Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Matt mousse, hab állagú alapozó

6 árnyalatban kapható

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: fancsa21
Állapot: 3-4-szer használt, Helyszín: Budapest, Szeged, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000.-Ft , Eladó: Eszterke2010
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges

loraren

2011. november 15.

Egyet kell értenem Morning Gloryval, egy jó alapozó kincset ér, ez azonban sajnos nem az :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 15.

samelike

2011. október 30.

Lehet én vagyok az egyetlen, de kipróbáltam és foltos szalamandra lettem tőle. Olyan rondán kopott le rólam foltokban tűnt el rólam, pedig használtam alá krémet többféle helyzetben kipróbáltam; de egyszerűen nem vált be. Az ára tényleg jó, de nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 30.

Nonaa

2011. október 20.

Már a sokadik tégelyt használom el, mikor külföldön éltem, hozattam ki Magyarországról, annyira bejött:) A fedése jó, nagyon jól el lehet kenni, púderrel szuperül mattít. Árban nagyon jó, bár nálam egy tégely hamar elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 20.

BabaCica92

2011. október 20.

Első látásra nagyon könnyű, leheletnyi kis alapozó. Pár óra múlva fénylik a bőröm, tehát 100%-os mattítást nem eredményez, de szerintem egyik termék sem! Árát tekintve meg vagyok vele elégedve, nagyon sokáig elég ez a kis tégely, nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 20.

Lari

2011. október 12.

Nekem nagyon bevált, szépen fed, ám mégsem maszk-szerű, selymes tapintású lesz a bőr a felvitel után. A 7-es árnyalatot választottam, szépen illeszkedik a bőrszínemhez.Nem alakultak ki mittaszerek, kisebb gyulladások, csak pár napja használom ugyan, de korábban azért napi 1-2 bőrprobléma mindig kialakult nálam sajna a nap végére. Tartós, még estére sem folyik szét a bőrön, és nem ül meg az apró ráncokban. Előtte használtam drágább árkategóriájú alapozókat is-jóval drágábbakat-, de ez sem nyújt kevesebbet azoknál. Igaz, nem túl nagy mennyiségű a kiszerelés, de még így is nagyon jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

Belle91

2011. október 9.

Ár/érték arányban talán a legjobb alapozó, nagyon száraz bőrön nem működik jól, a fedését közepesnek mondanám, utóbbi miatt megfelelő a mindennapokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 9.

rocksteadycat

2011. szeptember 30.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nagyon szárítja a bőrömet. :(
Pedig szép színe lenne, természetes hatása.. kellemes, selymes púderes állaga. Sayonara! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nagyon szárítja a bőrömet. :(

savanyúcukor

2011. szeptember 28.

Nagyon szeretem, az ivory árnyalat tökéletes a fehér bőrömre.Nagyon jó a zsíros bőrömre és még az ára is jó:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 28.

sigreti

2011. szeptember 21.

Nekem nagyon természetes az arcomon. Először az ivoryt vettem, ami most nyár után még túl világosnak bizonyult, de nem estem kétségbe. Mivel olcsó, megvettem a sand-et is, most azt használom az arcomra, az ivoryt pedig a szemem alatti karikákra. Nagyon természetes a hatása, és nekem tovább kitart fényesedés nélkül, mint a L'oreal Matt Morphose, és kevesebb kell belőle. Mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

knoemi88

2011. szeptember 15.

A legjobb ár-érté arányú alapozó, eddig mindig visszatértem hozzá és most már nem is tágítok :) Lehetne picit szélesebb a színpalettája, de ne legyünk telhetetlenek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.