Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. szeptember 28.

3 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 8 ml

borntobe

2013. január 25.

Én is a kiárusításon lestem bele, hogy miért van még ott egyenesen három darab belőle, amikor minden más le volt már rabolva...zselés, taknyos, vizesen szétvált komponensű volt kettő, a harmadik ennél eggyel szilárdabb, de elég nyúlósnak tűnt. Körömlakkszaga volt ráadásul :D A többi színt nem csekkoltam, de nem is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

bendee91

2013. január 24.

Most leertekelve vasaroltam meg az egyik szint. Szep szin lenne, de nem lehet egyenletesen eldolgozni. Foltos nagykn. Vhol latszik, vhol meg ugy eldolgozo., hogy nem marad semmi.. nem olyan szep a vegeredmeny sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

szabbka

2013. január 23.

Tegnap voltam a Rossmann-ban és már csak lecsupaszított akciós polcokat találtam az Essence-től, kivéve ezt a két felbontott szuflét...Hát mit ne mondjak, mikor én is kinyitottam, tudtam miért árválkodtak még ott... Majdnem magamra borítottam a lötyit, annyira folyós állaga van, úgyh egyből visszaraktam, mert az effajta cuccokat nem tudom eldolgozni... Annyi biztos, h nem nekem való, és becsülöm az olyanokat, akik tudnak vele bánni... A saját bénaságom + a termék színe,állaga,ára szerintem egy nagyon jóindulatú hármast eredményez. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

MissM

2013. január 23.

Tényleg rettenetes az állaga, és megszenved vele az ember, mire felrakja normálisan, már ha sikerül. Ilyen takony szerű pirosítóval én még nem találkoztam :D Szerencsére leakciózva vettem, pedig a fresh apricotnak nagyon szép színe is lenne, de lehetetlen szépen sminkelni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Natalka

2013. január 22.

Szörnyű ez a termék! Abszolút nem lehet vele bánni, egyenletesen és szépen felvinni pedig lehetetlen. Darabokban morzsálódott le rólam, még szerencse, h csak a tesztert próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

terke29

2013. január 22.

Én is megvettem a kiárusításon,de mivel én sosem nyitogatom ki a leragasztott termékeket,ennél sem erölködtem,csak a tesztereket próbáltam ki...Szerencsétlenségemre...Az enyém már nem hab állagú volt,hanem nyúlós kocsonyás piros takony szerű valami.Úgyhogy repült a kukába.350ft-ért nem mentem vissza vergődni a Müllerbe,de ha abból indul ki az ember,hogy elötte két nappal megvette valaki teljes áron,és ezt kapta...hááát...És nincs rajta szav.idő sem,plusz ez nyitogatva sem volt,mert különben meg sem veszem,ha látom,hogy valaki belemászott(le volt ragasztva)...Vagy ennek ilyen az állaga,csak én vagyok a béna?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 22.

b.niki

2013. január 22.

A kiárusításon vettem meg amolyan próba-szerencse alapon a Fresh Apricot árnyalatot, csak a vásárlás után itthon olvastam utána, és láttam a sok rossz tapasztalatot... Így egy kicsit félve próbáltam ki, de nekem nincsen vele semmi problémám. Ecsettel viszonylag egyszerűen fel tudtam vinni, de ki kell tapasztalni, hogy ne legyen foltos a végeredmény. Kézzel felvinni teljesen esélytelen, nem is érdemes vele próbálkozni. A színe egyébként tetszik, és valószínűleg használni is fogom.

turquoise_pianist

2012. december 29.

mű-fényes, darabosodik, foltosodik és nem is tartós :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 29.

mű-fényes, darabosodik, foltosodik és nem is tartós :/

Totheszter96

2012. december 23.

Nem szeretem:/ szép színekben van de haegy picit jobban szeretnénk eldolgozni darabokban jön le az arcunkról:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 23.

Dana1983

2012. december 20.

Én ma találomra vettem egy Fresh Apricot-ot, és a hozzászólásokat olvasva mázlim volt, hogy ezt választottam. Szerintem a színe nagyon szép, ilyen barackos-halvány rózsaszínes, eléggé fénylik, szerintem jó illata van, közepesen nehéz eldolgozni, kevés kell belőle és nekem elég tartós. Nem rossz, de a jó nem ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 20.

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate