Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Matt mousse, hab állagú alapozó

6 árnyalatban kapható

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000.-Ft , Eladó: Eszterke2010
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges

Anriette

2016. augusztus 15.

A fedése elég jó, az felvitel nehézkes , nekem ez a matt vastag nehéz habréteg nem jött be nagyon természetellenesnek tűnt inkább az arcomon, egyáltalán nem szeretem. Talán inkább zsiros bőrűeknek tudnám ajánlani a száraz részeket nagyon kiemeli. Egyébként sem vagyok megelégedve az essence alapozóival, számomra elég gyengén teljesitettek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Csevi96

2016. augusztus 3.

Én is kb 15 évesen használtam ezeket a habállagú alapozókat, akkor nagyon szupernek tűntek, de visszagondolva nem voltak azok, azóta feléjük sem néztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

endoriel

2016. július 15.

Én nem olyan régen vásároltam, nagyon kíváncsi voltam, mit is tud egy hab állagú alapozó. Pozitívan csalódtam! Nagyon szép a fedése, egy lapos alapozóecsettel szoktam eldolgozni, igazán mattít, bár sajna hamar átfénylik (ezért a -1) de nekem nagyon bevált. talán eddig ez a legjobb alapozóm, még a méregdrágákkal szemben is. A legvilágosabb árnyalata tökéletesen megfelel, én csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

borb.biaa

2016. június 18.

15-16 évesen használtam ezt az alapozót, és így a képeket visszanézve, valami rettenetes, maszkszerű valamit képzett az arcomon. Persze, én akkoriban azt hittem, hogy ez tök jól néz ki, és sajnos képes voltam így kimenni az utcára. :D Emlékeim szerint nem is tartozott a legtartósabb alapozók közé, egyszerűen képtelen vagyok megérteni magamat, hogy miért használtam. :D Ráadásul a kiszerelése sem a leghigiénikusabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 18.

Olanzsahlef

(!)
2016. június 16.

Az egyik kedvencem, évek óta ezt használom. Nem szárítja a bőröm és ha vékony rétegben viszem fel egyáltalán nincs maszk hatása :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

MrsWolf

2016. június 13.

Régen ezt használtam, nagyon jó volt. Jól fedett. De találtam egy nagyon hasonlót, ami jobb nála. Összetevőkben is jobb, a RdeL YOUNG Soft & Matt Mousse Make up. 15 ml-es, és olcsóbb is 300-400 Ft-tal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

rosalindbarnavehun

2016. június 13.

Eléggé maszk hatást nyújt, nekem nem jött be. Ráadásul az arcomat foltokban nagyon csúnyán kiszárította, amit az alapozó nagyon kiemelt. Nagyon ritkán használom. Viszont, ami plusz pont, hogy a színválaszték nagyon jó, és könnyen el lehet dolgozni az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

SCOFIELD

2016. június 11.

15-6 éves koromban mindig ezt használtam. Teljesen maszkhatású, a legvilágosabb is sötét-narancsos árnyalatú..akkor még nem használtam semmilyen eszközt, csak egy-két applikátort. Na ezt nem tudom elképzelni, hogy lehet ecsettel eldolgozni??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Katmok

2016. június 10.

Nagyon jó kis alapozó. Nekem nagyon bevált már másodszorra vagy harmadszorra veszem újra. Nagyon szépen fed és nagyon tartós ( mind az arcon mind kiszerelésileg..Nekem hónapokig elég ez a kis tégely) szépen mattítja a bőrt és az ára is jó :)
+ pont,hogy nem állatokon tesztelik,mint a legtöbb márkát. Ezt eleinte nem tudtam viszont ezek után szóba se jöhet más alapozó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

timoca

2016. június 8.

Ezzel kezdődött minden...:) az első alapozóm volt,rengetegszer újravettem,nagyon szerettem,az akkori bőrömnek tökéletes volt de valamiért elváltak útjaink.Nagyon ajánlom kezdőknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.