Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Matt mousse, hab állagú alapozó

6 árnyalatban kapható

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: fancsa21
Állapot: 3-4-szer használt, Helyszín: Budapest, Szeged, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000.-Ft , Eladó: Eszterke2010
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges

lillaa96

2017. január 18.

Nekem bejött. Szerencsére nem annyira problémás a bőröm, így ezt csak a színegyenlítés miatt vettem. Nagyon keveset rakok belőle, így egyáltalán nem maszkhatású, alig észrevehető. Fedésre szerintem annyira nem jó, akkor másik alapozót használtam, de az én célomra tökéletesen megfelelt. Árban is jó, és nagyon sokáig lehet használni. Nekem 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 18.

sziromniki

2017. január 5.

Nekem egy teljes pénzkidobás volt. Kezdve a színnel amiért nem a termék a felelős, hanem én, de tül sötét lett. Nem is annyira tartós, 2-3 óra alatt foltokba jön le. Az illata se jön be, Nincs erős illata nem is rossz, régen szerettem, de ma már nem tetszik. A hab állagát könnyű eldolgozni, de ha púderrel akartam fixálni akkor nagyon maszk hatása lett, anélkül meg még annyira se tartós. Nagyon hamar lejött róla bármilyen bronzosító vagy kontúr és ami a legnagyobb hátrány volt nálam, az az, hogy kipattogott tőle a bőröm. Pár napos használat után jöttek is a szép kis pattanások.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

elena066

2017. január 3.

Nekem nem nagyon jott be, a fedese mar mar munek hat..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Nekem nem nagyon jott be, a fedese mar mar munek hat..

tunderelefant

2017. január 2.

Én nyárra ajánlanám inkább, akkor tényleg jó ez a könnyű állag, nem fullad bele a bőr. Szépen el lehet dolgozni, kicsit púderes az utóhatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

sqleila

2016. december 25.

Ezt is ajándékba kaptam, és az összetevői ellenére szerettem, bár én pénzt nem adtam volna érte. A legsötétebb színe volt tökéletes nekem. Eldolgozni könnyű, szépen fed, fent is marad, picit talán tényleg szárítja a bőrt, de egy jó mélyápoló krém utána, és gond egy szál se.

Update: 100%-osan tiszta Lavera és Zuii alapozókra váltottam, ő pedig 3*-ra módosult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

bizsa

2016. december 24.

A tetoválásom fedésére használom.Olyat kerestem aminek jó a fedése és nem túl drága. Megtaláltam! Nem az arcomra használom, szóval arról nem tudok véleményt mondani, viszont arra hogy a kezemen a tetoválást elfedje, tökéletes. Szép a fedése -igaz hogy használok alá mást is, viszont enélkül nem lenne jó-. Biztos, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Vandush96

2016. december 20.

Immadom! Világos bőrömre a tökéletes szín a 04-es. Nagyon jó a fedése!! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 20.

Immadom! Világos bőrömre a tökéletes szín a 04-es. Nagyon jó a fedése!! 5*

zsii

2016. december 15.

Bocsánat, de ez nem több, mint alig színezett zsír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Bocsánat, de ez nem több, mint alig színezett zsír.

zsanka9606

2016. december 11.

1 eve kezdtem el hasznalni ezt az alapozot. Eloszor nagyon tetszett hogy jó a fedese es hogy konnyen fel lehet kenni. Miutan mar eleg sok ideje hasznaltam kezdtem észrevenni hogy iszonyatosan kipattogzott a borom es tele lettem pattanassal. Elmentem egy kozmetikushoz aki elárulta hogy ennek ez az alapozó az oka. En nem nagyon ajánlanám senkinek, aki nem szeretne csunya pattanásos kipattogzott bőrt:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Recsu

2016. december 11.

A felvitele tenyleg konnyu,es kevessel szep is,de konnyu atesni a lo tuloldalara. Es akkor mar maszkhatasu. Az en arcom erzi,hogy karos neki,egy ora mulva viszket alatta a borom es erzi,hogy nem szellozik. nagyon szaraz arcborre sem nagyon ajanlanam...alahidratalas nelkul semmikepp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.