Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. szeptember 28.

3 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 8 ml

Nanaho

2013. május 11.

A kiárusításon vettem én is.Nos második napja használom és nekem nem darabosodott,az ujjaimmal szépen el tudtam dolgozni,persze sok maradt a kezemen de ennyi belefér. Alapozó+ mattító púder lehet ez a titka :) Nekem tetszik,de majd meglátjuk még.

Update: Nem tudom mi történt vele de valami borzalmas trutyivá vált,dobtam is a kukába :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

zsoxcore

2013. május 11.

A leárazáson vettem egyet én is. Az állaga tényleg érdekes, de nekem kifejezetten tetszik, hogy metálos fénye van. Hosszabb távon nem próbáltam, eddig csak egyszer használtam, pár óráig volt rajtam csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

katalinmyy

2013. május 8.

szerintem is borzalom :( nem is tudom fokozni már az említetteket :D abszolút pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

valaholmessze

2013. április 4.

Ha valaki még ennyi-ennyi vélemény után se hinné el... BORZALOM!!!:D
Ilyenkor elgondolkozom, hogy abból a 200 Ft-ból inkább vettem volna egy kiló kenyeret:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Ha valaki még ennyi-ennyi vélemény után se hinné el... BORZALOM!!!:D

Sminkmánia18

2013. április 3.

szörnyű. nem lehet eldolgozni a bőrön, darabokban potyog le. szájra használva ugyan ezt csinálja. akciósan sem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Kata lizator

2013. március 3.

A színe szép, viszont elég nehéz eldolgozni - de nem lehetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

A színe szép, viszont elég nehéz eldolgozni - de nem lehetetlen.

gabyca34

2013. február 24.

Borzalmas az állaga, ezt nem szabadott volna eladni, inkább csak szépen csöndben leszedni a polcról. Csábító volt az ára, de sajnos csak utóbb derült ki h mit rejt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

nkatika

2013. február 12.

Remekül eltaláltam az árnyalatot, amit kerestem, elsőre, ami egyékbént nem jellemző. Csodásan, gyors mozdulatokkal eloszlatható, beleolvad az alapozóba, hagyja lélegezni a bőrt. Kb. másfél-két órán át. Aztán csomókban összegyűlik és hámlani kezd. Nagy kár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

Rainbow7

2013. január 28.

Az illatán, meg a jó színei kívűl semmi pozitívat nem tudok róla mondani..Nem lehet eldolgozni..és ,,kukacosodik˝˝

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 28.

wikke

2013. január 26.

010 - fresh apricot:
borzalom. felvittem és rögtön le. :( mintha behúztak volna. de amúgy szép színe van és jó az illata. csak ezért kettes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

010 - fresh apricot:

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate