Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. szeptember 28.

3 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 8 ml

kim88

2012. március 25.

A barackosat vettem meg, az itt olvasott vélemények alapján a másik 2 közül egyikre sem ruházok be. Viszonylag tartós, de nehéz egyenletesen felvinni, gyorsan szárad. Ennél jobbra számítottam. 3 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

Shine*

2012. március 24.

a boltban próbáltam ki a tesztert, az egyik rózsaszín árnyalatot. valóban nehéz kezelni és egyenletesen eldolgozni. nem venném meg. sajnálom, pedig nagyon vártam ezt a terméket. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

Nena

2012. március 24.

Csalódás volt, pedig nagyon vártam. A 20 Frozen Strawberry árnyalatot vettem meg, az illata eszméletlenül finom és a színe is tetszett. De majdnem lehetetlen úgy felvinni az arcra, hogy egyenletes is legyen és ne dörzsölje le foltokban az alapozót. Úgy sikerült csak szép eredményt elérnem, ha egy ujjammal ütögettem bele a bőrömbe finoman.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

Dorka92

2012. március 22.

A két rózsaszínesebb darabnak borzalmas az állaga és az már a boltban a teszterből is kiderül, de a barackosabb jobb, nagyon szép a színe és az állaga is jobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

adra

2012. március 15.

Várva várt termék volt részemről, viszont a kivitelezés, úgy, ahogy van botrányos. A leghalványabb rózsaszíneset vettem meg, hát az állaga... Minden, csak nem souflé :D Inkább olvadt vaj. Illata semleges, viszont szépen felkenni lehetetlen. Ha nagyon el akarom dolgozni a széleit, lejön az alapozóm, és egy tenyérnyi foltban úgy nézek ki, mint akit megpofoztak. Ha nem dolgozom el, meg mintha májfoltom lenne. Szóval egy nagy nulla ez a pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

agi.greendaygirl

2012. március 14.

huh Oo kipróbáltam ma a rossmannban, a kézfejemen, és nagyon rossz volt. az állaga szinte folyós, de ezt betudtam a lámpák által termelt hő hatásának. elkezdtem körkörös mozdulattal felkenni,és így szétvált, hol volt szín hol nem, a végeredmény pedig : nulla! semmi nem látszott... ennél azért jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 14.

bendee91

2012. március 12.

Nagy csalódás számomra.:(
Azt hittem más állaga lesz, és olyan, mint a Catrices....nem lehet szépen, egyenletesen eldolgozni, mert foltos lesz. Pedig, hogy vártam ezt a terméket....:/ 2 csillag azért, mert lehet én vagyok béna....és ettől még lehet jó, de nekem nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

Nagy csalódás számomra.:(

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate