Essence

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: stenonis, az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2017. március 27.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a BB krém különösen a vegyes, problémás bőre lett kifejlesztve, és kombinált hatékonysággal ápol, véd a napsugárzás ellen és természetes fedést biztosít egy termékben. Az ultra könnyű krém gyorsan felszívódik és matt érzést hagy maga után, ugyanakkor a bőr hidratált lesz. A hatékony CLEARDERM KOMPLEX küzd a gyulladások ellen és felszívja a felesleges olajat. Javítja a bőr textúráját és egyenletes bőrt biztosít. Bőrgyógyászok által tesztelt.

alizv

2015. március 20.

Nekem teljesen megteszi a hétköznapokra. Kiegyenlíti a bőrömet, fedése nagyon nincs, de korrektorral simán orvosolható. Nagyon zsíros a T-vonalam, szóval púder kell hozzá, de nem is vártam nagy mattítást. Összességében megéri az árát, én eddig jobbat nem találtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 20.

magdiszeles97

2015. március 17.

Fedni nem nagyon fed, csak egy nagyon picit, meg egységesíti a bőrt. Nekem kell fölé használnom púdert, mert nagyon zsírosodik a T-vonalam. De a szín tökéletes a bőrömhöz, nem okozott pattanásokat (persze jöttek ki rajtam, de nem ennek köszönhetően), és az illatával sincs bajom. Egy BB krémnek elmegy! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 17.

zsooofizsooofi

2015. március 1.

Könnyed, természetes hatású krém, nagyon tetszik. Két problémám van vele: jobban tetszene, a több lenne benne az SPF, illetve ha víz éri, azonnal szétfolyik. Utóbbi miatt vonok le két csillagot fájó szívvel, mert szuper lenne, ha nem csinálná ezt a szétfolyósdit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

pindakaas

2015. február 17.

Mindennapra használom, nagyon kicsi a fedése (átlátszanak a bőrhibák), de annyira pont egységesít, hogy korrektorral együtt ez ne legyen akkora gond. Amiért szeretem, hogy nem okoz új pattanásokat, tisztának és könnyűnek érzem tőle az arcbőröm, az állaga pont jó, szerintem mindennapi használatra pont ezért jó (valahogy ódzkodom a mindennapos kemény fedésű alapozástól). 4,5-et adnék, ha lehetne, a fedés miatt, BB-k közül még mindig a legjobb (de nem csodaszer).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

pampamacska

2015. február 16.

Tetszik a végeredmény, nagyon természetes, de nekem kissé semmilyen. Picivel több wow effektet várnék tőle, egy kis bőrkép egységesítést vagy valami extrát. Érzem a szalicil hatását felkenés után, ez tetszik, de kb ennyi :)

És tévedtem. Többszöri használattal már picit rájöttem, hogy hova mekkora mennyiséget kell felkenni és így már eléggé tetszik. Mégis van egy olyan bőrkép egységesítő hatása, mikor felkenem. Külön tetszik, hogy a szeplőimet nem takarja el :3 Életem 2. BB-je az első az egy pokoli garnier volt, de ez nagyon tetszik, pont ilyet kerestem :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Zita0606

2015. február 11.

Ez a krém vált be legjobban a BB krémek közül.
Szépen egységesíti a bőrt, megy a bőrszínemhez (habár most télen talán picit sötét), púderrel elég sokáig bírja átfényesedés nélkül, nem zsíros, könnyű eloszlatni, az ára szuper, a mennyiség is rendben van, hónapokig is kitart mindennapos használat mellett. Még a nyári melegben sem pattogtam ki tőle, sőt, a meglévő pattanásokat gyógyítja. Habár ez a legjobb a valaha használt BB-k közül, sajnos nem tökéletes.

Elég izzadós vagyok, beleértve az arcom is, és igen, sajnos meglátszik a krémen is, hogy foltokban hol izzadtam le. Ezért hanyagolom már egy jó ideje. Sajnálom, mert amúgy imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Ez a krém vált be legjobban a BB krémek közül.

Eszter a panda

2015. január 30.

Szuper!! Nem sok BB-t próbáltam eddig, talán 4-et vagy 5-t, nem is tudom. Lényeg a lényeg, hogy ez magasan viszi a pálmát! Szuper a színe, pont egyezik a bőrömmel, ami eddig mindig bajos volt. Végre nem túl sötét és nem túl világos! :) Az állaga, remek, könnyen eloszlatható. Először folyósnak tűnt, de pont kellemes. Púderrel szoktam rögzíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

kassababett

2015. január 2.

első bb krémem volt, imádtam:) eddig alapozókat használtam de amikor a bőröm kezdett rendbejönni, akkor váltottam erre, és nagyon megérte! fedése közepes, 7-8 órát kibír, nem szárít, púderrel fixálva nem zsírosodik. Kevés is elég belőle, könnyű eloszlatni, nagyon jó kis bb krém:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 2.

heather

2014. december 27.

Ma vásároltam egyet.
Nem tudom, hányadik BB krémem.Sajnos sokszor csalódtam: a Maybelline, az Essence, a Garnier nem váltak be.
Ő viszont CSODÁLATOS!!!
Hlványan fed, éppen annyira, hogy érvényesülhessenek a bőröm sajátos jegyei: szeplők, pöttyöcskék, amiket én meg sem próbálok elfedni, inkább kihozom belőlük a jót:)
Ezzel a krémmel és egy szempillaspirállal remek kis hétköznapi sminket tudok csinálni.
Boldogságosság! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Ma vásároltam egyet.
Ő viszont CSODÁLATOS!!!
Boldogságosság! :)

Dytta

2014. október 20.

Akkor szoktam használni, amikor nem akarok alapozózni. A fedése természetesen nem olyan, mint egy alapozónak, de ahhoz képest egész jó (bár én szoktam púderezni utána). A színe szépen igazodik a bőrszínemhez, elég könnyű vele dolgozni. Az illata elviselhető. Tényleg nagyon könnyen lekopik és nálam abszolút nem mattít. Teljesen fényes az arcom 1-2 óra múlva. A gyulladáscsökkentő hatását nem tudom alátámasztani. Nem hiszem, hogy még egyszer megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.