Essence

Ár:   599 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: B. Mónika, az összetevőket feltöltötte: Lilla91, Módosítva: 2012. június 2.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kitisztítja az orr kérnyékén eltömődött pórusokat. Rendszeres használata megelőzi az új mitesszerek kialakulását és tisztán tartja a bőr pórusait.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hime

2013. április 7.

Most használtam el a második tapaszt a kis tasakból. Első alkalommal bőr radíroztam, majd tonikkal lemostam a zsíros érzetet és feltettem bevizezett orra a tapaszt. Akkor alig szedett ki valamit is 20 perc elteltével, most más módszert vetettem be. Egy hajmosással egybekötött zuhanyzással eléggé kitárultak a pórusaim, szappanoztam, meleg vizeztem és a zuhanyzóból kilépve a csurom vizes orromra raktam a tapaszt. Jól rányomkodtam és látszódott is, hogy máshogy száradt az orromra. Vártam 20 percet, majd lassan lehúztam. Gyönyörűen leszedett középről és oldalról is rengeteg kis szörnyecskét. Apukámon is kipróbáltam a dolgot még fürdés előtt és a bénábbik módszerrel lett feltéve neki (ő kívánságára), a hatás ugyan úgy egyenlő volt a nullával. Összességében elégedett vagyok a termékkel, szimplán nem mindegy, hogy hogyan teszi fel az ember. 500 forintért nem várok csodát, nekem megér 5 csillagot.

Készítettem fotót, ha valaki kíváncsi lenne, hogy nekem mennyire volt működőképes a dolog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

kryszty23

2013. március 21.

Nekem azért valamennyit szedett ki, de az illatát nem bírom elviselni olyan mint a tornacipő szaga:D :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Butterfly1

2013. március 17.

Nekem összesen 3 drb mitesszert tudott kiszedni ... Ajánlani sajnos nem tudom ... :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 17.

judit.petes

2012. október 5.

Nagyon nem vált be,egy darab mitesszert se szedett ki, elég nagy csalódás volt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

cherry19

2012. október 5.

Csúnya orrmitesszereim vannak, gondoltam bepróbálkozom egy tapasszal, erre esett a választás...Én nem tapasztaltam az előttem szólók által leírt eredményt, kb.:4-5-öt szedett ki. Nem vált be, sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 5.

terke29

2012. augusztus 30.

Én nagyon szeretem ezt a tapaszt.Akkor a leghatásosabb(szerintem),ha miután feltettem az útmutató szerinti módon,egy sima vizes ecsettel eláztatom az orromon lévő tapaszt.Nem csucsogósra,csak annyira amennyi vizet felvesz a papír.Aztán várok,amíg megszárad,leveszem,és örülök,hogy milyen szépen kitakarította a nózimon lévő miteszereket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 30.

noxibaba

2012. július 28.

Én 2 hete vettem a Szolnoki StopShop Müllerében, 549Ft-ért.
Eddig ez a leghatásosabb ilyen orrtisztító tapasz. Többfélét is kipróbáltam. Amit legelsőnek vettem a Rossmannban, nem tudom milyen márkájú volt. De az tökéletes volt. Utána abból nem is lehetett kapni.
De ez megéri nagyon az árát, látványosan hat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Én 2 hete vettem a Szolnoki StopShop Müllerében, 549Ft-ért.
De ez megéri nagyon az árát, látványosan hat.

vercso1

2012. július 28.

Én most vettem Bécsben egy Müllerben, nem értem itthon miért nem lehet már kapni? Ez a fajta nekem bevált, kitisztította a bőröm, viszont én a sima arcra való háromszög alakút már próbáltam az orr környékén és nekem semmit sem csinált. :S Érdekes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

flp.csenge

2012. július 9.

Aaaa... :( annyira sajnálom hogy mostanában nem találom pedig szuper volt. Nem is értem mindig elfogyott ha egy termék ilyen jó miért kerül le a boltok polcairól?! :( Egy kicsit büdös volt de ennek ellenére is megy a 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

nikite24

2012. július 1.

Nemrég próbáltam ki, igazából működőképes, mert tényleg kiszed pár mitesszert, de nyilván nem csodatevő termék, de azért mindenképpen újra fogom venni, mert mellette radírozok is, így együtt rendben tartható az orr területe, amíg eljut az ember kozmetikushoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate

PVP 0 0

PVA

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.