Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: theaneszka, Módosítva: 2017. február 6.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Először a zöld felét kell a piros foltok, kiütések, pattanások felszínére tenni, majd a bézs feléből egy vékony réteget felvinni. A pattanások elmúlnak a speciális összetevőknek köszönhetően!

Három árnyalatban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szabiina

2013. február 1.

A bézs felét kiválóan tudom használni, viszont a zöld az valami szörnyű. Nem is használtam azóta sem azt a felét. Többször vásároltam már újra, teljesen bevált termék egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

konyari.noemi

2012. december 31.

Én is akciósan vettem az egyik drogériában egyébként a 01 Beige árnyalatát használtam, de sokkal sötétebb a valóságban, mint ahogyan azt én képzeltem és nekem a világos bőrömnek túl sötét volt, ellenben a zöld része bevált, igaz én is csak otthon használom de enyhített a kevéske pattanásaim "állapotán"! Így összességében nem volt rossz vétel csak legközelebb jobban világosabbat kellene vennem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 31.

Applepie

2012. október 6.

Még mindig kísérletezgetek, és keresem az ideális korrektort. Nem mondom, hogy megtaláltam, de eddig talán ezzel a termékkel vagyok megelégedve a legjobban. A zöld részt általában csak itthon kenem fel a patikra, amikor úgysem lát senki, hadd végezze csak a dolgát, a korrektor részt pedig alapozó alá használom, ahol jól megállja a helyét.
Nem tudom eredetileg mennyibe kerül, én a nagy essence leárazáson vettem 299 Ft-ért, annyi pénzt nagyon-nagyon megért:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

ivy18

2012. szeptember 25.

A bézs fele elég jó, de a zöld fele szörnyű. Rettentően kemény, megérem eldolgozni. Így, hogy csak az egyik fele használható számomra, nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

eo

2012. szeptember 16.

Első használatra nekem nagyon nem jött be, se a zöld része, se a bőr színű. Először azt gondoltam, talán rossz árnyalatot választottam. Aztán adtam neki még egy esélyt, de már csak a bőr színű korrektor részt használtam és meglepetésemre nagyon jól bevált. Jó az állaga, a fedésével is elégedett vagyok (viszonylag), szóval nálam most ez működik. Majd megpróbálkozom később talán megint a zöld oldallal is, nem adom fel.

Update: még mindig nem használom a zöld részt, de a bézs oldal egyre jobban tetszik, így +1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

SvandaBetti

2012. szeptember 12.

Teljesen megvagyok vele elégedve! Már a harmadikat használom belőle, de csak most kezdtem el a zöld részét is beavatni :) Mondhatni, tényleg csökkenti a pirosságot. Jelenleg akcióban van a drogériáknál, de én már csak tesztereket találok már vagy 2 hete :( Remélem nem kifutó termék, mint némelyik szemhéjpúder. Aki először próbálna ki korrektort, annak nagyon szívesen ajánlom, mert remekül fed és több óra után is a helyén marad :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

kulcsar.vivienke

2012. szeptember 12.

Nekem nagyon tetszik ! Jól fed, még a zöld színt is szoktam néha használni és kicsit ténleg halványodik a pirosság.Szoktam rakni felé púdert ,mert anélkül látszana , hogy van rajtam egy kis korrektor. Az essence akcióján sikerült beszereznem olcsón !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Seiza

2012. augusztus 31.

a bézs részével nincs bajom, de a zöld nekem túl kemény, fájdalmasan rá kell nyomni a bőrömre. amúgy kellemesen használható, és néha ezt használom szémhéjalapozónak is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

szonja

2012. augusztus 22.

Hát az az igazság nem ájultam el tőle de nem egy rossz korrektor jó a fedése . Viszont az állaga annyira nem tetszik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 22.

m.szandi91

2012. augusztus 16.

Nagyon jól fed, de nekem nagyon nagyon hamar elfogyott :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Nagyon jól fed, de nekem nagyon nagyon hamar elfogyott :S