Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Matt mousse, hab állagú alapozó

6 árnyalatban kapható

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: fancsa21
Állapot: 3-4-szer használt, Helyszín: Budapest, Szeged, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000.-Ft , Eladó: Eszterke2010
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges

petra095

2017. február 24.

Ez volt az elso haballagu alapozom, viszont egyaltalan nem szerettem az allagat mivel csak darabokban tudtam kiszedni a tegelybol, folyton potyogtak amig elertem vele az arcomig, ott viszont mar konnyu volt eldolgozni. (A tegely kialakitasa miatt a veget egyszeuen lehetetlen kiszedni, csak ecsettel) Talan inkabb korrektornak mondanam mint alapozonak mert batran mondhatom hogy egy elo photoshoppot csinal a boron! Es itt jon a DE. Szinte mindig gyulladt pattanasokat okozott a boromon, emiatt meg korrektornak sem tudtam hasznalni.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

slytherclaw

2017. február 22.

Boldogult tinikorom kedvenc alapozója volt. Akkoriban a nagyon matt finish volt a célom, ezzel el is értem. Nemrégiben újra kipróbáltam egy barátnőmnél, de már nem passzolunk össze. A színe sárgás és nagyon csúnyán kiemeli a száraz részeket, illetve a kezdődő hajszálvékony ráncokat a szám és a szemem körül. Huszonhárom éves vagyok, úgyhogy ha úgy vesszük, ez teljesítmény.
Az állagát viszont régen is nagyon szerettem, most is tetszett. Száraz bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

LauraPlaneta6

2017. február 17.

Elosszor is annak nagyon örülök hogy 6 árnyalatban van, végre találok olyan alapozot, ami a nyári szinemnek is megfelel. Zsíros bőröm van de az orrom eleg száraz. Borzasztóan ki emeli pedig egyáltalán nem durván száraz azon a területen. Úgyhogy szerintem tényleg csak az vegye meg akinek tényleg brutal zsíros a bőre. Ami meg nem tetszik benne az az hogy ez a mennyiség amit 1400 Ft-ert kapunk ez körülbelül 1 hétig max 2 hétig eleg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

BerillHanna

2017. február 17.

Mivel zsíros és pirosságra hajlamos az arcbőröm, így a habállagú alapozókat, jobban preferálom, és ez egy nagyon jó kis alapozó, többször újra vettem már!! Árban is szuper! Sokat nem szabad belőle felvinni, mert maszkhatást érünk el vele!! Jól fed és egész nap kitart ha lefixálom púderrel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

vivien88

2017. február 11.

Regebben nem tudtam elkepzelni a reggeli rutinom nelkule. Nagyon szerettem az allagat, a texturajat, a tartossagat meg igazabol mindenet! O volt a kedvencem mert nagyon konnyu az eldolgozasa! Aztan valtottam egy folyekony alapozora ami szinten jo volt. Kesobb ujra visszatertem ehhez a haballagu csodahoz... es teljesen mashogy viselkedett a boromon mint eddig! Pattanasok lettek az arcomon es irritalta is a borom. Nem lehetett lejarva fel el telhetett el a hasznalat-szunet-ujra hasznalat kozott!! Sajnos nem hagyott nyugodni a dolog.. bementem a rossmanba es vettem egy teljesen uj tegelyt. Rosszul tettem ugyanis ujra irritalta a borom..
Igy sajnos vegleg lemondtam a kedvenc alapozomrol es ujat kerestem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Igy sajnos vegleg lemondtam a kedvenc alapozomrol es ujat kerestem.

Veca86

2017. február 9.

Szeretem a hab állagát, könnyű rétegezni. Kicsit tényleg szárít, de hidratlás előtte és már nincs is gond. Púderrel és termálvízzel szoktam fixálni, aminek az eredménye, hogy teljesen beleolvad a bőrbe, mintha rajtam sem lenne semmi. Mondjuk én nem használom minden nap, csak hétvégén. Nekem így tökéletes, de biztos kipróbálok mást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Evelin123

2017. február 6.

Szeretem, hogy hab állagú, könnyű felvinni és viszonylag tartós.
Tartottam tőle, hogy nagyon kiemeli majd a bőröm száraz részeit de nálam ez nem vészes.
Tehát szeretem, rendbe van a dolog, viszont kevés van benne, nekem gyorsan fogy és kicsit sárgás a színe. (Legvilágosabb van meg)
Nem rossz, talán még újra is veszem bár keresgélek még egy szebb összetevő listájú alapozó után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Szeretem, hogy hab állagú, könnyű felvinni és viszonylag tartós.

Hopi

2017. február 6.

Nagyon szeretem, eddig csak ezzel tudtam igazan természetes kinézetű bőrt kreálni magamnak. Mivel felkérve puderes, puder sem kell(ene) hozza, de a tartósabb eredmény érdekében én azt is teszek rá.
Picit szárítja a borom szárazabb részeit, közelről látszik, hogy ott más a kinézete az arcnak de fa előtte kellően hidratalok akkor nem feltűnő.
Sajnos az összetevői csúnyák,ezt korábban nem figyeltem mikor megvettem. El fogom használni, de éppen emiatt nem veszem újra, keresek helyette más, ilyen állagú alapozót.

Tipp hosszú körműeknek:
Én fultisztito pálcikával szoktam kivenni belőle 1-1 adagot, onnan a kézfejemre teszem és úgy dolgozom el. Így nem megy a körmök alá, nem zavaró és nem megy kárba semennyi.
(Ugyan ez a módszer tégelyes hidratálóknál is beválik)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Tipp hosszú körműeknek:
(Ugyan ez a módszer tégelyes hidratálóknál is beválik)

HDorina

2017. február 5.

Jó fedésű. Tetszik az állaga, ahogy az arcomra kenem púderes hatása lesz. Viszont az üvegcséje nem praktikus mert ha ujjal viszem fel a vége felé írtó nehéz úgy kivenni belőle hogy ne a körmöm alatt legyen az alapozó hanem az ujjbegyemen. Persze a rövid körműek előnyben.. Így ecsettel használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Zsuzsimano

2017. február 1.

Nekem mű hatású, jobbra számítottam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Nekem mű hatású, jobbra számítottam

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.