Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Matt mousse, hab állagú alapozó

6 árnyalatban kapható

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000.-Ft , Eladó: Eszterke2010
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges

csala.diana

2016. október 30.

A legjobb alapozó, amit eddig próbáltam, évek óta használom. Nagyon szépen fed, és egy tubus sokáig elég. Egyedül száraz bőrre nem annyira jó választás, mert a hab állaga miatt még jobban kiemeli azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Zsuzska1979

2016. október 27.

A kedvenc alapozóm. Nagyon könnyű egyenletesen eloszlatni az arcomon, elég jó a fedése is és nagyon könnyű érzést kelt a bőrön. Sokáig kitart mert nagyon kevés is elég belőle. Kár hogy több árnyalatot megszüntettek és hogy a 03as árnyalatnál sötétebbet nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

SzTellsIt

2016. október 26.

Nekem nedves szivaccsal használva jött be, de nem lett a kedvencem. Tényleg habos...meg minden... de nem túl könnyű eloszlatni úgy, hogy szép is legyen és ne adjon maszk hatást. A mattítást pedig sajnos a szárító hatásával érte el :( Kb a negyedét használtam el, a többi beleszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

niksss00

2016. október 24.

Régen nagyon sokáig használtam, szerettem. Eszméletlenül jól fed szerintem, könnyűvé teszi ez a habos állag, viszont nem valami tartós és nekem nagyon szárítani kezdett, azóta nem is használtam. Sajnálom, pedig fedését, állagát és árát illetően jó terméknek gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Kodi

2016. október 8.

Ez az alapozó nagyon népszerű, tudom sokan szeretik, rendszeresen le van fosztva az állvány. Többször ajánlgatták már nekem az állvány előtt önkéntes segítő KM-es kolléganők. Nagyon szépen fed, nagyon takarékos, kis fejű, jó minőségű ecsettel felvive az arcra nagyon könnyű használni. Maga is matt, ha púderrel rögzítjük, még "porosabbnak" tűnik. Rajtam olyan hatást kelt, mint mikor - biztos láttátok már ezt a jelenséget - ápolt idős nénik kicsit túltolják a púdert, meg a pirosítót. Na, ez rajtam egy rétegben olyan lesz. Erős a fedése, valóban ideálisabb lehet zsírosabb bőrön. Kicsit szárít, húzódik a bőröm, már követlenül felvitel után. Még a kevesebbnél is kevesebb elég belőle, vékony rétegben ideális csak. Mint az olcsóbb alapozóknál általában a színválaszték kissé sárgás az én ízlésemnek. Mivel nagyon szimpatikus a könnyű használata, ezért kap egy gyenge 4-est. Sharon Stone azt mondja magáról, hogy ő a legkövérebb karcsú nő, na ez a legjobb közepes alapozó igazság szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

maki0109

2016. szeptember 24.

Nem annyira szeretem. A fedése nem valami jó, hamar kifényesedik, és nagyon poros lesz tőle a végeredmény. Ami pozitív, az az, hogy könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

berniponi

2016. szeptember 16.

Vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban. Pozitívuma, hogy nagyon szép és matt a fedése. Baromi egyszerű és könnyű a felvitel (rajtam egyáltalán nem maszkahtású.) Kedvencem is lenne HA.... nem szárítana annyira. (Helyenként kirepedezik a bőr ami nagyon csúnya tud lenni.) Valamint ne okozna apró pattanásokat, pöttyöket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Sophie0727

2016. szeptember 12.

Nagyon szeretem, az egyetlen alapozó, amit eddig el tudtam viselni magamon. Beautyblenderrel nagyon szép hatást lehet vele elérni. Tény, én nagyon ritkán (szinte soha) nem használom az egész arcomon, inkább csak a szemhéjamra és a szemem alá szoktam felvinni. Könnyű állagú, mégis szépen fedi azt amit kell. Én mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

VivienVivien

2016. szeptember 5.

Nagyon szerettem majd egy hosszabb kihagyás (1 év) után újra vettem!
Sajnos az arcomon maszkhatást nyújt, ha többet viszek fel belőle (alkalmanként), bőrömet több helyen kiszárította, emellett pattanásokat okozott a használata sajnos. Most, hogy alapozót váltottam, kezd a bőröm javulni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Nagyon szerettem majd egy hosszabb kihagyás (1 év) után újra vettem!

DorinaKallai

2016. augusztus 21.

egyre jobban kedvelem a hab állagú alapozókat. Csak jót tudok mondani róla, az egyetlen baj vele (vagy a bőrömmel) hogy gyorsan átfényesedik, pedig a fedése is nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.