam szomorúan tapasztaltam, hogy szinte semmi színt nem ad és elég kevés a fedése, majdnem átlátszó 2 rétegben is. Nem szárad gyorsan, sőt...kicsit szebbek lesznek tőle a körmeim de többet vártam volna. Erősítő hatásáról nem tudok még mit írni, de szerintem nem is fogom annyit használni, hogy tesztelhessem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Hidratálók: Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.