Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. szeptember 28.

3 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 8 ml

matine91

2013. október 20.

Az aktuàlis havi Cosmoban volt ajàndekba, mar többszor nekiestem, harmadjàra sikerült nagy nehezen eldolgozni, de szinte semmi sem làtszik, es valami irdatlan mennyiséget kell felvinnem ahhoz, hogy szàmomra tökeletes legyen a végeredmény. Azt hiszem nem variàlok a kozmetikumok terén, ha pirositò, akkor az legyen por àllagu. Ha megvàsaroltam volna akkor feleslegesen kidobott pénz miatt szivtam volna a fogamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

csibeeeh

2013. október 6.

még a megjelenésekor vettem meg, alig vártam hogy biztos milyen jó lesz.. de hát csalódnom kellett.. nem lehetett eldolgozni, meg hasonló dolgok.. 1*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 6.

Fudka

2013. október 1.

Szerintem sem épp a legjobb,de ha megyek valahova és késésben vagyok,a célnak teljesen megfelel. Igaz,nálam kb 1-2 óra után már nem látszik,sőt,volt olyan is,hogy darabokban jött le az arcomról,de az illata és a színe nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 1.

dettcs

2013. október 1.

Nekem nagyon bevált, én is leárazáson jutottam hozzá, de egy hete nekem is folyós-vizes állagú lett, ezért megváltam tőle, de a tégelyt én is megtartottam :) Viszont a nagy részét el tudtam használni, amíg nem romlott meg, így sok nem veszett kárba. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Arian87

2013. szeptember 18.

Pocsék az egész úgy, ahogy van, kuka!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Pocsék az egész úgy, ahogy van, kuka!

Percoon

2013. szeptember 18.

Rövid leszek: felesleges és borzasztó. Apró kis kukackákban válik le az arcomról ahogy próbálnám picit is eldolgozni, ha meg éppen csak hozzáérve felütögetem, akkor vagy bohócot csinál belőlem, vagy nem is látszik, a mennyiség függvényében. Azt nem tudom mennyire lenne tartós, mert addig nem is sikerült eljutnom vele, hogy kiderüljön. Landolt a kukában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

sofie_sz

2013. augusztus 28.

Megvan a megoldás!

Én is akciósan vettem, az előző Kallos-os pirosítóm kezdett már kifogyni. Sajnos nagyon zsíros a bőröm, így könnyen lejön rólam bármiféle kence (próbáltam már olcsóbbat és drágább márkát is egyaránt). Első próbálkozásom az Essence-el tragédia volt, darabokban pergett le az arcomról, bár tény, hogy erősen próbáltam beledörgölni a bőrömbe. Volt is egy panaszáradatom az unokatestvéremnek ezután.
Így másnap ugyanúgy az előző pirosítót kentem fel reggel, de - egye-fene felkiáltással! - rákentem egy ujjbegynyit ebből a krémes állagúból (szigorúan egy rizsszemnyi mennyiséget gyorsan felpaskolva). Láss csodát! Két napja esik az eső és az én arcom pedig reggeltől estig szép pirospozsgás, este 10-kor pedig csodálkozva nézek a tükörbe, hogy hogyan lehet még mindig ilyen dércsípte hatású az almácskám.
Nagyon elégedett vagyok, mert ez már régi probléma volt nálam. Már csak a párom arcsimogató tesztjét kell kiállnia. :)
Tehát a megoldás: porpirosító + egy vékony réteg Essence krémpirosító! )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Megvan a megoldás!

Tehát a megoldás: porpirosító + egy vékony réteg Essence krémpirosító! )

mazsola363

2013. július 22.

Egy szóban összefoglalva: borzalmas! Nem habállagú, inkább folyós, felvitel után pár órával valahogy felszívódik, és olyan, mintha nem is tettem volna fel pirosítót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

electropanic99

2013. június 2.

Soha nem fogok ebből többet venni. Egy használat után apró kiütések jelentek meg tőle a bőrömön. 3 napja próbálom rendbe tenni az arcomat de még mindig érdes és érzékenyebb a szokásosnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Garu

2013. május 12.

Fúj milyen takony lett... :D Kiöblögettem, mert a doboza jó. Nemrég tört szét egy szemhéjpúderem dobozkája, erre jó még... csak ennyi. 300Ft-ért lett egy tégelyem. De jó -.-

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate