Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Matt mousse, hab állagú alapozó

6 árnyalatban kapható

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: fancsa21
Állapot: 3-4-szer használt, Helyszín: Budapest, Szeged, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000.-Ft , Eladó: Eszterke2010
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges

angelademeter0022

2019. június 5.

Oh egyszeruen imadom!! Szerintem tokeletes.
Rendes krem allagu alapozora viszem fel a problemasabb teruletekre meg szem ala de ez tenyleg egy kis csodaszer:) sokaig tart, jo az allaga, kiszerelese miatt elfer barhol konnyeden. Nagyonjo vegyetek batran😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Oh egyszeruen imadom!! Szerintem tokeletes.

lillka

2019. május 27.

Könnyű kis mousse, a bőrömhőz tökéletesen passzoló árnyalatban sikerült megvennem. Sokáig kitartott, pedig minden nap használtam. Miatta szerettem bele a mousse alapozókba. Nem oxidálodott, természetes hatást tudtam elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

czabogab

2019. május 25.

Imádom az állagát. Emellett sikerült megtalalnom az árnyalatomat. Szóval én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

rosaliestactics

2019. március 19.

01-es Matt Sand árnyalatot próbáltam. Nekem alapvetően nagyon fehéres a bőröm, ezért az első használatokkor úgy éreztem, hogy passzol a bőrszínemhez. Nincs is vele semmi probléma.. az első pár óráig. Ugyanis fokozatosan oxidálódik, így a nap másik felére hihetetlenül bebarnul az arcbőrön.
Nagyon jó a fedése, ha szépen, alaposan fel van kenve. Mindazonáltal, ha valamihez hozzáér (ruha, sál, akármilyen szövet) rikító nyomot hagy maga után. Minél tovább hagyod az arcodon, annál inkább begyűrődöttnek fog tűnni a sminked vele. Nem tartós, ez biztos. A felvitele viszont egyszerű. A sok ellentét ütköztetés végeredménye sajnos negatív. Tényleg az oxidálódásával van a legnagyobb probléma. Hihetetlenül bebarnul hosszabb viselés után. Olyannyira, hogy meghökkenve kérdőjeleztem meg, hogy valóban ez-e a legvilágosabb árnyalat, mert nem akartam elhinni. Nem ajánlom és váltanom is kellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Vivienn13

2019. február 12.

Rettentően maszk hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Rettentően maszk hatása van.

marthabay

2019. január 28.

Régen nagyon sokáig használtam ezt az alapozót, annó szerettem mert jól elfedte a bőrhibáimat, viszont ha sokat viszel fel az arcodra úgy nézel ki mint egy porecllánbaba :) arról nem beszélve, hogy nagyon eltömíti a pórusokat, gátolva ezzel a bőrlégzést, ma már nem használnám újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Beresnetikva

2019. január 27.

Nagyon sokaig hasznaltam,imadtam! Mattra száradt,retegezheto volt, nem volt maszk hatasa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Kimberly95

2019. január 26.

Nyáron szoktam használni, mivel ilyenkor zsírosabb a bőröm, jó fedést biztosít. Télen mással próbálkozok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

idonthaveaname

2019. január 19.

Volt olyan korszakom, amikor a bőrhibáim elfedésének érdekében bármit hajlandó voltam magamra kenni.... Többek közt őt is. Ma már tudom, hogy a bőröm sokkal hálásabb lett volna, ha nem használom. Elég rossz INCI, oxidálódó szín, és hát a mattítást ő sem oldotta meg. Viszont tudom, hogy tapasztalatnak szükséges volt, hogy ma már tudatosabb legyek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

orebianka

2019. január 2.

Évek óta használom, ecsettel viszem fel így kevés is elég és sokáig kitart. A fedéssel elégedett vagyok, több rétegben szinte mindent elfed. Lehetne egy kicsit tartósabb, a nap végére már nem túl jó a bőrhibáknál de a problémás területekre úgyis teszek korrektort és így kiküszöbölhető. A legvilágosabbat használom ami nyáron tökéletes, télen egy kicsit sötét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.