Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 24.

Kontúrozó paletta. Egy matt bronzert, egy matt highlightert és egy enyhén csillogó pirosítót tartalmaz.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lovecreams

2017. október 9.

Nekem is a barackos verzió van meg, a benne lévő bronzosító egész jó, pigmentált, finoman kell vele bánni és csak minimálisan narancssárgás. A mellette lévő pedig egy babarózsaszín "valami" (??), ami szerintük highlighter..matt highlighter?? Na ne!:DD Púdernek használom, annak egész jó. Végül van benne egy csillogó pirosító..hogy mi?!! Na ez a highlighter..aranyos tónusú, szépen mutat a bőrön. 350 Ft-ért teljesen rendben van, de teljes áron..nem!! A kivitelezés pedig értelmetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Mofi

2017. október 2.

Nek is a barackos árnyalatú van még 350Ft-ért vettem kiárusításon az Euro Familyben és én is a barna szint használom belőle, de az nagyon szép a bőrömhöz természetes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

snoncso98

2017. augusztus 3.

A barackos árnyalatú van meg, egyedül a kontúrszín használható benne, amit imádok tökéletesen működik. A fehéret nem tudom hova tenni highlighternek van eladva pedig matt nagyon porzik szóval használhatatlan. A pirosító pedig annyi csillámmal rendelkezik, ha fele ennyit tettek volna a highlighterbe...:D ja igen és ecsetfüggő hogy fellehet e szedni a terméket. Csak a bronzosító miatt kap 3*-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

kolibry

2017. július 20.

A bronzosító nagyon jó benne, azóta is csak azt használom. Végre egy bronzosító, ami nem sárga, hanem természetes barnaságot ad. A highlighter része használhatatlan, ahogy a csillogós pirosító sem. A barnát elhasználom, de nem veszem újra, mert így szettben nincs sok értelme.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

nemethdiana

2017. július 8.

10-es árnyalatban szereztem be (azaz amelyikben a pirosító nem pinkes hanem barackos árnyalatú). Sajnos nekem nem vált be. Alapból nem vagyok a pirosító híve így attól nem is vártam sokat és nem is csalódtam pozitívan. Nem túl pigmentált, nem is túl szép ez a narancssárga szín az arcon és a csillámok sem szépek benne. A sima púder sem nagy szám ami benne van. Viszont a kontúrozó színtől azért tényleg vártam volna valamit de cserébe semmit sem kaptam. A szín nem túl pigmentált, ráadásul a bőrön foltos nem lehet szépen eldolgozni és sárgás tónusú. Nem érte meg még ezt a kevés pénzt sem, mondhatni pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

kecskesszuszu17

2017. január 23.

A barackos árnyalatot választottam, mert világos a bőröm és a kontúrozáshoz szántam ezt a palettát. Jól is gondoltam, mert amíg nem nyitottam ki itthon, nem látszott, hogy a pirosítóként beleillesztett szín, annyi csillámot tartalmaz, hogy abszolút használhatatlan, legfeljebb barnás-narancsos szemsminkhez. A barna púder a kontúrozáshoz nagyjából megfelel. Színben nem az igazi, de ha jól eldolgozom nem rossz, az állaga egyébként egészen jó, ezt szeretem benne leginkább. A középső világos szín, ami ugye a highlighter volna abszolút alkalmatlan annak, mivel teljesen matt. Számomra a highlighter apró csillámokat tartalmaz és szépen ki lehet vele emelni az arcon a fénypontokat, de ezzel lehetetlen. Ellenben ha már eredeti funkcióját nem is tölti be, nude sminkekhez nagyszerű világos, halvány barack árnyalat, amilyen én eddig külön szemhéjpúderként nem találtam. El fogom használni szép lassan, de biztosan új kontúrpaletta után nézek majd. Nem éri meg az árát sajnos, ami számomra csalódás, mert az Essence termékeit általában véve nagyon kedvelem, éppen a kedvező ár és elég jó érték arányaik miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Juditha

2017. január 18.

Tetszett, hogy hátul ott a "szamárvezető", ez nekem jól jött, mint kezdő sminkelőnek. Én is a barackos árnyalatot választottam, gondolván arra, hogy kifejezetten nude make-up volt az elsődleges cél. Nos, a barna nekem mindenhol barna volt. Nagyon óvatosan kellett felvinnem, mert egy rossz mozdulat, és kezdhettem elölről. A barackos pirosító viszont nagyon bejött, kifejezetten kellemes számomra a színe és nem kell sok belőle. A highlighterből viszont akkora mennyiséget kellene felvinnem, hogy valami látszódjon is, amennyit már senki nem vinne fel jó szívvel. Így ez az egyetlen olyan része, amivel nem vagyok maradéktalanul elégedett. A kontúrozást pedig még tanulnom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

vfruzsina

2016. december 8.

Hülye voltam, hirtelen felindulásból vettem meg, nem is néztem utána, ki se próbáltam.
Nekem nem az van ami a képen, hanem a másik árnyalat. A barnás színe tetszene, hidegebb tónus, viszont alig látszik a színe, nagyon sokat kell belőle felvinni.
A másik kettőt egyáltalán nem használom, számomra azoknak sem látszódik a színe, csak a csillám bennük :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Kesudio

2016. december 8.

Tetszetős. Minden egy helyen. Én nem a képen látható színvariációt vettem meg, hanem a másikat. A kontúrozó szuper. Nem túl sötét és nem is túl világos. A pirosítója is tetszik. Kicsit csillámos, és nem az a tipikus piros. Hamvas, üde, természetes hatású az arcomon. Megkapná a max. csillagot ha a highlightere is jó lenne, de sajnos azzal nem tudok mit kezdeni. Olyan semmilyen. Picit csillog, semmi több, de ahhoz, hogy ezt elérjem többször és jó sokat kell használnom belőle, ezért egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

Kagome

2016. december 7.

Imádom az Essence termékeket. Akartam régóta egy kontúr palletát. Vettem ezt és egy krémeset. Érdekesnek tartom, hogy a legtöbben a highlighterre panaszkodtok az én szolis bőrömön szépen látszik. Ami tényleg rossz az a pirosító,de az tényleg valami gyötrelem. Emiatt egy pont mínusz és biztos, hogy nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).