Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Matt mousse, hab állagú alapozó

6 árnyalatban kapható

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000.-Ft , Eladó: Eszterke2010
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges

scene14

2016. június 8.

Ma pròbàltam ki először, kb. 5 óràt volt rajtam,picit fénylett àt pùderrel lefixàlva is,àrhoz kèpest nagyon jò,szerintem ùjraveszem ha elfogy.Mèg tesztelgetem hogy bìrja a bőröm,de megelőlegezem az 5*-ot. :)

Update: Kedvenc alapozóm lett!!! Már másodjára veszem újra,és nem utoljára!Olcsó,jòl fed,nagyon tartós,nem tűnik el az arcomròl,nem lesz foltos sem,jò a fedèse is!!! :) Szinte bármelyik drágább alapozót lesepri!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

kikiri22

2016. június 5.

nagyon bevalt, igy hogy barnultam ez nekem sajna tul vilagos mostmar, de igy korrektornak hasznalom.
bitang jol fed:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

bitang jol fed:))

macskusz

2016. június 5.

Nekem nem vált be. A legvilágosabb árnyalat is sötét volt a bőrömhöz képest, nem fedett jól, ennek ellenére maszkhatású volt. Nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

ramsz

2016. június 3.

Több éve már annak, hogy ráleltem erre a termékre. Kísérleteztem, melyik alapozó lenne a megfelelő, és nagyon örültem amikor megtaláltam ezt a matt fedésű alapozót, aminek még az ára is pénztárcabarát. Sokáig használtam, semmi problémám nem volt vele, több hónapig is bírta (szinte minden nap használtam) azonban egy jó időre abbahagytam az alapozó használatát. Majd egy másik terméket használtam, de végül megint csak a szuper matt fedés mellett döntöttem, és ismét ez a favorit! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Jucsi10

2016. május 19.

Először az Avon katalógusban láttam meg, hogy létezik hab állagú alapozó. A Rossmannban járva észrevettem ezt az alapozót, az ára szerintem jó, így megvettem.
Féltem tőle, mert sosem vittem még fel ecsettel az alapozót, mindig folyékony állagút használtam, így simán kézzel kentem fel.
Első használatra megszerettem, nagyon jól fedett vékony rétegben is és nem akartam elhinni, hogy ennyire tartós legyen. Még nap végén is szép volt, nem kopott le innen-onnan.
Nagyon szeretem, ritkán használom, így még mindig rengeteg van benne. Ha pedig használom, tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

lildiko

2016. május 18.

Én imádnám ezt az alapozót. Nagyon vékony rétegben tökéletesen fed, primerrel alatta nagyon szép hatást lehet vele elérni. Viszont napközben ha orrot fújok egyből a zsepin marad az egész, az orromról mind eltűnik. Valamint este mikor tükörbe néztem, észrevettem, hogy csomókban, csíkokban volt a fejemen, főleg a homlokomon, teljesen elborzadtam tőle. 20 évesen úgy néztem ki, mint egy ötvenéves, mintha ráncaim lennének. :D Szóval én ezért csak ritkán fogom használni, vagy el se használom... A hibái ellenére adok neki 3 csillagot, mert lehet csak nekem nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

csakvi

2016. május 17.

Közel két éve ezt használom. Sokféle (drága, "márkás") alapozót használtam már, de az elmúlt két évben ez jött be a legjobban. Egy jó hidratáló krémmel megalapozom az arcom, és rá mehet a mousse. Tökéletes, mert nem csillog T-vonalban, a száraz részeket meg nem szárítja jobban mint bármi más - az alapos hidratálással nekem működik. Olcsó és jó. Nyáron, mikor barnulok kicsit, az eggyel sötétebb árnyalatot használom. Mivel nem lesz maszkszerű, a színe teljesen jól összesimul az arcbőröm színével. Csak ajánlani tudom. Szuper az ára és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

DayanaComplow

2016. május 17.

Már évek óta használom, de egy ideje nem rendszeresen. Ha el akarok fedni valamit, tökéletes, de általában a könnyebb és nem olyan "tömör" alapozókat szeretem. Félek, h nem lélegezne alatta a bőröm, eltömítené stb. Nem volt vele gondom, de sajnálom minden napra használni. A bőröm úgysem igényel sok elfedést, tehát fölösleges =) De remek kis alapozó ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Zsofja

2016. május 16.

Elképesztően boldog voltam, mikor megvettem és elkezdtem használni, mert nagyon egyszerűen felvihető, nem érzem terhesnek a fedését, olyan mintha nem is lenne rajtam de mégis csodás, egyenletes fedést és színt ad.
De! Lehet az én bőrömmel nem kompatibilis (bár ahogy látom a többiek véleményét, nem egyéni probléma) mert hiába mosom le micellás vízzel, másnapra csinos kis apró kis pöttyel és kiütésekkel lesz tele az arcom itt-ott. Hogy ne legyek kegyetlen, egy hét után újra elővettem, használtam, ám másnap ugyan ezt tapasztaltam... Vérzik a szívem, mert tényleg nagyon szeret(ném), de nem kockáztatom a bőröm épségét, szóval...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

henifekete

2016. május 14.

Nagyon szárította a bőröm, és azokat a száraz részeket jól ki is emelte (mint általában a habos alapozók). Ezen kívül jól fed, jók a szinek, bár egy idő után nekem benarancssárgásodott, lehet megromlott, nem tudom. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.