Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Matt mousse, hab állagú alapozó

6 árnyalatban kapható

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000.-Ft , Eladó: Eszterke2010
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges

szilvia19860624

2017. szeptember 29.

Hamarabb megkellettt volna néznem a véleményeket.Tényleg nagyon rossz! Maszk hatású.Nehezen eloszlatható.Borzalom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Majida

2017. szeptember 13.

Nagy csalódás volt számomra ugyanis szárít nem lehet szépen eloszlatni a bőrön csomossá válik valamint olyan érzést kelt mintha csak az arcomat körbefestették volna olyan mű látványt nyújt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

0Magika0

2017. szeptember 7.

Nagyon nehéz szépen eloszlatni, és ha sikerül is, néhány óra múlva csomókban áll a bőrön. Mellesleg szárít is :(
Lehet, hogy a zsírosabb bőrűeknek jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Lehet, hogy a zsírosabb bőrűeknek jó lehet.

mancus2

2017. szeptember 6.

Én szerettem ezt az alapozót, de mivel minden nap sminkeltem nem is keveset abban az időben, mert elég problémás volt a bőröm nagyon hamar elfogyott. Hála az égnek az alverde alapozóra váltottam és a többi természetes alverde arcápolóra és szappanra, majdnem teljesen megszűntek a pattik és a miteszerek, úgyhogy nem kell alapozót sem használnom, csak ünnepnapokon :-) egy hármast azért kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Boo12

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 6.

Alapozónak nem jó, de korrektornak elmegy. A tubusban nagyon kevés van, így hamar elfogy. Az állaga sem olyan, mint egy normál alapozóé. Nekem alapozóként nem vállt be, de korrektorként el lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Mana

2017. szeptember 3.

Én ezt csak korrektor helyett tudom használni, borzasztóan szárítja a bőrt, beül a pórusokba és kiemeli a ráncokat. Teljesen maszkhatású. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Lushlife

2017. augusztus 27.

Nagyon nem szeretem ezt az alapozót, elkezdtem használni és kb. 2 hét után úgy kiszárította a bőröm mint még soha egy alapozó sem, a kiváncsiság miatt vettem meg és nagyot csalódtam benne az egyetlen pozitívuma az az, hogy tartós de eszméletlenul maszk hatása van hogyha pedig kevesebbet kenek az arcomra akkor nem fed semmit. Viszont nem fogom kidobni mivel korrektornak még eltudom használni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

edi01

2017. augusztus 21.

Azt hiszem ideje beszereznem egyet. Egy baratnom sminktaskajaban volt egy ilyen es felajanlotta hogy probaljam ki. Eloszor rettento furcsa volt abszolut semmi hagyomanyos alapozo allaga nem volt. Egy habszeru kremre hasonlitott ami eleg zsiros... felkenve annyira konnyen terult mint egy tmzsiros arckrem viszont rettento jo volt a fedese es egy kis potty arcrengetegeket befedett :D nagyon elegedett voltam vele es az eldolgozhatosagaval is. Tetszik hogy viszonlag bo a szinskala es ugy dontottem beruhazok egy ilyen alapozora hogy a kesobbiekben a tartossagarol is be tudjak szamolni valamint az egyeb tapasztalataimrol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 21.

matanee

2017. augusztus 20.

Évek óta használom, és váltottam közben BB creamre meg "rendes" alapozóra is, de ehhez újra és újra visszatérek. Fantasztikusan fed és kitart, nagyon könnyű felvinni, elképesztő minőség jutányos áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

pisonce

2017. augusztus 13.

Nem vártam tőle túl sokat, azt hittem jó gagyi lesz. Tévedtem. Iszonyat jól fed, nem folyik le és a nap végéig megmarad. Megfelelően pigmentált és jól felvihető. Az alacsonyabb kategóriák közül ez a legjobb alapozó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.