Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: watershine, Módosítva: 2017. január 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciálisan hatékony hidratáló körömlakklemosó, mely a legerősebb körömlakkokat is könnyen eltávolítja anélkül, hogy szárítana.

Kókusz és papaya illatú (design edition).

vrozi

2013. november 26.

Én nem vettem észre, hogy gyengébben teljesítene mint bármelyik körömlakklemosó, amit eddig próbáltam. Egy-két száz Forinttal többe kerül mint más társai, de szinte már-már teljesen kellemesnek mondanám az illatát, lemosós berkeken belül pedig egyenesen szuper! Barátom menekül a lemosók szaga elől, de amikor ezt használtam, akkor megkérdezte, hogy tényleg a lemosósnak van-e ilyen jó illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

eszti98

2013. november 14.

Nem a leghatásosabb körömlakklemosó amivel valaha találkoztam:) de azért a célnak megfelelt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 14.

gyovai890

2013. október 14.

Én nem vagyok vele megelégedve,mert nem is hidratál inkább szárít és a csillámos lakkokkal nehezen bánik! Jó hogy nincs az a megszokott körömlakk szaga,de nekem ettől az erős szagtó l megfájdul a fejem és nem győzök kiszellőztetni utána. Átlagos lemosó de ettől van sokkal olcsóbb is és jobb is! (Pl: Aveo Berry Körömlakklemosó) Nekem ez vált be!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

x1342x

2013. október 8.

Engem valahogy nem nyűgözött le... Tetszik hogy nincs az a klasszikus büdös körömlakklemosó szaga, de egy idő után nagyon idegesítő lett, már az egész lakkos fiókom műkókusz szagú és a kezeimen is érezni szoktam, még másnap is... Ez már így sok :) Fekete, piros vagy csillámos lakkokkal nehezen bír csak, ebben az árkategóriában van sokkal jobb is.
Update: most fogyott el, megkönnyebbültem hogy nem kell már vele szenvednem. Azt hittem megőszülök amíg lemostam a vörös csillámos lakkomat... Soha többet, mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

greengirl

2013. augusztus 18.

Nagyon kellemes illata van, bár aki nem szereti az erős (mű)kókusz illatot annak semmiképpen nem ajánlanám. Célnak tökéletesen megfelel, jól teljesített nálam, ami talán a hátránya, hogy idétlen nagy kupakja van, de engem ez sem zavart, óvatosan használom. Ha nem is venném újra, de egy hasonlót más illatban biztosan kipróbálnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

watershine

2013. július 8.

Hidratáló hatásáról nemigen tudok nyilatkozni, de körömlakklemosónak bevált. Az illata nem olyan erős körömlakk szagú, felfedezni vélni egy kicsit tényleg a kókusz illatát, így mondhatni finom illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Hidratálók: Propylene Glycol

Acetone 0 0