Essence

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: stenonis, az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2017. március 27.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a BB krém különösen a vegyes, problémás bőre lett kifejlesztve, és kombinált hatékonysággal ápol, véd a napsugárzás ellen és természetes fedést biztosít egy termékben. Az ultra könnyű krém gyorsan felszívódik és matt érzést hagy maga után, ugyanakkor a bőr hidratált lesz. A hatékony CLEARDERM KOMPLEX küzd a gyulladások ellen és felszívja a felesleges olajat. Javítja a bőr textúráját és egyenletes bőrt biztosít. Bőrgyógyászok által tesztelt.

Dorotien

2014. október 18.

2014. 10. 15. Valóban kényelmes viselet, nem érezhető, hogy az arcon van, azonban nekem kicsit gyenge ez a fedés, mert néha kijön 1-2 pattanás az arcomra. Alapból nem teljesen értem, hogy ha pattanásos bőrre ajánlják, miért nincs kb fedése?! Átlagos napokon, mikor éppen szép a bőröm ezt fogom használni, de sajnos emellett egy alapozóra is szükségem van. Az ára és a kellemes viselet miatt legyen 4 csillag.

2014.10.18. -1 csillag, mert víz hatására kb teljesen leoldódik, szóval ha az ember esetleg verejtékezik vagy elázik, stb. leolvad az arcbőrről és elég kellemetlenül tud kinézni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

darkbeforestorm

2014. október 13.

nagyon rá vagyok kattanva a catrice BB krémjére, de mivel már az nem kapható és fogyóban vannak a készleteim, úgy gondoltam elkezdek kísérletezni más BB-kel. nem mondanám kifejezetten pattanásosnak a bőrömet, de időnként előjön egypár, és azt se szeretem ha egy krémtől pattogok ki. ezért gondoltam hogy ez a BB be fog válni, ha már pattanásos bőrre írják. hál istennek tényleg bevált. a fedése gyenge-közepes, de a bőrt szépen egységesíti. nagyon könnyű viselet, nem is érzem hogy van az arcomon valami. egy hosszú nap végére viszont eléggé eltűnik az arcomról. az illata tipikusan essence-s :)
összességében tetszik a krém, de a catrice-t nálam nem tudta leelőzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

összességében tetszik a krém, de a catrice-t nálam nem tudta leelőzni.

szalaik

2014. október 10.

Nekem is nagyon bejött, könnyű, nem "vakolat", kifejezettem jól esik a bőrömnek. Nálam még számításba jön,hogy nem tesztelnek állatokon...
Ki fogom próbálni más terméküket is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 10.

Ki fogom próbálni más terméküket is.

zsazsix

2014. október 5.

Egy nagyon kellemes BB krémről van szó, gyenge fedéssel, laza textúrával, de szépen egységesíti a normál bőrt. Problémás bőr esetén nem tudom, hogy viselkedik, de nekem szerencsére szép bőröm van, így egy olyan napon amikor nem csinálok nagyobb sminket alapozóval, ez a legjobb választás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 5.

Dancy08

2014. október 2.

NAGYON JÓ! először a garnier bb-jét használtam ami nem rossz de ez valahogy mégis jobban bevált. Sokkal olcsóbb is jobban fed és nem kényelmetlen viselni sem, pici púder kell rá és tökéletes. Nincs erős krém illata és tényleg olyan mintha hidratálna is! Ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

babyface

2014. szeptember 27.

végre nekem is sikerült becserkésznem :) tényleg csak annyi volt a titok, hogy nem a sminkes állványon kell keresni, hanem az arcápolási termékek között így a váci utcai müllerben is megtaláltam. kicsit izgultam, hogy csak egy árnyalatban kapható, de végül is bevállaltam és nem bántam meg. :) nagyon könnyed kis bb az astor bb-je után felüdülés a bőrömnek! az árnyalat is tökéletes szerintem bármilyen bőrszínhez képes idomulni. egy bad skin day-hez biztos kevés, de ha szép a bőröm (szerencsére általában az) és csak egy leheletnyi fedés kell szerintem tökéletes. nem okozott pattanásokat és szerencsére nem lesz zsírosbödön a fejszerkezetem a nap végére sem. szerintem ár-érték arányban az eddigi legjobb bb amit használtam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

s_kitty

2014. szeptember 24.

Iszonyat könnyed kis fedésű bb krém, pont erre vágytam. Rimmeles alapozóm volt és egyszerűen nagyon elneheízette az arcom, most jólesik ez a kis könnyedség, remélem hosszútávon is beválik.:)

UP: most fog elfogyni és nagyon bevált, újravenni azért nem fogom mert a nyári színemhez sajnos világos lesz .. :((( sajnálom. remélem lesz sötétebb szín is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Rainbow7

2014. szeptember 4.

Nagyon orulok, hogy megvettem. Ar ertek aranyban tokeletes. A hetkoznapokra foleg. Jobban fed az elozo szinezett hidratalojahoz kepest. Nem okoz pattanasokat. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

jzsofi

2014. augusztus 20.

Meglepően jó kis termék. Bár alapvetően a natúr vonalat pártolom, mégis bepróbáltam ezt. Nem bántam meg, pattanást nem okozott, a színe teljesen jó, viszont nagyon folyik, így kevés kell belőle. Mattító hatást nem érzek különösebben, muszáj púdereznem fölé. Ez nem zavar, nagy kedvencem lett mert volt olyan natúr színezett hidratálóm ami okozott pattanást, ez viszont abszolút nem! Bár bőrhibáim nem nagyon vannak, csak kisebb hegek meg tág pórusok, így nekem tökéletes, de nagyobb problémákat nem hiszem hogy el tudna fedni. Részemről 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

b.krissy

2014. augusztus 11.

Az elso BB kremem. Akciosan vettem a Mullerben gondoltam kiprobalom. Lagy fedokrem, enyhe szint ad, eddig ugy nez ki megallja a helyet de nem valoszinu, hogy ujra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.