Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. január 17.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1299

Szivárvány az arcodon! A szivárvány színeit tartalmazó highlighterrel igazán egyedi, irizáló, prizma hatású fényt kap az arcod.

Ár: 1299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Bleach

2017. június 10.

Nagyon kis cukin néz ki és még szép is az arcra kenve, de nagyjából 5 percig, aztán lepereg. Alverde krém állagú highlighterét alákenve kicsit tartósabb, de még úgy sem egy egész éjszakát átmulatós téma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Marcsika0720

2017. június 6.

Már nagyon régóta szemeztem ezzel a kis csodával :) maga a kinézet gyönyörű de a termék felvitel után egyenesen csodaszép 😍Tetszik hogy a szivárvány minden árnyalatában pompázik. A színeket összekeverve de akár külön-külön is lehet használni. Mindegyik szín csodaszép benne. Egész nap tartós, estig fent marad. Én a belső szemzugba is szoktam használni és WOW. Egyszerűen imádom 😍Jelenleg ez a kedvenc highlighterem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Henaj

2017. június 6.

Régóta szemeztem vele és végül meg is vettem. Kellemes csalódás a pigmentáltsága és nem is túl drága. A tartóssága miatt levonok egy csillagot, mert nekem hamar eltűnik, pedig alapozóra használom és fixálom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

beatrix126

2017. május 26.

Véletlenül vettem meg, annyira szép volt, és kb 1000 Ft csak, hogy gondoltam, kell nekem.De nekem nem jött be. Mikor felviszem, akkor szép, de nagyon hamar eltűnik az arcomról, kb egy órán belül, úgy, hogy alá van alapozva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Babsszi

2017. május 8.

Én is kuponnal vettem meg, főként a kinézete miatt. Szép fénye van és számomra kellőképpen pigmentáltak a színek. Megérte az árát.

Update:
Hát egy hónapnyi használat után azt kell mondjam, hogy a kinézete a legjobb benne. Nem egy rossz highlighter de nem venném újra. Ráadásul most a napokban darabokra tört a nesszeszeremben, ami a polcon pihent. Semmi más nem tört el, és nem is esett le se a táska se maga a termék úgyhogy nem igen értem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Update:

amandavampiire

2017. május 7.

Nem ezt akartam megvenni először, csupán kiakartam próbálni egy essences highlightert de megláttam, és tudtam, hogy ő kell. Tök jó, hogy az essence így halad a külföldi trendekkel. A kéket mindig a szemem belsejéhez rakom, és nagyon gyönyörű ott. Egyébként a többi szín szép és pigmentált.:) A piros viszont nem a kedvencem mivel olyan, mintha az arcomon kidudorodnának az erek, azt még összekeverve sem igen használom a többivel. Összességében szép, de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Zsepi88

2017. április 22.

Ötödik próbálkozásra sikerült hozzájutnom erre a ragyogó kis csodára :) Összekeverve szoktam használni pirosító ecsettel. Csillogó hatását még a nap végén is tapasztalom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

nicolebunny

2017. április 20.

Hello szivárvány!! :) nagyon vadásztam rá, egyszerűen belebolondultam a képek alapján :) az essence pirosítóecsetével fel lehet venni az összes színt, igazából változó pigmentáltságúak a színek, de látszik mindegyik az arcomon. Összekeverve használom a hétköznapokon, így gyönyörű fényes, ezüstös, enyhe csillámos, és szépen fentmarad nap végéig. Összehasonlításképp a lovely gold és silver highlightere sokkal csillámosabb. 5 csillag mert csodaszép, és már csak ha ránézek elkap a boldogság :)

update: Rájöttem én nagyokos, hogy a színeket külön is tudom használni highlighterként. Mivel nagyon vágyom Jeffree Star mentazöld highlighterére, de egy kis hang belül azt súgja, hogy tuti nem tudnám kihasználni, mert hogy nézne már ki az arcomon... Na szóval kipróbáltam egyesével a színeket, ma például a kéket. és GYÖNYÖRŰŰ!!! Nagyon szép a bőrömön, látszik az, hogy kék, de szolidan, és csak egy bizonyos szögből, viszont úgy érzem magam, mint egy jégkirálynőő! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

ColoredYouTube

2017. április 12.

Először csak a kívánságlistámra került fel, most pedig már megszereztem. Az essence pult(on/ban?) megláttam és fel is katam, hogy "Hi Rainbow!"
A színek pigmentáltak, gyönyörűen csillog, és hát természetesen szivárvány highlighter, tehát perfect!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Cosette

2017. április 11.

Nem volt tervbe, hogy megvegyem, de mivel akartam valami csini highligtert és mást nem találtam sehol, gondoltam kipróbálom. A testernél elsőre semmi nem látszott, szóval meghúztam a vállam, hogy na ez is semmi. Viszont mikor elhagytam az essence részt, másik megvilágítással már kirobbantak a színek, szóval kuponnal meg is vettem. Nem bántam meg. Nagyon szép fénye van, tökéletesen kijönnek a színek, főleg a sárga és a kék. Egész napos viselet után is tartós volt, nagyon szépen kijött a fénye még a mobilos fényképeken is. Egyetlen negatívum, hogy egy kicsit potyog, de mivel szeretem ha mindenem fényes, nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.