Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Matt mousse, hab állagú alapozó

6 árnyalatban kapható

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000.-Ft , Eladó: Eszterke2010
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges

sigreti

2011. szeptember 21.

Nekem nagyon természetes az arcomon. Először az ivoryt vettem, ami most nyár után még túl világosnak bizonyult, de nem estem kétségbe. Mivel olcsó, megvettem a sand-et is, most azt használom az arcomra, az ivoryt pedig a szemem alatti karikákra. Nagyon természetes a hatása, és nekem tovább kitart fényesedés nélkül, mint a L'oreal Matt Morphose, és kevesebb kell belőle. Mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

knoemi88

2011. szeptember 15.

A legjobb ár-érté arányú alapozó, eddig mindig visszatértem hozzá és most már nem is tágítok :) Lehetne picit szélesebb a színpalettája, de ne legyünk telhetetlenek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

kittiie0719

2011. szeptember 4.

Nagyon jó, teljesen az én színem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Nagyon jó, teljesen az én színem! :)

Kole

2011. szeptember 4.

Nagyon jó alapozó. Nagyon megszerettem, de télen számomra használhatatlan, mert az arcom száraz részein "lehámlik". Zsíros bőrű lányoknak ajánlom. Magas fedésű, sokáig mattít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

lola

2011. szeptember 3.

2 éve használom és imádom. Remélem nem fosztanak meg minket ettől az alapozótól:)
Csomómentes, nagyon jól fed, sokáig "bírja"; a kis tégely látszata csal.:)
Sokáig tartó matt hatást biztosít, és persze az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

Csomómentes, nagyon jól fed, sokáig "bírja"; a kis tégely látszata csal.:)
Sokáig tartó matt hatást biztosít, és persze az ára is nagyon jó.

szzsu19

2011. augusztus 25.

Esti sminknek tökéletes , nagyon jól fed és tartós, nappali sminknek kicsit természet ellenes, De nagyon jó termék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

strawberry92

2011. augusztus 21.

1 hete vettem ezt az alapozót, mert sok jó véleményt olvastam róla, és számomra tényleg ez a tökéletes alapozó. A fedése jó, de nem túl erős, nem maszkhatású. Zsíros bőröm van, sokáig matt marad és imádom, hogy púderszerű lesz az arcomon. Ha mégis kifényesedik a bőröm, kicsit megtörölgetem papírzsepivel és utána nyugodtam rakhatok még rá anélkül, hogy csúnya lenne az eredmény. Pár hónapja a L'oreal Mat Morphose habállagú alapozót is kipróbáltam, szinte ugyanazt tudják csak az majdnem 4x ennyibe kerül. Olcsó és nagyon jó, mindenképpen 5 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

feredith

2011. augusztus 15.

Alapvetően szépen fed, mattítja a bőrt, mert tényleg púderessé válik felkenés után. Egész tartós, bár igazán meleg napokon még nem vetettem be. Egyetlen bajom van vele: a színválaszték, illetve szerintem kissé szárít is, így fontos előtte a megfelelő hidratálás.

Update: Nagyon megszerettem. Már csak az alján van egy pici, így bátran mondhatom, hogy jár neki az ötös. Nyári alapozónak tökéletes, csak a fényvédelem hiányzik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 15.

Domino

2011. augusztus 8.

Egyik kedvenc alapozóm. Olcsó, jól fed, könnyen felvihető, és a világosabb árnyalat pont a bőrömnek megfelelő. Azonban nem érdemes túl sok rétegben próbálkozni a felvitelével, mert 2-3 réteg után már sárgás színűnek tűnik tőle a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

agi.greendaygirl

2011. augusztus 2.

ár- érték arányban nagyon jó kis alapozó, bá én nem vagyok oda a hab állagért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

ár- érték arányban nagyon jó kis alapozó, bá én nem vagyok oda a hab állagért

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.