Essence

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: stenonis, az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2017. március 27.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a BB krém különösen a vegyes, problémás bőre lett kifejlesztve, és kombinált hatékonysággal ápol, véd a napsugárzás ellen és természetes fedést biztosít egy termékben. Az ultra könnyű krém gyorsan felszívódik és matt érzést hagy maga után, ugyanakkor a bőr hidratált lesz. A hatékony CLEARDERM KOMPLEX küzd a gyulladások ellen és felszívja a felesleges olajat. Javítja a bőr textúráját és egyenletes bőrt biztosít. Bőrgyógyászok által tesztelt.

holbanett

2014. július 2.

Eddig még semmilyen BB krémet nem használtam, szóval nincs mivel összehasonlítanom de nem is akarom, mert teljesen elégedett vagyok vele!!!!! Szépen igazodik a bőröm színéhez, jól kenhető, kevés is elég belőle, a fedésétől nem vártam sokat, úgy mondanám halványítja a hibákat. A zsírosodással nagyon jól elbánik, nap végére is komfortosnak érzem az arcom nem kell után kenni, pedig elég zsíros a bőröm. Se több se kevesebb pattanásom nincs tőle. Szóval maradok ennél, az ára is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

cuciii

2014. június 12.

A fedése lágyabb, mint egy alapozóé, de szépen egységesíti a bőrt. Már több hete használom, nem okozott sem pattanást, sem mitesszert, pedig nagyon hajlamos a bőröm a kipattogásra. Az állaga elég híg, szépen el lehet dolgozni. Nekem felkenés után nagyon fényes az amúgy is zsíros bőröm, kicsit le is sokkolt amikor először használtam, de pár perc elteltével szépen beszívódik. Mivel az én arcom a púderre is érzékeny én zsebkendővel szoktam "felitatgatni" a fölösleget és úgy válik igazán tökéletessé. Sajnos csak egy színben kapható, de felkenést követően valahogy alkalmazkodik az arcomhoz, egyáltalán nem üt el. A mattító hatása is érvényesül, mert valamivel tovább bírja a bőröm kifényesedés nélkül. Nagyon szép természetes, egységes bőrt eredményez, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Hagymavirág

2014. április 28.

Isteni! Mivel a börőm kombinált, zsíros és száraz egyben, és persze nagyon világos, ezért nagyon nehéz volt a választás. Most vettem, szóval van mit tapsztalni, de eddig nagyon jó vizsgázott! Mindent megnéztem, és nagyon meglepődtem, h semmi "megfelelőt" nem találok a problémáimra. De ez eddig nagyon elvarázsolt: a színe nagyon megy a börömhőz, alig látszik; az ára nekem megfelel, többet nem szeretek kiadni egy proba tesztelésre; a zsíroságot is jól leküzdi és ami a legjobban elvarázsolt, h direkt pattanásos bőrűeknek készítették!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

lilibianka

2014. április 11.

Tökéletes. Nagyon meg vagyok vele elégedve, már kb. 4x újra vettem. Az illata kellemes, az állaga tökéletes, fedni meg annyit fed amennyit elvárnék egy BB krémtől. Ameddig ki nem megy a forgalomból, veszem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Rony

2013. október 14.

Tegnap este megvettem a Müller-ben, szóval elég friss az élmény. :)
Natural beige árnyalat volt csak, 3 dobozzal volt csak belőle, ebből egyet valaki már felbontott, mivel nincs tesztere, ezért én is azon néztem meg a színt. Kb. a Helia-D BB normál krémjéhez tudom hasonlítani színben.
Az illata kellemes, alig érezhető, felkenés után pedig nem is érezni.
Nagyon folyékony krém, úgyhogy óvatosan az adagolásnál.
Ma bedobtam szegényt a mély vízbe, mert délelőttös műszakban dolgozom reggel 4:30-tól este 17:30-ig rajt is volt a pofimon. :)
Ez mondjuk merész húzás volt részemről, mert mi lett volna, ha nem válik be... de szerencsére nagyon jól teljesített.
A fedését közepesnek mondanám, van pár pattanás az államon, és nagyon jól elfedte őket.
Mikor rajtam van, nem érzem, hogy egy réteg krém van az arcomon, nem nehezíti el a bőrömet.
Ami a leginkább tetszik, hogy matt marad a bőröm. Nem fénylik át semennyire sem. Bár egy leheletnyi púderrel fixálom a sminket, a többi BB-nél még ennek ellenére is megjelent a kifényesedés.
Az hogy a pattanásokkal elbánik-e az még a jövő zenéje, de egyenlőre nagyon elégedett vagyok vele.
1249 Ft az ára, amiért 50 ml krémet kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Tegnap este megvettem a Müller-ben, szóval elég friss az élmény. :)
Az illata kellemes, alig érezhető, felkenés után pedig nem is érezni.
Nagyon folyékony krém, úgyhogy óvatosan az adagolásnál.
1249 Ft az ára, amiért 50 ml krémet kapunk.

d-i_n-a

2013. szeptember 5.

Na végre megkaparítottam :) Nekem nagyon tetszik..nincs valami húú de nagy fedése..de erősebb mint a pure skin színezett hidratálónak :)

Elsőre nekem nagyon bejön :) főleg ha nem is fog kiütni..akk viszont már egyenesen mesés lesz :D

Összetevőket feltöltöttem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Összetevőket feltöltöttem.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.