Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: theaneszka, Módosítva: 2017. február 6.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Először a zöld felét kell a piros foltok, kiütések, pattanások felszínére tenni, majd a bézs feléből egy vékony réteget felvinni. A pattanások elmúlnak a speciális összetevőknek köszönhetően!

Három árnyalatban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sztike

2012. augusztus 12.

Kedvenc korrektorom. Tökéletesen fed, tényleg segít a pattanások kezelésében és tartós is. Az ára is tetszik, és sokáig elég egy stift. Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

GossipGirl

2012. augusztus 8.

Én nagyon szeretem, sőt imádom! :) Tökéletesen fed, nem kopik le (órákig), és még a zöld része is használ (láttam már valahol, hogy valakinek semmit nem használt). Legalább ebből nem kell a legmárkásabbat venni, az ára is rendben van. Nekem nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

boxa

2012. július 20.

Többféle korrektorom van, de ezt is nagyon szeretem, szépen fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 20.

Többféle korrektorom van, de ezt is nagyon szeretem, szépen fed.

theaneszka

2012. július 3.

Szerintem nem rossz ez a fajta korrektor. Jól fed, de púderrel érdemes még korrigálni, különben feltűnőbb lesz világosabb bőrön. Nyáron is nyugodtan használható, mivel nem jön le könnyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

falatka18

2012. június 8.

Nagyon jó szerintem, tökéletes nekem! működik nálam a pure skin (színezett hidratáló) + pure skin (korrektor) társítás. Imádoooooom!!!!! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

LexiSmink

2012. június 2.

Én többet vártam tőle. Szerintem egy jó zöld korrektor maradjon 2 óránál többet a helyén és a bőrszínű része legyen természetes bőrszínű. Ez sajna nekem nem vált be ennél a terméknél. A zöld szín nagyon gyorsan lekopik, ezért nem tudom, hogy van-e ideje ápolnia a patikat. A bőrszínei közül pedig nem passzol egyik sem a bőrömhöz (persze ettől még megvettem, mert felhordva azt gondoltam, hogy változik a helyzet, mert már volt ilyen!). A finishe pedig kicsit csillogós. Nekem nem nagyon jött ez be, de másnak jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

unhappily

2012. május 13.

Pár napja vettem, és valóban jó a kisebb acnékra, nekem visszahúzódtak tőle, és jól fed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Nena

2012. március 24.

A bézs fele nagyon jó, szépen fed és nekem nem is fogy gyorsan. Kicsit csillog, de púderrel korrigálható. A zöld felét nem használtam sokszor, de pár próbálkozás alapján azt mondhatom, hogy működik. Táskába kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

Szilva

2012. február 27.

Kisebbik tesómnak (14 éves tipikus lány-kamasz bőr) vettem ilyet, ő mindig használja, szépen fed, elégedett vele, az ára is jó volt, szerintem ilyen árkategóriában ilyen használatra ez bőven jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

kicsikeke

2012. január 31.

Tényleg kevés mennyiség, viszont a zöld szín nagyon szépen eltünteti a pirosságot, és szépen szárítja a pattit viszont nem tartós :( nekem 2 óránál tovább nem bírja, nem venném újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.