Essence

Ár:   550 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

4 lépésben tökéletes manikűrt készíthetsz el: a reszelő különböző részeivel rövidebbre reszelheted, tisztíthatod, simává teheted és fényesítheted körmeidet.

agica0723

2013. április 20.

Én most készülök újravenni, mert nagyon szeretem. Mióta megvan, azóta csak ezt használom. A többi már nem kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Viki-

2013. április 18.

Nincs meg régota , de nagyon tetszik egyenlőre . Félek a step 3 gyorsan elfog kopni ha így van vissza jövök rontani .
Igen , sajnos a step 3 tényleg 2 használatig tartott , de még gondolkozok a rontáson .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 18.

eo

2013. március 13.

Elég jó kis reszelő, az ára nagyon rendben van, amúgy nagyjából addig tart ki nálam, mint bármilyen másik reszelő. Teljesen korrekt termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

borntobe

2013. március 11.

Évek óta ilyet használok, már a sokadikat. Nem kopik gyorsabban más hasonló reszelőknél, sőt még tartósabb is szerintem. Minden oldala remekül használható, szép eredményt csinál. A fekete részét nem nagyon használom, a fehér finomreszelővel szoktam a hosszt is alakítani. Amikor néha rájön a körmömre a lemezesedés, csodásan helyrehozza, szépen ki lehet vele egyenlíteni a felületet. A polírozók gyönyörű fényt adnak. Remek reszelő, nem is fogok mást venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

kriszti0305

2013. február 12.

Jó vételnek tartom, remekül végzi a dolgát. Teljesen ápolt körmeim vannak a 4.lépés elvégzése után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

andrej

2013. január 25.

Imádom! 4 év után leszedettem a műkörmeimet, mondanom sem kell, ez a reszelő segítségemre volt a helyreállításban és mostantól a heti manikűrözésem fontos része lesz! Mind a 4 rész nagyon jó, 500 Ft-ért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.