Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: Viki-, Módosítva: 2013. július 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Új formulája lehetővé teszi, hogy a manikűrök hosszabb ideig maradjanak a körmökön.

Bármilyen manikűrön használható, extra fényes finisű fedőlakk.

cicaslany91

2013. november 25.

Nem lett a kedvencem, le is cseréltem a NYC Turbo dry fedőlakkjára..nagyon lassan száradt, egy idő után ragacsossá, nyúlóssá vált az üvegben, ráadásul a lakkot se tette tartósabbá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

stenonis

2013. november 24.

Nekem nem vált be. Nem is tudom, van-e olyan tulajdonsága, ami egyáltalán tetszik. Baromi lassan szárad. Nem várok el tőle gyorsszárítást, nem is ígéri, de mikor azt hiszem, hogy már rendben van, még valójában nem száraz, több órán keresztül sérülékeny marad. Most épp úgy jártam, hogy tegnap kora este kikentem a körmeimet, utána tettem-vettem, vacsiztam, semmi baja nem lett, ma reggelre viszont tele vagyok párnanyomatokkal. Szerintem egyáltalán nem védi a körmöket, állandóan karcos a lakkozásom, mióta használom, és nem is ad szép egységes felületet. A fénye pont megfelelő lenne nekem, de max két napon át tudja produkálni, utána teljesen eltompul. Ja, és buborékosodik, amit nem bírok elviselni, és már nem tudom ennél vékonyabban felkenni, szerintem nem én vagyok béna vele. Na jó, az állaga tetszene, és nem szedi föl a színes lakkot, meg tényleg tartós, de hát így sokra megyek vele. Nagyon utáltam néha a BTGN-t, de annál pontosan tudtam, mire számíthatok, és gyönyörű volt mindig a manikűröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

tiktiktak

2013. október 30.

Már rég óta menthetetlen BTGN rajongó vagyok, viszont mostanában szinte csak többszínű /díszített manikűröket kenek fel, így kellett valami más....Ez a lakk tartósság szempontjából ugyanazt nyújtja, mint a BTGN és valóban nem bántja a körömdíszítést. :) Tehát szuper!! Azt hiszem az Essence alap/fedő lakkok terén eléggé verhetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

ST

2013. október 18.

Olyat kerestem, amitől nem lesz fél centi vastag a körmöm, nem buborékosodik és gyorsan szárad. Ezeket nagyjából teljesíti is. Az állaga kicsit hígabb a szokásosnál, könnyen eloszlik, egy lehúzott ecsetnyi elég az egész körömre. A fél óra száradást tényleg hozza 3. rétegként. A fényessége valóban inkább nem rossz, mint nagyon jó. A tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de mivel eddig bevált és az ára is jutányos, megelőlegezem neki a négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

Eszti05

2013. október 13.

Utálom!Nem képes megszáradni.2-t adok,mert fényes lesz a manikűröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 13.

Utálom!Nem képes megszáradni.2-t adok,mert fényes lesz a manikűröm tőle.

vedina007

2013. július 14.

Viszonylag tartóssá teszik a lakkot, de nekem nem tetszik annyira mint a BTGN és néhány lakknál buborékosodik. (Más fedőlakkal is próbáltam őket, ott nem volt gond, szóval valószínűleg ez a lakk a ludas.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

rekag

2013. március 15.

Hónapok óta használom fedőlakként, nekem nagyon bevált. Tartóssá teszi a lakkokat, megfelelően fényes, bár én alapból fényes színező lakkokat használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

CandyCat

2013. március 6.

Nekem ez 100* jobban bevált mint az istenített BTGN! Annyi a bajom vele hogy a fényessége átlag,de csak ennyi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 6.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.