Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: watershine, Módosítva: 2017. január 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciálisan hatékony hidratáló körömlakklemosó, mely a legerősebb körömlakkokat is könnyen eltávolítja anélkül, hogy szárítana.

Kókusz és papaya illatú (design edition).

iwakeuplikethisflawless

2014. április 26.

Nem túl erős lemosó, sokáig kell vakarárszni a lakkot, viszont az illata kárpótol mindenért, főleg, hogy utána nagyon sokáig érződik a kezemen. Az árát mindenképpen megéri, ez a kedvencem, bár az epreset jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

dorcsiii

2014. március 19.

Nekem ez a kedvenc lakklemosóm. Hidratál és nagyon jó az illata is! Az áráról nem is beszélve! 170 Ft volt tavaly év végén a Rossmannba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

kémecske

2014. március 15.

Nekem bejött hogy nem olyan büdös, illata jó. A hatékonysága nem annyira de én még nem találtam olyan körömlakk lemosót aminek szuper lenne a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

barkuska

2014. február 19.

Az illata jobb, mint ahogy funkcionált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Az illata jobb, mint ahogy funkcionált.

hanka.horvath

2014. február 10.

nagyon jó az illata, lakkokkal könnyedén elbán,ára is jó,egy szó mint száz 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Kalulu

2014. január 18.

Nagyon jó illata van! :) És a lakkokat maradéktalanul eltávolítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 18.

Nagyon jó illata van! :) És a lakkokat maradéktalanul eltávolítja.

gyorgyee84

2014. január 14.

Isteni illatú, az Essence better than gel nails fedőlakkját picit nehezebben szedi le. Sima lakkokat pillanatok alatt eltünteti, a pirosat is nyom nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 14.

Rékababa

2014. január 2.

Nem rossz,bár többet vártam tőle.Az illata egész kellemes,nem olyan mint az átlag körömlakklemosónak.Mert azok elég büdösek.Van pár lakkom,amit nem szed le,de van amit pillanatok alatt leold.Úgyhogy nálam csak hármasra teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

csikosmatyas

2013. december 22.

Egy mozdulattal levitte a loreal lakkot, így annak ellenére hogy acetonos mégis kevésbé veszi igénybe a körmöm mint egy acetonmentes amivel percekig dörgölöm. Az illata, háát, na jó annál jobb mintha csak úgy natúr lemosószagú lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 22.

sminkkém

2013. december 1.

Nagyon jó az illata, tényleg kókuszos.. Mindegyiknek ( lilás is )nagyon jó az illata és csak azért 4* mert kicsit sikálni kell úgymond a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

Acetone 0 0