Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. szeptember 28.

3 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 8 ml

Husiii

2012. május 15.

Az én birtokomban is van egy ilyen. Néha néha használom csak, rengeteg pirosítóm van, ő az egyetlen habállagú és lehet hogy az utolsó is.:) Nem minden nap használom, de mikor úgy tartja kedvem akkor ezzel "koronázom" meg a sminkem. Építeni hát, őszintén mondva érdekesen lehet, vagy csak én vagyok béna, de nekem nem nagyon ment, vagy ha ment is olyan volt mintha az előző réteg jött volna vele, lehet bele kell tanulnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Judiit

2012. május 13.

Kipróbáltam Rossmannban és rögtön eldöntöttem, hogy nem veszem meg. Belenyúltam ujjal, próbáltam kézfejen a színét, de egyszerűen nem tudtam a kézfejemre átkenni a színt. Az ujjbegyem mondjuk, hogy pirosítós maradt, de ahova szántam oda nem és nem akart menni. Maradok a por állagnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 13.

ladykke

2012. május 11.

Ez nagyon nem jött be! Az illata borzalmas, az állaga folyós és nagyon nehéz eldolgozni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Széncinke

2012. május 6.

A frozen strawberry árnyalat van meg. Nem győzött meg túlságosan. Furcsa az állaga, nem habos, hanem sűrű mártásszerű. A színe viszont tetszik, bár eldolgozni óvatosan kell, mert különben foltos lesz. Ami marad az arcomon pír, nekem pont elég, mert nem szoktam überbrutál módon pirosítózni.
Kár, hogy a kivitelezés nem jól sikerült, hiába jó a színe, ha körlményes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

rosa.love

2012. május 4.

Ettől óvakodjatok...kb. gumi állaga van, kenhetetlen, ami kicsi szín esetleg fennmarad, azt én metálfényű zomácfestékhez tudnám hasonlítani...kár érte, pedig szeretem ezt a márkát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 4.

nlevelin

2012. április 21.

Kipróbáltam az egyik barátnőmnél és semmi pénzért nem venném meg. Nem lehet vele dolgozni, az állagát nem tudom mihez hasonlítani, de ragacsos és foltokban fogja be a bőrt. A színe viszont iszonyat jó, nem tudom pontosan melyik árnyalat volt meg neki, ezért nem 1 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Szilva

2012. április 15.

Nagyon vártam, de a teszter teljesen kiakasztott (még szerencse, hogy kipróbáltam). Nagyon zsíros és semmi szín nem marad utána, viszont a bb krémet szedi lefele maga alatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

molnarnikolett1983

2012. április 7.

Megvettem sajnos. Nagyon nem tetszik. Zsíros lesz és nem tud lélegezni tőle a bőrom + semmi szín nem látszik az arcomon. Hamár felviszek egy pirosítót, nem normális, hogy még egy púdereset is rá kell kennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

szonja

2012. március 28.

A Rossmannban a teszterbe nyúltam bele de hát..... Semmi nem látszott a kezemen mintha nem is kentem volna fel semmit pedig az hittem ez egy jó termék lesz de hát NEM .... Jó lett volna :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

ercsike76

2012. március 28.

Csak az üzletben próbáltam a tesztert, háááát, egyik sem maradt meg a kezemen. SEMMI! Nulla szín! Kár, hogy nem lehet 0 pontot adni :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate