Essence

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: stenonis, az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2017. március 27.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a BB krém különösen a vegyes, problémás bőre lett kifejlesztve, és kombinált hatékonysággal ápol, véd a napsugárzás ellen és természetes fedést biztosít egy termékben. Az ultra könnyű krém gyorsan felszívódik és matt érzést hagy maga után, ugyanakkor a bőr hidratált lesz. A hatékony CLEARDERM KOMPLEX küzd a gyulladások ellen és felszívja a felesleges olajat. Javítja a bőr textúráját és egyenletes bőrt biztosít. Bőrgyógyászok által tesztelt.

kovacsrekaa

2015. augusztus 26.

Alapvetően rólam tudni kell azt, hogy nő létemre nem szeretek sminkelni, ha mégis sminkelek az nálam a bb krém + szempillaspirál + pici korrektor és ennyi.
Szóval. A bőröm nagyon egyenletlen, pattanásos satöbbi, ezért bb krémet használok.
Eleinte drága bb-t vettem, lásd maybelline dream fresh bb. Addig a percig imádtam, ameddig ezt a drágaságot ki nem probáltam. Ez a kis drága, a maybelline (2880Ft) töredéke (1245Ft Müllerben). A maybelline drága, túl folyékony. Ahogy fel vittem már folyik is, amikor kész a sminkem és tükörbe nézek, látom hogy ki vagyok festve amit nem szeretek, a viselete sem kellemes, bb-hez képest nehéz. Na de ez..:) bb krém, és tényleg. Krémes állagú, könnyen el lehet dolgozni. Picit fénylik, de erre rá dobok egy matt púdert és kész is. A viselete nem nehéz, olyan mintha semmi sem lenne az arcomon, de ha tükörbe nézek egy sokkal természetesebb (!!!) pofit látok.😊 a felvitelét gyakorolnom kell, kis mennyiség is elég, ha takarni való van a pofin, akkor kell korrektor is. Volt az államon, a bőröm alatt egy pattanás szerű, amit lehetetlen kinyomni viszont fáj/húzódik. Na, ez szépen le is vitte róla a gyulladást.
Nekem minden vágyam kielégíti, ameddig kapható, addig ezt fogom venni. :)

1. Nap (mivel csak pár órát volt rajtam, és dicsértem, így kell valami jobb kifejtés is)
Reggel az arcom szépen megtisztitottam, ezután a balea matt arcfluidjával kentem be az
arcom, ezt követte a bb. Rajtam eléggé matt finishű, ha hozzá értem nem volt ragacsos.
Egy kis spirál és indulás. :) nagyjából 10 órát volt a pofimon, vezettem is a nap szemből
sütött, illetve futottam üzletből üzletbe. 10 óra elteltével már nem a legszebb, de a pofim
egységes.:)

2. Nap (állásinterjú)
Nagy izgalmak, emiatt kései fekvés, korán kelés. Szemem alatt karikák, ide korrektor kell.
Korrektorral nem működik jól együtt, ha alá vagy fölé kenem..sehogyan sem jó..
Végül sikerül. Egyből meg is szárad, nem ragad és nem tapad. Arcot előtte nem mostam,
hanem egy balea kendőt alkalmaztam, nem is kentem rá balea fluidot, egyfajta kiváncsiságból. Futás mert el fogunk késni.. busz, metro, villamos, séta. Időben érkezünk,
irány a mosdó. Eredmény picit át fenylett. Semmi baj, kis essence all about matt és kész.
Újra tükörbe néz, rendben. Mehetünk;)

2 nap összefoglalva; nem egy rossz bb krém, lehet hogy ettől van jobb is. Korrektort nehezen fogadja. Nekem eddig ez a legjobb választásom. Nem kenődik, nem folyik és nem nehéz. :) korrektor miatt nem vonok le pontot. Lehet, ha másikat veszek, azzal nem lesz ilyen gondom. De ezt lelkesen fogom használgatni.😊

u.i.: csak én láttam egy színben (natural beige) vagy béna vagyok?

Update: na most mit tegyek?! Az a helyzet, hogy 7 napbol 6 nap viselem a termeket. Meglevo pattanasok estere tisztithato allapotba kerulnek, 1-2 nap es elmulnak. Viszont, ilyen kicsi zsir csomok alakultak ki az arcomon. Amit csak tuvel lehet kiszedni. Kis feher pottyok. De maga a termek szuper..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Nekem minden vágyam kielégíti, ameddig kapható, addig ezt fogom venni. :)

egységes.:)

2. Nap (állásinterjú)
Korrektorral nem működik jól együtt, ha alá vagy fölé kenem..sehogyan sem jó..
Újra tükörbe néz, rendben. Mehetünk;)

u.i.: csak én láttam egy színben (natural beige) vagy béna vagyok?

tdorina3

2015. július 25.

Hát nem is tudom, valahogy többet vártam tőle, jobb fedést. Jó-jó, persze BB krém és nem alapozó, szóval mit akarok, de akkor is, mivel elvileg problémás bőrre lett kifejlesztve. Oké, hogy nem fedi el a pattanásokat, na de legalább a foltocskákat azt hittem igen. :( Télen eléggé kifakultam, így még elég sötét és sárgás is lett a bőrömhöz, nyáron majd újrapróbálkozom vele. Másik problémája szegénynek, hogy ha víz éri, folyik össze-vissza, szóval még kérdéses, hogy nyáron a nagy izzadós melegben vagy esőben hogy teljesít... Egyenlőre kap egy jó szándékú hármast, aztán majd visszajövök fel- vagy lepontozni.

Upd.: Most hogy nyár van, és szebb az arcbőröm is, kipróbáltam újra. Úgy döntöttem, szegény bőrömet nem terhelem ebben az izzadós melegben mindenféle alapozóval és púderrel, inkább csak egy könnyű BB krémmel, azzal is csak akkor, ha muszáj. Hááát, érzelmeim változóak ezzel a termékkel kapcsolatban, mivel 1) tényleg egységesebb, üdébb, szebb arcszínem lesz tőle mindenféle alapozó, púder és korrektor használata nélkül, de 2) az izzadósabb pontokra, pl. száj fölé nem érdemes kenni, mert szétfolyik. Egyébként nem okoz irritációt, könnyű viselet, szóval négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

nikite24

2015. július 18.

Evek ota ezt hasznalom es elegedett vagyok vele.
Egesz jok az osszetevoi, nem szaritja a borom, van benne spf is.
Bar a fedese eleg gyenge, de nyarra pont eleg ez a keves kis szin es egysegesseg, amit ad.
Kicsit fenylik tole az arcom, de mivel mattito fenyvedot hasznalok ala illetve puderezekis, igy nincs nagy gond.
Az ara pedig nagyon kedvezo.
Tuti, hogy huseges maradok :)
A minusz 1 csillag csak a fenyesedes miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Evek ota ezt hasznalom es elegedett vagyok vele.
Egesz jok az osszetevoi, nem szaritja a borom, van benne spf is.
Az ara pedig nagyon kedvezo.
Tuti, hogy huseges maradok :)
A minusz 1 csillag csak a fenyesedes miatt van.

Missbii

2015. július 15.

A legjobb BB, amit eddig használtam. Nagyon könnyed krém, egyáltalán nem nehezíti el a bőrt - nálam ez az elsődleges szempont. Bőrhibák elfedésére nem alkalmas, viszont szépen egységesíti és hidratálja is az arcot. Kezdetben aggasztott, hogy csak egy árnyalatban kapható, azonban féléves használat után már világos, hogy gyakorlatilag bármilyen arcszínhez képes alkalmazkodni, inkább az arc természetes színét emeli ki. Minden ígéretet betart, ami a termékleírásban van, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

stenonis

2015. május 22.

Nagyon könnyű felkenni, valamennyire rétegezhető, és az arcon egyáltalán nem érezni, könnyed, nem fülled be alá a bőröm, de nem is hidratál intenzíven, ami részemről nem hátrány. Kényelmes használni és viselni is. A színe világos, de nem túl világos, enyhén sárgás. Az alap bőrszínemhez tökéletes, nyárra nem tudom, beválik-e majd, és amúgy sem hiszem, hogy a fényvédő képessége pár faktornál több lenne. Fedése csak rétegezve van, akkor is kell rá korrektor, ha van mit eltakarni, de az általános bőrképen sokat javít, és amúgy teljesen természetes rétegezve, lepúderezve is. Sajnos nem mattít, ahogy ígéri, önmagában átfénylik, és nehéz megítélni, de szerintem kopik is... szóval rajtam púderrel az igazi. Mintha kicsit tényleg kordában tartaná a bőrömet. Azt gondolom, hogy vannak kisebb hibái, én ezekkel együtt is szeretem és szívesen használom, nagyon jó kis krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

LauraDorina

2015. május 4.

Nekem eddig a legjobb BB krémem. Nem fed teljesen, de engem nem zavar, ez nem alapozó, hanem BB krém. Féltem, hogy a bőrszínemhez nem lesz jó, de egy-két rétegben kipróbáltam és mintha kicsit alkalmazkodna a bőrszínemhez, mivel nem üt el, pedig kreol (kissé mustáros árnyalattal) bőröm van, a dobozon sötét barnás-vöröses színtónus van, a krém meg halovány világos -sárgás. Nem kenődik el, a színe sem tünt el. Bár én nen egész arcra, hanem csak a karikáim halványítására használom, korrektorral. A bőröm nem sebesedik tőle, mint egy másiktól. Csak ez a fő szempontom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 4.

mokkalany

2015. április 18.

Hihetetlen, hogy még nem írtam hozzá, azt hiszem, csak az elődjéhez, a színezett hidratálóhoz. Szerencsére ez is bejött, ugyanúgy rendbehozza az időnként pattanásossá váló bőrömet (még 35 fölött is). Most például egy tízezer forintos Lancome krém ütött ki... De hála ennek a krémnek, rendbe jött. Szerencsére az alap bőrképem rendben van, így nem is várok el tőle extra fedést. Az külön pluszpont, hogy fényvédő van benne. Ha erősebb fedést akarok, akkor az abszolút natúr Benecos BB krémet választom, ugyanígy szép és matt bőrt varázsol, és nem üt ki, csak abban nincs fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

k.ingrid90

2015. április 18.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Hogy őszinte legyek elég rossz döntés volt. A BB krém elnevezés tényleg túlzás...Nekem nagyon zsírosította a bőrömet és elég hamar el is tűnt az arcomról. Ami pozitívum hogy a pattanásaimról a pirosságot levitte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

loju

2015. március 25.

Megéri az árát, elég olcsó termék, de csodát azért nem kell várni tőle. Én nem is a BB kategóriába sorolnám, inkább egy könnyed színezett hidratáló ez, fedése nem igazán van, de hétköznapra, kevés bőrhibával, korrektorral megteszi. Nem allergizál, nem fújtja a bőrt, tud lélegezni, egységesít, nekem megfelel. Alkalmi sminkhez már kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

anitam91mg

2015. március 25.

Segítsetek! Ez a termék csak egy színben kapható? Mert Müllerbe hónapok óta csak egy fajtát látok, és félek, hogy sötét lesz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.