Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. szeptember 28.

3 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 8 ml

kati545

2012. december 15.

Ritkán használom, de olyankor szerencsére sikerül eloszlatnom rendesen. Kicsi fényt ad az arcomnak és az illatát is szeretem, de sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

fanikof88

2012. december 14.

Hát ezzel nagyon mellélőtt az essence. Felkenni szinte lehetetlen, mert mire eloszlatnám rendesen, rászárad az arcomra. Ha már megszáradt foltos és az apróbb bőrhibákba beleül és gyönyörűen kihozza az összes hibámat és persze méterekről virít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

szabina.szele

2012. november 18.

Most kaptam, s révettem magam h kiprobáljam. Felkentem,majd egy óra után viszketett az arcom, belenéztem a tükörbe, s látom hogy hámlik le az arcomrol....... furcsa furcsa

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

x.aniko.x88

2012. szeptember 29.

Az essence legrosszabb terméke. Nem lehet eloszlatni darabosan szárad meg és egyszerűen borzalmas. Nagyot csalódtam ebben a termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Vikcike

2012. július 21.

Ez valami rettenetes!!! Oszlik-foszlik az arcomon!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Ez valami rettenetes!!! Oszlik-foszlik az arcomon!!!!

Ani

2012. július 2.

020 frozen strawberry árnyalatban van meg
Lehetetlen eloszlatni, morzsálódik, egy szóval: RÉMES!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

020 frozen strawberry árnyalatban van meg
Lehetetlen eloszlatni, morzsálódik, egy szóval: RÉMES!

Merci

2012. június 25.

az illata emlékeztet valamire, olyan nosztalgikus, szeretem! a színek szépek, ami a kezemen marad az morzsolódik, de az arcomra szépen fel tudom vinni. Azt vettem észre, hogy nyáron folyamatosan ehhez nyúlok... az állaga miatt olyan frissítő és üde. Eddig annyira nem kedveltem, de ilyen melegekben gyönyörű, tökéletes!( a porok amúgy se a legszebbek napsütésben!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

×Kira×

2012. június 18.

Szerintem az alapvető állagával nincs gond, az bármilyen lehetne, ha szép végeredményt lehetne elérni vele.... de ezzel nem lehet! Egyrész alig látszik, csak bizonyos szögből, hogy hova is került, eldolgozni sem lehet szépen és még kicsit gyöngyházas/csillogós is (ami szeritnem egyáltalán nem előny).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

rocksteadycat

2012. május 31.

Lehet hogy csoda történt, de én a "frozen strawberry" árnyalatot is szépen el tudtam oszlatni az arcomon,és egész szépen néz ki. Az illata kellemes, nekem az állagával sincs bajom. Ma majd kiderül mennyire tartós, de addig is hármas.

UPDATE: Vettem egy "fresh apricot" árnyalatot is, ami kissé folyósabb a másiknál, de nagyon szép színe van. Tartós-tartós, nekem pont elég három-négy órára amíg smink van rajtam. 4-re javítom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Catti

2012. május 19.

Az 010-es Fresh Apricot árnyalatot csak ajánlani tudom! Nem morzsolódik le, sokáig tart, természetes színt ad! Egyetlen hibája, hogy túl hamar szárad, de bele lehet jönni a használatába. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate