Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: theaneszka, Módosítva: 2017. február 6.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Először a zöld felét kell a piros foltok, kiütések, pattanások felszínére tenni, majd a bézs feléből egy vékony réteget felvinni. A pattanások elmúlnak a speciális összetevőknek köszönhetően!

Három árnyalatban kapható.

Halfway

2012. január 24.

Nem rossz korrektor. A zöldet is használom, nekem bevált. De tényleg nem nagy mennyiség..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

csflori

2012. január 18.

Én a zöldet nem nagyon használtam, mindig kicsit féltem kipróbálni, de biztos hatásos, jó ötletnek tűnik. A színek sorrendje tényleg fura, oda kell figyelni :D Viszonylag gyorsan elfogy, nem egy nagy adag az az 1.7 gramm :) nem rossz, de nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

framboise

2011. november 21.

Régi ötlet a zöld korrektor, és be is válik. A szín kiválasztásánál érdemes odafigyelni, nem a megszokott legalacsonyabb sorszámú a legvilágosabb. Az állaga kissé zsíros, nem fog szaténszerüvé válni, de átlátszó púderrel kielégítően fixálható. Az a gyanúm gyorsan fogy. Szerintem táskába, korrigálásra kitalált termék. Kinyitni viszont nem mindig könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 21.