Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Korina2000, Módosítva: 2017. március 5.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Kényeztetés az arcbőrnek: a púder ecset bársonyos, puha sörtéi szinte észrevétlenül suhannak át a bőrödön. Az enyhén lekerekített forma pont optimális mennyiségű laza vagy porpúdert visz fel a bőrödre, így a hibátlan befejezés garantált. Ha utazol, egyszerűen csak csúsztasd be a táskádba.

p.bettina

2019. június 7.

Nagyon régóta használom és egyszerűen tökéletes ez az ecset. Könnyű vele dolgozni, könnyű tisztítani. És a színéért is odavagyok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Loona

2019. január 3.

Kinézetre ez a kedvencem ebből a kollekcióból: gyönyörű a hideg pasztell-lila alapszín és a fehér csipkés virágok kombinációja, olyannyira megvett kilóra, hogy annak idején úgy vásároltam meg, hogy azt se tudtam, mire fogom használni. Pirosítót azelőtt se, azóta se látott az arcom :D viszont végül highlighter-ecsetként mégis lett helye a rutinomban. Préselt állagúhoz annyira nem jó, abból nehéz vele úgy kiszedni a cuccost, hogy a végeredmény ne egy ujjnyi vastag, erős csík legyen, de Boriskajuliskához hasonlóan nekem is tökéletesen bevált a tégelyben gyöngyös kiszerelésű termékekhez (én a Catrie Victorian Poetry highlighter gyöngyeivel párosítva használom). A szálai puhák, nem szúrnak, és pont megfelőlen tömöttek ahhoz, hogy jól felvegye, de arcon mégis szépen és egyenletesen le is adja a csillogó port. Sem használat, sem tisztítás közben nem hullatja a szőrét, tisztítani könnyű. Utazáskor a kis tokjában könnyen szállítható. Bár ezt ritkábban használom, a kollekció más, évek óta naponta használt darabjai alapján remélem, ez is tartós lesz, és sokáig marad újszerű kinézetű is (a kabuki és ferde tusecseteken 3 év javarészt napi szintű használat mellett sem igazán látszik a használat sem nyél, sem szőr-tekintetben).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

Ennie86

2018. szeptember 22.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Puha, jól fel lehet vele vinni bármilyen púdert, nem hullik. :) Szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Boriskajuliska

2018. május 8.

Évekkel ezelőtt vettem, de szinte soha nem használtam. Porpúderhez picinek találtam, minden máshoz van megfelelő eszközöm. Nemrég vettem guerlain meteorites gyöngyöket, de a hozzá való ecsetet túl drágának találtam ezért elkezdtem a meglévők között kutakodni.Ennek pont megfelel a mérete, a guerlain meteorites dobozába tökéletesen passzol, puha, nem túl tömött és a szálak hossza is pont jó ahhoz, hogy elegendő "ibolya illattal" vonjam be az arcomat. Megszerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 8.

TimyeK

2018. március 21.

Ide is csak a szokásos véleményem tudom írni, mint minden essence ecsethez: tökéletes! Nagyon puha szálú, jól felveszi a púdert, nem hullik a szála, nagyon tömött és a mosást is jól bírja. Nem mellesleg csodaszép ezzel a fehér csipke mintával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

pandahapci

2018. január 27.

Talán túl tömött és ahhoz képest túl rövid és átmérőben is kicsi, valahogy nem az igazi a kialakítása. Így is használható, sajnos mindig lesz más amit használok ehelyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

angi9207

2018. január 11.

Ehhez véleményezek, mert gondolom nekem ugyanez van, csak kék színben, és nagyon is gyártják. A Rossmann webshopjában van ugyanez a lila színű.

Naszóval. Mérete miatt a neszeszerembe szántam, mert az "itthoni" ecsetem túl nagy, és nem fér bele a motyóba. A feladatát tökéletesen ellátja, ha nap közben igazítani kell a púdert. Tömött az ecset, puha, az első mosáson túl van, és nem hullott szőre. Pedig valamiért volt bennem egy bizalmatlanság, hogy na biztos szétesik már az első használatnál. De nem. Kellemeset csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Lina14

2017. december 27.

learazva talaltma
nagyon tomott, ezert puderezesre nem alkalmas, leszedi az alapozot, akarmilyen lagyan probalom felvinni
ahhoz viszont nem eleg suruek a szalai hogz alapozot lehessen vele eldolgozni
mivel kb semmi sminkemhez nem tudom hasznalni, veszhelyzeti puderecset, ha nincs semmi mas opciom
ayt hiszem elobb-utobb portorlo lesz, arra eleg igeretesnek tunik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

learazva talaltma
ahhoz viszont nem eleg suruek a szalai hogz alapozot lehessen vele eldolgozni
ayt hiszem elobb-utobb portorlo lesz, arra eleg igeretesnek tunik

Babsszi

2017. november 21.

Nagyon puha, igazán csajos és szép, jól használható, könnyű tisztítani. Szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

mandelandi

2017. szeptember 11.

Kifogástalan számomra, mindent tud amit egy púder ecsetnek tudni kell és hihetetlenül puha, ráadásul könnyu tisztítani :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.